Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii

Grabiszyńska 105
Wrocław
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział chirurgii klatki piersiowej 22 dni 459 599 001
Oddział chorób wewnętrznych 0 dni 459 599 001
Oddział gruźlicy i chorób płuc 59 dni 459 599 001
Oddział gruźlicy i chorób płuc 168 dni 459 599 001
Oddział gruźlicy i chorób płuc 672 dni 459 599 001
Oddział hematologiczny 14 dni 782 999 716
Oddział immunologii klinicznej 0 dni 71 783 13 77
Oddział onkologii klinicznej/chemioterapii 0 dni 459 599 001
Oddział transplantologiczny 0 dni 782 999 711
Poradnia alergologiczna
Alergolog
50 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-11:00
CZnieczynne
PT08:00-14:00
Poradnia antynikotynowa 23 dni 71 334 94 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WTnieczynne
ŚR15:00-18:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
Poradnia chirurgii klatki piersiowej
Chirurg
51 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN08:30-14:00
WT08:30-17:00
ŚR08:30-14:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-14:00
Poradnia domowego leczenia tlenem 170 dni 71 334 94 00
Godziny otwarcia:
PN08:50-15:05
WT07:55-15:05
ŚR07:55-15:05
CZ07:55-15:05
PT07:55-15:05
Poradnia gruźlicy i chorób płuc
Pulmonolog
287 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN07:30-19:00
WT07:30-19:00
ŚR07:30-19:00
CZ08:00-15:00
PT09:00-15:00
Poradnia hematologiczna
Hematolog
590 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR10:00-11:00
CZ10:00-11:00
PT10:00-11:00
Poradnia immunologiczna
Immunolog
898 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN09:00-13:00
WTnieczynne
ŚR09:00-13:00
CZnieczynne
PT09:00-13:00
Poradnia onkologiczna
Onkolog
32 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:30
WT10:00-20:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-20:00,08:00-14:30
PT08:00-14:30
Poradnia proktologiczna
Proktolog
149 dni 459 599 001
Godziny otwarcia:
PN09:30-13:30,15:00-19:00
WTnieczynne
ŚR09:30-13:30
CZ08:30-12:00
PT09:30-14:00
Poradnia transplantologiczna 1 dzień 459 599 001
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-14:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-14:00
PT12:00-15:00
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Pracownia Rezonansu Magnetycznego III
203 dni 71 368 95 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób odtytoniowych
Poradnia Antynikotynowa
71 334 94 00

Opinie o Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii

Dodaj opinię
1/5
Lekarz łaskawie schodzi z oddziału o 14 kiedy teoretycznie przychodnia kończy działalnosc o 12. Idealny przykład szamba jakim jest NFZ
5/5
Dowiedziałem się dzisiaj od Pana doktora że poradnia immunologiczna będzie zlikwidowana do konca grudnia 2016 bo NFZ płaci za pacjenta tylko 1 zł,wyjotkowo lekarz przyszedł po godz 10
5/5
Cały PIS wraz Ministrem Zdrowia ma wszystkich ludzi w pupie.Kosztem chorych ludzi chce spłacić swoje obietnice 500+,aby zamydlić ludzią oczy.Od 1 Stycznia 2017r będą wszystkie likwidowane przychodnie przy szpitalne,poniewarz dla chorych ludzi brakuje pieniedzy.bo żąd PIS musi szukać pieniedzy w kieszeniach podatników jak i u chorych muszą okradać, bo kasa budzetowa jest pusta.Cały PIS wraz prezesem i prezydentem składali obietnice że Polaką będzie się żyło dobrze że ludzią ptasieka mleka nie będzie brakowało,a prawda jest taka że Polaką teraz suchego chleba będzie brakowało a chorzy ludzie będą umierać bo niebędą mieli dostępu do lekarza.PIS tak żądzi że ludzie będą zdychali z głodu a chorzy będą umierać.PIS dba o swoje pupy a chołota ich nie interesuje.
1/5
11 lipiec 2018 godzina 11 30 odpowiedż rejestratorki - do końca roku nie rejestrujemy a co będzie w przyszłym nie wiemy czy podpiszą z nami kontrakt ,a tak miało być lepiej ,a jest coraz gorzej i to ta dobra zmiana.
1/5
Straszny PRL ale nie ma się co dziwić skoro dyrektor jeszxze z tych czasów woli swoją stadnina koni niż pacjentów w dodatku ostatnio na oddziale wystawili nas na korytarze bo telewizja miała przyjechać jak się dowiedziałem w związku z likwidacją szpitala, że niby tak dużo pacjentów że nie maja gdzie leżeć, a to prosta propaganda aby media apelował o nie zamykanie szpitala ktory nie ma żadnej przyszłości lekarze chodzą jak chcą A dyrektor ma to wszystko gdzieś zupelnie nie polecam i nie dziwię się że urząd chce zamknąć ten twór- raczej schronisko niż szpiral ( to właściwa nazwa)
1/5
W tej Poradni lekarz prosi o odpięcie się od tlenu na kilka rannych godzin, a następnie o przyjazd na badania. Nie jestem w stanie odpiąć się od tlenu na tak długi czas i bez zasilania tlenem przyjechać na badania. Wobec tego ta Poradnia według mnie jest dla ludzi zdrowych.
1/5
pani dr wiecznie spóźniona
1/5
Jeśli ktoś chce się „wykończyć” to miejsce idealne do tego. Żeby skontaktować się z którymkolwiek skorumpowanym lekarzem to graniczy z cudem, pielęgniarki mają totalnie wywalone na pacjentów, zaniedbują ich i lekceważą. Tata trafił tam z rakiem w stanie ciężkim, lecz na własnych nogach. Przez 2 tygodnie rzucali go po oddziałach jak zabawkę, zamiast zacząć go leczyć. Dostajac się do szpitala celem jest dojście do stanu lepszego niż ten w jakim się tam trafiło, a w tym miejscu jest wręcz odwrotnie. Ostatecznie bez leczenia został wypisany do domu (?!) w „stanie stabilnym” jak to napisano na wypisie. Do domu przywiozła go karetka bo po pobycie tam był całkowicie niesamodzielny, nie mógł oddychać i stać na nogach. Czy to jest stan stabilny?! Po 3 dniach od powrotu do domu zmarł. Także brawo lekarze i dziękuję za tak „WSPANIAŁĄ POMOC”! Niech was szlag trafi.
1/5
To jest jakaś masakra. Umawiają wizyty co 5 minut. Czekamy już ponad 1,5 godziny dłużej, pani doktor co chwilę gdzieś wychodzi. Można się zestarzeć czekając na swoją kolej. Zero szacunku do ludzi, którzy też mają swoją pracę gdzie muszą stawić się na czas. Masakra. W jakim kraju my żyjemy!
5/5
Wszyscy się skarżą ale na PIS nadal głosują.
1/5
Panie w rejestracji do poradni specjalistycznych - zero zrozumienia . Po znalezieniu terminu do specjalisty moja odpowiedz nie mogę w tym dniu Pani rejestratorka odpowiada -co mnie to obchodzi.
1/5
Poradnia Alergologiczna - zarządzanie leży i kwiczy - lekarze wiecznie spóźnieni (rejestrujesz się na 8:00 jest dobrze jak lekarz przyjdzie o 8:30), osoby na odczulanie wchodzą bez kolejki - więc kolejny czas do doliczenia do oczekiwania. Nie chcesz tracić czasu i zapisujesz się na teleporadę (w końcu chcesz tylko receptę w środku sezonu) lekarz wychodzi z pracy przed czasem i nie dzwoni do zarejestrowanego pacjenta.
5/5
Jestem pod opieką ( na NFZ) absolutnie wyjątkowej lekarki w Poradni Hematologicznej przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu, Pani dr Izabeli Dereń Wagemann. Jest to naprawdę niezwykła profesjonalistka !!!! Nieprzeciętna wiedza medyczna, odpowiednio dobrane leczenie i czujność Pani dr sprawiły, że mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Dr Dereń nie ogranicza się tylko do swojej specjalizacji, ale zdrowie pacjenta rozpatruje holistycznie, często daje skierowania do innych specjalistów, żeby zgłębić przyczyny choroby i podjąć najskuteczniejsze leczenie. Jest przy tym bardzo zaangażowana !!!! Jej troska o pacjenta, empatia są rzadko spotykane. Mimo ogromu obowiązków potrafi zadzwonić do pacjenta, żeby , kiedy trzeba, podać szczegóły leczenia czy dać wskazówki dotyczące tego leczenia. Pani dr Dereń Wagemann jest cudownym lekarzem, a dodatkowo w gabinecie ma wsparcie równie wspaniałej i uczynnej sekretarki, Pani Iwony Cieluch. Pani Iwona nie tylko wspiera pracę Pani doktor, ale jest także bardzo zaangażowana w udzielaniu pomocy każdemu pacjentowi. Drogie Panie, bardzo dziękuję, że jestem pod tak wyjątkową opieką !!!!!
5/5
Chwiałabym podziękować panią rejestratorka Poradni chorób płuc za pomoc i zrozumienie w szczególności Pani w czarnych długich włosach za za pomoc i pokierowanie mnie odpowiednia do lekarzy dziękuję:)
1/5
Bardzo nie miła pani na recepcji. Odradza terminu ze względu czasu oczekiwania na wizytę. Nie polecam!!!!
5/5
dzwoniłam do rejestracji trafiłam na miła panią która nie oddaliła mojego problemu wręcz przeciwnie pomogła- jestem z Kalisza dostała skierowanie ale gdzie bym nie dzwoniła wszyscy mówili to nie do nas aż trafiłam na ta panią -która wyciągnęła do mnie rękę- zarejestrowała mnie do lekarza onkologa który pokierowałam mnie dalej i wytłumaczyć gdzie i jak. Bardzo dziękuje pani Renacie bo tak się przedstawiła jest pani ciepła i dobra osoba -dobro wraca i niech wróci do pani
1/5
Pani rejestratorka bardzo nie kulturalna, żeby nie powiedzieć chamska.
1/5
bardzo nie mile panie okienku pani w okularch szczupła blodnyka i druga blodnynka włosy tak do ucha zadna nie fatygowała wezwac pacjenta do okienka tylko udawały ze nie widza - jestem pacjentem juz kilka mc hematologicznym i jak te panie sa razem to udaja ze nie widza pacjentów -okienka hematologiczne te tylnie
1/5
Syf, brud, brak jakiekolwiek normalnego sposobu przyjęcia pacjentów, ludzie są olewani, brak porządku, śmierdzi w szpitalu, brak wody pitnej dla klientow
Dodaj opinię

Adres:

Grabiszyńska 105, Wrocław Gajowice

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: