Diomed

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Fryderyka Chopina 26
Mysłowice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Diomed

Dodaj opinię
1/5
Lekarz rodzinny dostępny tylko w piątki. W pozostałe dni nie chorujemy proszę Państwa :/
1/5
Pani z recepcji straszna. Zła, niemiła. Traktuje pacjentów jak wrogór. Nie przestrzega zasad RODO. Glosno pyta o dane pacjenta po czym go weryfikuje tak aby to wszyscy słyszeli. Po wyjściu od lekarza traktuje pacjentów jak złodziei. Nie pozwala wyjść z budynku póki nie sprawdzi czy wszystko jest uregulowane. W dodatku czuć od Pani woń papierosa... byliśmy tam 3 razy. O 3 razy za dużo. Za takie traktowanie już nigdy więcej. Lekarze są wporządku. Tylko ta Pani na niewłaściwym miejscu
1/5
Przychodnia porażka. Głównie panie w rejestracji. Rozumiem, że żyjemy w dobie wirusa ale to jak zostałam potraktowana woła o pomstę do nieba. Gdy Pani dowiedziala się ze 15 dni temu wrocilam z zagranicy odmówiła mi wizyty. Kazala mi natychmiast tonem nie znoszacym sprzeciwu opuścić przychodnie. Potraktowali mbie jak tredowatą. Wystarczył fakt że nie bylo mnie w kraju 15 dni. Ja rozumiem wszystko ale lekarz stomatolog czy inna placówka, która wykonywała mi rezonans i to znacznie wcześniej nie mieli tego problemu. Rasizm i nierówne traktowanie. Skarga złożona .
5/5
Bardzo fajna przychodnia. Mało osób w poczekalni. Polecam wykonywanie badań. Nie ma rano kolejek, a Pani Kasia, pobierająca krew do badań, jest zawsze przemiła. Wszystko sprawnie.
Dodaj opinię

Adres:

Fryderyka Chopina 26, Mysłowice