Dobramed

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Ludwika Zamenhofa 42
Świdnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Dobramed

Dodaj opinię
1/5
Na start same porażki.
Brak wcześniejszej informacji że zlikwidowano dotychczasową przychodnię i niejako przekształcono w nową. Chory dzwonił, rejestrował się, przychodził ledwo ciepły i został postawiony pod ścianą - wypełnij i podpisz deklarację do nowej przychodni.
To powinno być karalne.

Po zebraniu stosownej ilości deklaracji przychodnia zawiesiła działalność do czasu przeprowadzki do nowej siedziby odsyłając pacjentów "w pilnych przypadkach" do przychodni na drugim końcu miasta. Głównie są to pacjenci w podeszłym wieku nie zmotoryzowani.

Przeprowadzka nie zakończyła się w wyznaczonym terminie.
5/5
Byłem pacjentem dr Karskiego. Teraz w Dobromed. Nie załuje. Bardzo dobrzy lekarze, dobry personel i mozna leczyc sie w ludzkich warunkach. Nowa lokalizacja to byl strzal w 10. Parrer i te warunki. Lekarze z Wroclawia jednak robia roznice.
1/5
Porażka!
Do tej pory uważałam, że zła organizacja powodowana jest przeprowadzką i nagłą zmianą ale to co się tam dzieje to makabra. Cztery pielęgniarki które siedzą i atakują człowieka i nawet już nie wiesz która umie pisać, która czytać a która obsługuje komputer...
Nieodpowiedzialny lekarz który wypisuje nie to co trzeba, zresztą kolejny raz... nieodpowiedzialna przychodnia odwołująca wizyty z informacją o rejestracji na drugim końcu miasta - gdzie na marginesie nie zostałam przyjęta. Tracą z dnia na dzień.

Ja z mężem zmieniam lekarza na bardziej odpowiedzialnego.
5/5
Fachowy lekarz, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Dostęp do lekarza od ręki. Polecam.
1/5
Kiepsko, wątpię czy Rafał i Michalina to pacjenci, bardziej kierownictwo :)

Doktor - kobieta, jest jakaś inna, wcześniej byłam u dr Karskiego, mama zapisała mnie do tej zmienionej przychodni, ale mi dr zawsze robił USG przy bólu nerki, a w nowa doktor nie robi.
Nie byłam, ale słyszałam, że pracuje tam jeszcze chirurg z wrocławia jako lekarz ogólny i na wizycie czyta książkę :)
5/5
Przychodnia nowa i bardzo komfortowa. Personel pomocny i uczynny. Najważniejsze jednak jest to ze maja wykwalifikowany zespół lekarzy!!! Polecam dr Elżbieta anioł a nie człowiek mojemu ojcu uratowała życie.
5/5
Jest duża różnica, Karski to jednak konował. Teraz pacjenci mają możliwość skorzystania z kilku lekarzy i badania na miejscu. Poza tym Karski często jest nieobecny. Dobromed jednak ma dużą przewagę bo nawet do Wrocławia do innych specjalistów można się szybciej dostać.
5/5
Polecam pediatrę w dobramedzie!!! Chodzę ze swoimi dziećmi od lekarza do lekarza i jako pierwsza zleciła nam badania oraz postawiła prawidłowe rozpoznanie !! Podpisuje się pod Dobramed obiema rękami !!!
5/5
Byłam na dniach otwartych w sobotę zapisałam swoje dzieci i siebie z mężem !!! Polecam !!!! tak przyjaznej przychodni w Świdnicy nie ma.
5/5
Te paszkwile na odległość śmierdzą konkurencją.Dr. Elzbieta uratowała życie mojemu tacie, mi postawiła prawidłową diagnozę po dwóch wizytach, a wcześniej nawet w Górniczym w Wałbrzychu nikt nie potrafił rozpoznać choroby. Nie spotkałam jeszcze lekarza, który tyle czasu podczas jednej wizyty poświęca pacjentowi. Polecam w stu procentach przychodnię Dobromed, szczególnie tych, którzy nie lubią czekać w kolejkach i są leczeni w miłej atmosferze.
5/5
PRZYCHODNIA DOBRAMED W ŚWIDNICY TO BARDZO FACHOWA OBSŁUGA, PROFESJONALNA POMOC LEKARSKA I WIZYTY W MIŁEJ ATMOSFERZE. POLECAM !!!!
5/5
Przychodnia prowadzona w współczesnym standardzie (kontakt mailowy, kartoteka ,rejestracja,recepty, wg. bieżących wzorów informatycznych) terminy na umówione godziny, bez odpytywania "który Pan ma numerek", nareszcie jakieś tchnienie cywilizacji. Szczerze polecam, nie słuchajcie zawistnych przedstawicieli polskiego piekła.
5/5
Zapisałem się i jakież moje zdziwienie, że to lekarz czekał na mnie a nie ja na niego. Przychodnia nowoczesna, przytulna, Pani doktor profesjonalnie podeszła do mojego schorzenia, od razu dala skierowanie na pakiet wyników. Co ciekawe, spytała się nie tylko co mi dolega, ale o moje nawyki żywieniowe. Tak kompleksowo to już od wielu lat nie bylem badany. Super i polecam z czystym sumieniem.
5/5
Przychodnia malutka, kilku lekarzy. Na początku się zdziwiłam, bo było tak pusto, że myślałam, że jest nieczynna. Potem okazało się, że pacjenci przychodzą na konkretne godziny i nie czekają w kolejce, dlatego tak pusto. Ja rzeczywiście weszłam co do minuty jak byłam omówiona. Pan doktor (chirurg, ale nie pamiętam nazwiska, taki bardzo wysoki) bardzo serdeczny. Ponieważ miałam poważne problemy, od razu skierował mnie do kliniki do Wrocławia, zadzwonił, załatwił od reki termin. To moje pierwsze spotkanie z tą przychodnią i jak na razie (nie zapeszając) bardzo gorąco polecam.
5/5
PANI DR. ELŻBIETA CHODARCEWICZ TO CUDOWNA LEKARKA. Przyjeżdża do mnie na wizyty domowe jak tylko zadzwonie . dobrała dla mnie takie leki, że pierwszy raz od dwóch lat przesypiam bez bólu noce. Nawet pobrać krew przyjechała osobiście i nie musiałem przyjeżdżać do Dobrametu sam choć w poprzedniej przychodni nikogo nie obchodziło, że nie mogę już samodzielnie chodzić. Zawdzięczam Pani Doktor życie ze znacznie mniejszym bólem, a to wielki dar.
5/5
Cicho, miło i spokojnie. Wszyscy uprzejmi a lekarze - do rany przyłóż to szybciej się zagoi. Bardzo polecam wszystkim w okolicy.
5/5
Bardzo dobry zespół medyczny, polecam!!!
1/5
Pani lek. Elżbieta Chodarcewicz to taki anioł, że moją mamusię leczyła tylko przez telefon aż do śmierci. Niestety moja mama nie doczekała się żadnej wizyty domowej bo lekarka nie widziała potrzeby, a mama nie była w stanie pofatygować się do lekarza osobiście. Po śmierci mamy też nie potrafiła przez cały dzień dotrzeć do przychodni żeby wystawić zaświadczenie o zgonie. Nie polecam tego lekarza.
1/5
Daję jedną gwiazdkę bo nie można dać żadnej.
Do przychodni zapisaliśmy córkę po spotkaniu zorganizowanym w naszym przedszkolu z pediatrami z owej przychodni.
Zapewniano nas że codziennie jest tam lekarz, że można uzyskać zaświadczenie do przedszkola czy stan zdrowia dziecka pozwala na zostawienie go w przedszkolu czy nie.

Teraz fakty:
Dzwonię dzisiaj o 8 rano: nie ma lekarza, może będzie o 11, proszę dzwonić.
Dzwonię i słyszę że może w środę/czwartek uda się córkę zapisać !!!!!!
Jak to jest możliwe że tak bezczelnie kłamią!! Jak można z dzieckiem chorym czekać 3-4 dni na lekarza !!!!
Albo macie lekarzy albo nie i nie kłamcie !!!!
1/5
Porażka nawet nie ma gdzie zaparkować samochodu, z lekarzy i obsługi nie jestem zadowolona przepisałam się i sobie to chwalę, żałuję ,że wcześniej tego nie zrobiłam.
1/5
Dr E Ch. ma chyba zaburzenia osobowości
1/5
i znowu nic
1/5
i tak upadła przychodnia
1/5
Pani doktor jest jakaś psy....
1/5
Witam krótko i na temat, pielęgniarki w porządku, prezes miła osoba, zespól lekarski do wymiany.
pozdro
1/5
lekarz do wymiany ,reszta ok.
pozdrawiam
1/5
Widziałam jak wynoszą meble , regały, segregatory czy zbankrutowali, czy przenoszą się , czy to koniec DOBRA-MEDU na Osiedlu Młodych w Świdnicy, może ktoś wie ?????
Dodaj opinię

Adres:

Ludwika Zamenhofa 42, Świdnica