Laryng Med

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Klonowica 2/7
Jelenia Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Laryng Med

Dodaj opinię
5/5
Jestem po wypadku komunikacyjnym.Tak jak zostałam przyjęta i przebadane przez Panią dr. Lalkę Szczepanik to rzadkość. Empatia ,kultura.Fachowosc. rzadkie to dzisiaj przymioty u lekarza . Byłam przyjęta na NFZ. Termin B. Szybki. W gabinecie spędziłam ponad godzinę. Ogromnie miła Pani na recepcji. Naprawdę polecam lekarza. Małgorzata Myszkowska
1/5
Ja zostałam nie miło potraktowana przez panią laryngolog. Dostałam skierowanie na CITO do lekarza z przychodni z powodu codziennych krwawień z nosa i zawrotów głowy. W ten sam dzień pojechałam tam. O godz. 13.00 pani doktor powiedziała mi że już przez 8 godz. bada ludzi w maseczce, jest jej ciężko i jest już po godzinach pracy. To chyba przyjmowała od 5.00 rano.... nie wiem... Ale nie przyjęła mnie i wręcz wygoniła. Miałam zadzwonić i się umówić. To może wykrwawilabym się w miesięcznym lub dłuższym oczekiwaniu na wizytę na kasę chorych. Na szczęście w szpitalu zostałam przyjęta bo tam są uczuciowi ludzie w przeciwieństwie do Pani doktor która mnie pogoniła.
5/5
Dziękuję najpiękniej Pani Doktor Elżbiecie Lalce-Szczepanik za miłe, kompetentne,z ogromnym zaangażowaniem zajęcie się mną.
W przychodni nie trzeba czekać godzinami,wizyty są umawiane szybko,Pani Doktor poświęca dużo czasu dla pacjenta, jest prawdziwie zainteresowana, co się dzieje, jasno i przystępnie tlumaczy przebieg leczenia.Przywróciła mi wiarę, że są jeszcze lekarze z powołania.
Dziękuję i polecam 😀

Adres:

Klonowica 2/7, Jelenia Góra
Laryng Med na mapie
Zdjęcie budynku Laryng Med