1. Dermatolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

"Dermatologia" Grażyna Frąckowiak, Beata Arłukowicz

Plac Konstytucji 3 Maja 3
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
69 dni89 533 58 85
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WTnieczynne
ŚR08:00-12:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne

Opinie o "Dermatologia" Grażyna Frąckowiak, Beata Arłukowicz

Dodaj opinię
5/5
Pani dr Frąckowiak- super lekarz, bardzo wrażliwa i sympatyczna pani dr. LEKARZ Z POWOŁANIA. To anioł. W pilnej potrzebie nie wygoniła pacjenta tylko znalazła czas i pomogła w potrzebie- silna alergia. Pani Dr znalazła problem i pomogła go wyleczyć. Iść na wizytę już teraz tylko kontrolną to sama przyjemność. Serdecznie polecam i pozdrawiam
5/5
Pani dr Grażyna Frąckowiak, to wspaniały lekarz. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Przez 3 lata, żaden inny lekarz nie był w stanie mi pomóc. Dzięki Pani Frąckowiak moje włosy zaczęły znowu rosnąć, jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna. Polecam każdemu z czystym sumieniem.
5/5
Pani doktor jest kompetentna, miła, delikatna, co ważne w tej specjalizacji. Zna się na rzeczy, dokładnie bada każdy przypadek. Tłumaczy każdą czynność, super. Niestety recepcja w tej przychodni leży. Dodzwonić się, to jest wyczyn, a jak już się uda, to słucha się konsultacji dwóch pań, bo jedna nie potrafi sprawdzić terminów (sic!). Gubią się w obsłudze komputera, przez co powstają błędy w karcie pacjenta. Także pani doktor super, recepcja do wymiany.
5/5
P. Grażyna Frąckowiak najlepszy dermatolog w Olsztynie
1/5
Lekarz super! Recepcja porażka! Wizyta umówiona dużo wcześniej, człowiek robi 120 kilometrów z ledwie rocznym dzieckiem, żeby na miejscu dowiedzieć się, że Pani lekarz poszła na urlop i ciężko komukolwiek poinformować o tym fakcie!
Zmarnowany czas i pieniądze. Panie w recepcji stwierdziły, że moje kurzajki nie są takie ważne i można przerwać kurację. Pięknie!
3/5
Pani dr Frąckowiak bardzo profesjonalny lekarz. Zna się bardzo na tym, co robi. Wyleczyła mnie z choroby, z którą chodziłam kilka lat do innych lekarzy, którzy nie byli mi w stanie pomóc. Polecam również innych specjalistów świadczących usługi w tej przychodni.
Jeżeli chodzi o recepcję, to porażka. Panie są bardzo niemiłe , traktują pacjenta jak zło konieczne. Bardzo słabo radzą sobie z obsługą komputera, przy czym w tym czasie zrzucają winę na pacjenta . Byłam świadkiem, jak starszy Pan poruszył problem, że nie może się dodzwonić i kulturalnie zapytał, czy numer jest zmieniony, na to pani w recepcji opryskliwym głosem odpowiedziała "Nie, nie jest zmieniony". Kolejnym razem oczekując na wizytę widziałam jak pacjentka wyszła z gabinetu i prosiła o zarejestrowanie na następną wizytę. Pani w rejestracji udała jakby nie słyszała, coś spokojnie układała na biurku (nie było w tym czasie pacjentów oczekujących na zarejestrowanie się oprócz tylko tej , która przed chwilą wyszła z gabinetu lekarskiego). Oczekując, pacjentka zwróciła się bardzo kulturalnie po raz drugi , aby ją zarejestrować, bo jest z daleka i bardzo spieszy się na pociąg. Pani w rejestracji w ty czasie odeszła od biurka, podsunęła drabinę pod szafkę w której są karty i zaczęła coś szukać, przekładać. To było okropne. Dodzwonienie się graniczy z cudem. W ubiegłym miesiącu próbowałam umówić się telefonicznie na wizytę do specjalisty, (bardzo mi na tym zależało),po ponad 360 nieudanych próbach w końcu po 5 godzinach udało mi się zarejestrować. Powtórzę, lekarze super, (byłam już u czterech specjalistów) Moja rodzina również korzysta z usług tej przychodni, ale panie w rejestracji -okropne. Pacjentka Anna
2/5
Byłoby miło gdyby ktoś odebrał w końcu telefon.
1/5
Dramat, czy te babska na recepcji odbiorą telefon, albo nie odbierają, albo godzinami odłożona słuchawka. Dziwię się, ze takich ludzi sie zatrudnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3/5
co do lekarzy - super. ale panie z rejestracji - porażka totalna, są "ponad" robią łaskę,że odbiorą telefon albo zapiszą na wizytę. Po tylu opiniach może kierownictwo przychodni powinno wyciągnąć jakieś wnioski ???
5/5
Świetny lekarz, cudowny człowiek. Pani dr Frąckowiak jest idealnym przykładem jacy powinni być wszyscy lekarze w stosunku do pacjenta. Zgadzam się w stu procentach z w/w pozytywnymi opiniami. Warto czekać na wizytę
2/5
Dr. Frąckowiak super lekarz bardzo polecam!! Tylko żeby się do niej zarejestrować trzeba się zmierzyć ze szkaradnym wojskiem na recepcji. Mam wrażenie że te Panie tam za karę pracują...
5/5
Pani Beata Arłukowicz - bardzo dobry specjalista - zawsze miła i uśmiechnięta ,a już chodzę do niej od 3 lat . Dużo tłumaczy - odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam panią doktor Beatę.
3/5
Pani Doktor wspaniała kobieta Polecam serdecznie ,ale recepcja do wymiany bardzo niemiłe chciałam przełożyć wizytę to usłyszałam że powinnam chodzić z kalendarzem bo one nie mają czasu na takie rzeczy.
Recepcja do wymiany
2/5
Pani Doktor wspaniała kobieta Polecam serdecznie ,ale recepcja do wymiany bardzo niemiłe Panie .
Chciałam przełożyć wizytę to usłyszałam że powinnam chodzić z kalendarzem bo one nie mają czasu na takie rzeczy.
5/5
Dodzwonić się do rejestracji staje się czymś niemożliwym. Kolejny miesiąc mija - rejestrowanie tylko pierwszego - koszmar. Pani doktor jest najlepsza i zrezygnować z wizyty nie chcę. Udrożnijcie rejestrację
5/5
Pani dr Frąckowiak to super specjalista. Byłam u kilku dermatologów zanim trafiłam tutaj, i dopiero Pani dr postawiła diagnozę i zaczęła leczenie. Poznała się na moje chorobie od razu, zanim potwierdziły to wyniki. Polecam serdecznie. Natomiast rejestracja faktycznie porażka. Dobrze, gdyby te panie zostały zastąpione młodszymi osobami, bo ewidentnie są zmęczone i nie lubią swojej pracy!!!
3/5
Potwierdzam - lekarze super ale recepcja "do przebudowy". Usiłuje dodzwonić się 4m-c. Kiedys mi się udało dodzwonić się ok godz 8ej. Usłyszałem - nie ma już wolnych miejsc. Do widzenia i "uprzejma" Pani się rozłączyła. Czy nikt z lekarzy tego nie widzi? Wystarczy poczytać opinie.
1/5
Rejestracja to porażka. Ciężko jest się w ogóle dodzwonić. Osobiście wcale nie lepiej. Panie w recepcji są nieprofesjonalne, niemiłe, opryskliwe i brak im zainteresowania pracą. Jeśli chodzi o lekarzy byłam u Pani Frąckowiak wielokrotnie i do ostatniej wizyty miałam o niej bardzo dobre zdanie. Po ostatniej uznałam, że powinna się nieco dokształcić, szczególnie jeśli poleca zabiegi typu Cosmelan, mówiąc, iż po wykonaniu takiego zabiegu można normalnie pracować, a poprawa stanu cery jest natychmiastowa ?!?!!?
1/5
W recepcji pracuje bardzo nieprzyjemna osoba, brak jakiejkolwiek empatii. Ciężko uzyskać jakąkolwiek informację.
1/5
Lekarz bardzo miły ale co z tego jak nie ma możliwości zarejestrowania się tam na wizytę kontrolną...ale terminy na wizytę prywatną od ręki..Pani w recepcji porażka...NIE POLECAM
5/5
Pani dr Frąckowiak to wspaniały lekarz . Nigdy nie ignorowała pacjenta. Bardzo mi pomogła. Polecam na 200%
5/5
Super LEKARZ.Bardzo kompetentna i miła.
5/5
Pani dr Arłukowicz jest bardzo kompetentna i bardzo miła.Polecam.Pełne zaufanie. Jest również świetnym psychologiem.Człowiek wychodzi z gabinetu pełen optimizmu i zdrowszy.Wielkie dzięki.
Dodaj opinię

Adres:

Plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-12:00
WTnieczynne
ŚR08:00-12:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
"Dermatologia" Grażyna Frąckowiak, Beata Arłukowicz na mapie
Zdjęcie budynku "Dermatologia" Grażyna Frąckowiak, Beata Arłukowicz