Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Ołtaszyńska 92c/4
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne

Dodaj opinię
1/5
Omkła pani doktor, nie rozumie co się do niej mówi. Trzeba czekać 20 min przed wizytą bo plotkuje z kimś w terminie wizyty. Zdecydowanie najgorsza poradnia w jakiej kiedykolwiek byłem...
1/5
straszne ceny za zwykle wypelnienia a do tego wyśmiewaja klientow podając znieczulenie w nieprawidlowy i bolesny sposob, nie polecam
1/5
usuwanie kamienia to jakiś absurd jak z Procesu Kafki. Pani doktor śmieje sie w twarz, gdy pacjent zwraca uwagę, ze zabieg jest bardzo bolesny, jest nie miła a wręcz sprawia jej przyjemność znęcanie sie nad innym człowiekiem. To ma być podejscie do pacjenta??? absolutnie odradzam, wszędzie lepiej tylko nie w tym miejscu.
1/5
Nie polecam, bardzo drogo za przeciętną usługę.
1/5
Jakaś paranoja z cenami w tym gabinecie. Na recepcji nie mówią ile dokładnie kosztuje wizyta, tylko że zaczyna się od...Przy zwykłym wypełnieniu wyciągają kilka razy drożej niż na rynku. Usługa na niskim poziomie, mozesz mówić ze Cię boli...Odradzam naprawdę.
1/5
Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Nigdy nie spotkałam się z tak aroganckim i nieprzyjemnym doktorem, jakim jest chirurg tejże kliniki.

Odradzam.
1/5
Brak umowy z NFZ
Dodaj opinię

Adres:

Ołtaszyńska 92c/4, Wrocław Krzyki-Partynice
Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne na mapie
Zdjęcie budynku Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne