Dorota Sennik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Harcerska 9
Sosnowiec
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Dorota Sennik

Dodaj opinię
1/5
Bardzo słaby stomatolog,leczenie rozpoczyna od zębów które mogłyby poczekać ,a te pilne pozostawia na koniec.Podczas leczenia zamiast przyłożyć się do pracy to ciągła bezsensowna gadanina.Sam wygląd Pani stomatolog ma też dużo do życzenia ,odzież poplamiona i pełno na niej sierści różnych zwierzaków, więc jak na XXI wiek to wstyd.
2/5
Ogólnie słaby stomatolog, a niestety albo pacjenci są coraz bardziej wymagający i należałoby podnieść jakość usług. Sam gabinet też jakby z połowy XX wieku, więc Pani stomatolog powinna zrobić sobie wycieczkę do innych gabinetów.
1/5
Bardzo słaby stomatolog, dużo gada mało robi . SZKODA CZASU !!!
1/5
Bardzo, bardzo słaby stomatolog trzy razy robiony mostek i ponownie wypadł, a założony fleczer był w zębie dwie godziny i też wypadł w innym zębie plomba zachodziła na dziąsło (poprawiał już inny stomatolog) tak oto ta pani wykonuje swoją pracę. Ceny za usługę takie jak w innych gabinetach. Ja oceniam usługi tej pani na 1/5 ponadto szkoda czasu i pieniędzy!!!

5/5
Nie wiem skąd te negatywne opinie. Konkretnie, szybko, bezboleśnie.
Co do opisu gabinetu i samej osoby pani stomatolog to komuś coś się chyba pomyliło.

5/5
Komuś się chyba pomyliło to najlepszy dentysta u jakiego się znalazłam, Pani Dorota to uśmiechnięta i wesoła kobieta. Jest delikatna i przede wszystkim wytłumaczy wszystko jeśli o coś spytam, mój mąż który nie chodził do dentysty ze względu na krzywdę wyrządzoną przez poprzednia stomatolog, idzie do Pani Doroty z uśmiechem. Jestem w ciąży i nie boje się iść do gabinetu Pani Sennik.
5/5
Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Pani Dorota to cudowny stomatolog. Delikatnie i profesjonalnie. Plomby trzymaja mi się juz 10 lat. Nie wyobrazam sobie isc gdzie indziej. Mialam robione licowki, sa idealne. Moje dziecko panicznie balo sie wizyty u dentysty, dzięki podejsciu Pani Doktor przelamal sie i nie ma problemu przed wizyta. Naprawde z czystym sumieniem polecam.
1/5
Słaby stomatolog, gabinet właściwie klaustrofobiczny, brak poczekalni. Robienie zębów od najmniej do najbardziej pilnych. Dużo gadania, mało robienia. Totalny brak profesjonalnego podejścia.
Dodaj opinię

Adres:

Harcerska 9, Sosnowiec