Erbi-Dent Prywatna Praktyka Stomatologiczna Beata Rusiecka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 08-10-2017.
Nowe Miasto 16/20
Ozorków
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Erbi-Dent Prywatna Praktyka Stomatologiczna Beata Rusiecka

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam tego stomatologa, bo wyleczy ci każdego zęba nawet tego, którego inni stomatolodzy nie uznają do leczenia... wiadomo o co chodzi...
5/5
Witam, jestem zadowolona z usług pani Stomatolog. Do tej pory cierpiałam na dentofobię i dzięki specjalistycznej pomocy udało mi się przezwyciężyć ten lęk. Więc zanim zgłosiłam się do gabinetu p. Beaty musiałam mieć 100% pewność że mogę jej zaufać. Pierwsze wrażenie jak najbardziej korzystne, powiedziałam o moich obawach i zarówno p. stomatolog i jej asystentka podeszły do sprawy bardzo poważnie i profesjonalnie: najpierw sprawdziła stan uzębienia mówiąc przy tym dokładnie co robi, czego używa, jak długo to będzie trwało, kiedy może zaboleć itd. co osobiście mnie uspokajało. Oprócz wspaniałego podejścia psychologicznego do "mojego przypadku", również jakość wykonanych zabiegów jest więcej niż zadowalająca. Teraz nie boję się już fotela dentystycznego i jestem wdzięczna za to p. Beacie. Poza tym nie sądzę aby p. Rusiecka "naciągała" na leczenie ponieważ konsultowałam się z innym dentystą oraz ortopedą i ich diagnozy są zgodne z tymi pani Beaty Rusieckiej. I na zakończenie- dzieci na ogół nie lubią wizyt u dentysty prawda? Natomiast za każdym razem jak jestem w gabinecie cały czas widzę uśmiechnięte dzieci czekające bez stresu na swoją kolej.
5/5
Najlepszy lekarz stomatolog w mieście.Pozytyw na 1000%
5/5
Korzystam z usług Pani Beaty kilka lat i nie znam lepszego stomatologa, a doświadczenie w poszukiwaniu właściwego stomatologa - również mam wieloletnie..
1/5
Nie polecam wizyt z dzieckiem. Żałuję, że zabrałam synka na wizytę i nie nagrałam pani B. Rusieckiej. Wiem, że dzieci panikują, sa przestraszone, ale krzykiem niczego sie nie zwojuje. Pani Beato Rusiecka z tego co wiem moj synek jest 4 dzieckiem wśrod znajomych, ktore po wizycie u Pani nie chce wejść do gabinetu. Dziękujemy - wszystkie mamy przestrzegam.
5/5
Super i bezbolesnie 😁
5/5
Nie znam lepszych usług stomatologicznych, przychodzimy do pani Beaty całą rodziną na wizyty, a moje dzieci nie boją się jej. Polecam
5/5
Super stomatolog chodzimy całą rodziną i moja siostra z rodziną obie mamy dzieci, które chodzą do pani Rusieckiej nigdy nie narzekałyśmy.Polecamy
Dodaj opinię

Adres:

Nowe Miasto 16/20, Ozorków
Erbi-Dent Prywatna Praktyka Stomatologiczna Beata Rusiecka na mapie
Widok z ulicy Erbi-Dent Prywatna Praktyka Stomatologiczna Beata Rusiecka