1. Pulmonolog
  2. Łódzkie

Anna Pilarska - Machowicz - Pulmonolog

Ogrodowa 11a
Rzgów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia gruźlicy i chorób płuc
Pulmonolog
5 dni 42 214 11 72
Godziny otwarcia:
PN12:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PT08:00-13:00

Opinie o Anna Pilarska - Machowicz

Dodaj opinię
2/5
Pani doktor z racji wieku chyba nie powinna być już lekarzem , tylko przejść na emeryturę . Myli się w interpretacji podstawowego badania czynności płuc jakim jest spirometria , uważa , że z astmy można wyleczyć się w ciągu trzech lat . Naprawdę ''perła'' wśród pulmonologów . Leczę się od 17 lat na powracające zapalenia oskrzeli a Ona wydaje opinie , że mogę pracować w każdych warunkach zawodowych i nie wymagam dostosowania stanowiska pracy . Mam nadzieję , że Bóg w którego rzekomo tak pani doktor wierzy osądzi panią tak jak pani swoich pacjentów .
1/5
Jest to osoba fanatyk religijny.Zajmuje się na wizycie propagandą a nie leczeniem.
Wizyta u niej to jakiś szok
5/5
Pani Doktor bardzo mi pomogła, zapisała leki, wytłumaczyła na czym polega moja choroba. Bardzo polecam!
5/5
Pani doktor Anna Machowicz jest wybitną osobistością lekarską. Wyleczyła mnie z kilku chorób w tym z niewydolności płuc ( byłem namiętnym palaczem ). Dzięki Jej za efektywną opiekę nad takim jak ja nieznośnym pacjentem.
1/5
Pani dr. jako biegły sądowy napisała opinię o moim stanie zdrowia. Choruję od 2014 na wlóknienie płuc. W opinii specjalistów uznaną jest to choroba nieuleczalna która w ciągu kilku lat prowadzi do śmierci. Orzekła, że jestem zdolny do pracy wbrew stanowiskom zawartych w wypisach szpitalnych. Nawet nie pokusiła się o zapoznanie się z obrazem z tomografu ponieważ niewielu lekarzy potrafi prawidłowo odczytać zmiany spowodowane tą chorobą. Inny biegły sądowy Pan prof. Lucjan Pawlicki w swoim orzeczeniu dosłownie zmasakrował opinię Pani dr. zarówno w opinii zawartej na piśmie jak i podczas zeznania złożonego w sądzie. Pomimo dwukrotnego wezwania do sądu Pani biegła nie zdobyła się odwagę w konfrontacji z wybitnym specjalistą jakim jest bez wątpienia Pan prof.Lucjan Pawlicki.
1/5
Ta Pani jako biegły sądowy wystawia niekorzystnie opinie źle wpływające na przebieg mojej sprawy. Jaki to pulmonolog skoro wyraźnie na moich płucach są zmiany włókniste, a badania spirometryczne nie są najlepsze - jednak ta Pani twierdzi, że to nie ma związku z przebytymi chorobami i jakby to z mojej winy było, że mam takie a nie inne wyniki... WSTYD! Czemu tacy ludzie są pulmonologami i to jeszcze biegłymi sądowymi?!
Dodaj opinię

Adres:

Ogrodowa 11a, Rzgów

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PT08:00-13:00