Elimed M.Eliszewska, M.Eliszewski

Niepodległości 87a/11
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia protetyki stomatologicznej
Protetyk
378 dni 89 527 30 62
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
45 dni 89 527 30 62
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-14:00

Opinie o Elimed M.Eliszewska, M.Eliszewski

Dodaj opinię
5/5
Korzystałam z usług stomatologicznych tego gabinetu na NFZ i jestem bardzo zadowolona.
5/5
Wspaniały, przesympatyczny personel, bardzo wysoka jakość świadczonych usług w bardzo przystępnej cenie. Szczególnie polecam Panią Doktor Małgorzatę, bardzo miła kobieta, z wieloletnim doświadczeniem i pasją do zawodu.
1/5
Nie polecam. Reakcja na ból zęba i ukruszona plombe - wszystko jest ok i brak interwencji.
5/5
Bardzo polecam. Sympatyczny personel, bardzo dobrzy doświadczeni fachowcy, maja podejście do pacjenta, także do dzieciaków, chodzę od 5 lat i nigdy się nie zawiodłam.
5/5
Bardzo polecam gabinet ELIMED, moim zdaniem najlepsi specjaliści w Olsztynie. Nie raz pomogli mi w awaryjnej sytuacji. Bardzo miły personel, w szeczegolnosci Pani doktor Małgorzata Eliszewska, która sprawiła, ze wizyta u dentysty nie jest już dla mnie traumatycznym przeżyciem. Polecam z całego serca!
5/5
Z czystym sercem mogę polecić przychodnię ELIMED, leczę się stomatologicznie w przychodni w prawdzie od niedawna, ale póki co jestem bardzo zadwolony. Do tej pory zmieniałem dentystów bardzo często, ze względu na niemiły personel, wysokie ceny czy też za źle wykonaną pracę. W ELIMEDZIE, nic takiego mnie nie spotkało, ceny są bardzo przystępne jak na kliniki stomatologiczne w Olsztynie, doświadczony i miły personel, szczególnie Pani Doktor Małgorzata Eliszewska, u której wizyta, nie jest dla mnie nieprzyjemna, tak jak była u innych stomatologów. Polecam
5/5
Korzystam z usług gabinetu ELIMED od roku i jestem bardzo zadowolona, poprzedni dentysta z Olsztyna bardzo zraził mnie do dalszego leczenia, ale Pani doktor Eliszewska, sprawiła, że chętnie przychodzę na wizyty. Polecam!
5/5
Chodzimy całą rodziną od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług gabinetu. Co najważniejsze, to, że dzieciaki nie boją się już stomatologa, zawsze po wizycie czeka na nich upominek, który mobilizuje ich do regularnych wizyt kontrolnych. Polecam z całego serca!
5/5
W gabinecie panuje miła atmosfera. Szczególnie polecam dr Pawła, bardzo cierpliwy i dokładny lekarz.
5/5
Bardzo polecam, miła obsługa i doświadczeni lekarze oraz bardzo konkurencyjne ceny jak na Olsztyn.
5/5
Bardzo polecam przychodnię ELIMED, profesjonalne podejście do pacjenta, już nie raz pomogli mi w kryzysowej sytuacji.
5/5
Bardzo polecam przychodnie, leczę się zarówno stomatologicznej jak i ginekologicznie, pracują tu wspaniali specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, przemili i wszystko super tłumaczą. Najlepsza przychodnia w Olsztynie!
5/5
Bardzo polecam! Wspaniała przechodnia, przemiły personel, doświadczeni lekarze, jestem zachwycony, wreszcie nie boje się dentysty, po wizycie w ELIMEDZIE
5/5
Bardzo polecam, miły personel, doktorzy bardzo profesjonalni, super lokalizacja, wszystko w porządku
5/5
Bardzo polecam, profesjonalny salon dentystyczny :)
1/5
Nie polecam, wyłudzają pieniądze. Niby na NFZ, ale nie można się dodzwonić . Dla jasności, trzeba dzwonić raz w miesiącu, żeby umówić się na wizytę. Alllle... prywatnie, od razu przyjmą, I też spier...sprawę.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z świadczonych usług stomatologicznych personel bardzo miły bardzo dobre podejście do pacjenta szczególnie polecam Panią Doktor Małgorzatę wspaniała kobieta sprawiła że pójście do stomatologa nie jest już czymś strasznym także polecam z całego serca i dziękuję za uśmiech 😘
Dodaj opinię

Adres:

Niepodległości 87a/11, Olsztyn

Numer telefonu: