Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Manufaktura Uśmiechu
Dodaj opinię
Barbara
5/5
23-11-2016 21:19
Dr Kulawik ,bardzo dobry specjalista, polecam
marta
1/5
27-10-2017 19:36
Nie polecam 😞
Mama
1/5
10-11-2017 19:21
Nie polecam ... żadnego podejścia do dziecka
Kinga
5/5
29-01-2018 10:41
Manufaktura Uśmiechu to najbardziej przyjazny dla pacjenta gabinet stomatologiczny jaki znam. Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczna obsługa, Doktor Adaszewska- Anioł! Az chce sie leczyć! Zdecydowanie polecam!
Bartek
1/5
05-01-2020 13:26
Proszę uważać na dr. Bożena Całka po dwóch latach od wizyty wypadły juz 4 plomby. Rozwierca i niszczy zęby z premedytacją z myślą ze pacjent wróci. Ostrzegam przed ta osoba, dłużej wytrzymały plomby robione w latach osiemdziesiątych w szkole podstawowej!!!!!!
Ewa
1/5
27-03-2020 11:34
To jest nie możliwe żeby plomby wypadały po niespełna dwóch latach. Ostrzegam przez Bożena Całka.
Ula
1/5
22-12-2020 03:57
Potwierdzam plomba wypadła po 2 latach, dobrze ze jest duża konkurencja i sa lekarze co maja dobre podejście do pacjenta. Nigdy więcej bożena całka!!!. Widać ze ta osoba ma majonez zamiast mózgu, ta kobieta nawet nie nadaje się do biedronki na kase
Monika
1/5
12-01-2021 13:22
Potwierdzam pani całka musiała nie źle płacić żeby skończyć studia. Plomba wypadła po roku. Dno.