Euroklinika

Piotra Skargi 9
Bielsko-Biała
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
33 472 38 91
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
33 472 38 91
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
33 472 38 91
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
33 472 38 91
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
33 472 38 91

Opinie o Euroklinika

Dodaj opinię
5/5
Świetna poradnia lekarza rodzinnego. Wizyty umawiane na konkretną godzine i nie ma czekania "pół dnia" w kolejce. Pan dr Gaczyński to fachowiec z ogromnym doświadczeniem, bardzo mi pomógł. Polecam szczególnie osobą szanującym swój czas :)
1/5
Kolejek nie ma i to właściwie jedyny plus tej przychodni.

Panie na recepcji nie wiedziały gdzie mają mnie posłać do poradni ortopedycznej. Otrzymałem jedynie skierowanie do przychodni, z którym miałem sobie sam radzić dalej. W związku z tym dzwoniąc do wielu takich przychodni odbijałem się jak od ściany, ponieważ np placówka na Komorowickiej nie ma z nimi podpisanej umowy. Mając tego dość poszedłem prywatnie i załatwiłem wszystko w jednym miejscu w pół godziny.

Kultura jednego z lekarzy powinna się poprawić, nie wypada agresywnie przekonywać kogoś aby dał się przekonać do wstrzyknięcia szczepionki przeciw popularnemu wirusowi.
5/5
Nie znam lepszej opieki zdrowotnej dla dzieci jak i dorosłych podziwiam lekarzy jak i panie pielegnarki w dzisiejszych czasach dają z siebie wszystko zawsze zaangażowani, z dużą empatią do pacjenta tam zawsze mogę liczyć na pomoc tam zawsze panie odbierają telefon za to im bardzo dziękuję
1/5
Byłam u lekarza z problemem jaki mam od dłuższego czasu, mianowicie zapalenie pecherza, mam go 2 razy w miesiącu. A co usłyszałam od doktora Gaczynskiego że to normalne u kobiet, nie pytając kompletnie od kiedy tak mam ile to trwa, zero pytań. Na kolejnej wizycie prosząc o skierowanie na badania żelaza (mam anemię) mocz bo idę oczywiście prywatnie do urologa (problem z pęcherzem i wizyta 180 zł) oraz ferytyna okazało się że badanie bezpłatne. Pan Maciej powiedział że byłam 3 miesiące temu na badaniach i że na mnie ma 10 zł a wydał na ostatnich badaniach 50 zł i nie mogę sobie od tak na badania przychodzić. Większego zażenowania nie czułam. Więcej u tego ''lekarza'' moja noga nie postanie
1/5
Od zeszłego roku masakra. Problem dostania się do lekarza rodzinnego jak j pediatry. Terminy tygodniowe, gdzie pomoc w tej chwili potrzebna lub nawet nie umawianie wizyty, a wciskanie teleporady.
1/5
Dno totalne, Panie na recepcji ordynarne, pediatra to porażka przychodzi młoda matka z dzieckiem do lekarza i już na starcie widzi i słyszy pretensje i zmęczenie w głosie.
1/5
Nie wiem co się stało z tą przychodnią gdzie Panie z rejestracji zawsze były miłe, grzeczne i skore do pomocy. Od pewnego czasu stały się nieuprzejme, krzyczą przez telefon, nie można nic załatwić. Aż strach tam dzwonić i prosić o termin do lekarza.
Szkoda bo zawsze dawałam najwyższą ocenę tej Przychodni.
Może szefostwo powinno bardziej przyjrzeć się a może przysłuchać jakim tonem Rejestratorki rozmawiają z pacjentami...
1/5
Idzie ku lepszemu, widziałam nowe rejestratorki. Co prawda lekarze "zarobieni", nie wiem czym ,bo przychodnia pusta ale jakoś przecież trzeba ogarnąć te prywatne praktyki przy okazji.
1/5
Pani w rejestracji ma mnóstwo powodów,by nie umówić terminu .Nie powinno być ,że decyduje o zdrowiu pacjenta twierdząc ,że to może poczekać do nie wiadomo kiedy....Rożne powody były teraz jest straszenie covidem.Do tego Pani rejestratorka krzyczy i nie da dojść do słowa.Kiedyś polecałam tą przychodnię,a obecnie od dłuższego czasu masakra i coraz gorzej .
1/5
Nie ma szans umówić dzieci do pediatry,gdzie obojętnie do jakiego byle był to pediatra nie mówiąc już o czasie oczekiwania i wpychaniu dziecka do internisty ,gdzie problem nie zostaje rozwiązany lub nawet była sytuacja ,że tego samego dnia po wizycie u internisty dziecku tak pogorszył się stan ,że konieczne było szukanie pomocy w szpitalu.Ale Pani w rejestracji proponując internistę ,czasem nawet nie informując o tym uważa,że termin proponuje ,a to że dziecko do internisty i człowiek dalej zostaje z problemem nieważne. I to też są odległe terminy .Od 3 lat tłumaczenie się urlopami lub dyżurami w szpitalu.Wszystko rozumiem ,ale wszystko ma swoje granice.Pani w rejestracji rano nie umówi do pediatry ,bo przyjmują wtedy małe dzieci na szczepienia ,a popołudniu też nie bo jak nie urlop to covid.Dziecko z gorączką ,która cały czas rosła i z chorobą przewlekłą miało proponowany termin na za tydzień ,bo pani w rejestracji stwierdziła ,że to nie jest niemowlę tylko 6 letnie dziecko .Sytuacje były różne dużo ,by pisać .Do pediatrów mam zaufanie i uważam ,że są cudownymi specjalistami ,ale dostać się od dłuższego czasu nie mam szans ,bo jak widać Panie w rejestracji wiedzą lepiej....Potwierdzam także powyższe opinie zwłaszcza krzyczące Panie rejestratorki .Przykre to.Ile razy można korzystać ze świątecznej pomocy ,gdzie tam i tak człowiek wysłucha swoje czemu tu przyszedł ,a nie do swojej poradni lub płacić prywatne wizyty i badania.
1/5
Dodam ,że był potrzebny termin dla osoby w podeszłym wieku,która potrzebowała iść z infekcją ,a była zależna od osoby ,która ją zawiezie spytała o inną godzinę niż proponowana był to oczywiście termin na za tydzień.Pani się oburzyła i odłożyła słuchawkę .Potem nie było już szans się tego dnia dodzwonić .Panie uważają że przecież proponują coś nie patrzą ,że ktoś nagle nie wyskoczy z pracy ,lub ma po prostu wizytę u specjalisty ,gdzie czeka na termin i nie rozdwoji się ,gdzie w tej przychodni łaskawie ma proponowany termin ,który i tak szybki nie jest i albo bierze ,albo nie o ile jest proponowany ,bo jest wiele sytuacji ,gdzie ciągle słyszy się dzwonić za tydzień i tak bez końca ,bo za tydzień oczywiście to samo się słyszy.Naprawdę nie w każdej sytuacji da się przyjść tym bardziej ja osobą starsza wymaga opieki i nie poradzi sobie sama lub człowiek pracuje i nie może wyjść w każdej chwili ,bo nie ma go kto zastąpić ,a urlop nie jest z gumy.
5/5
Jestem bardzo wdzięczna Pani jaka ma na imię Joanna z recepcji. Bardzo miła i pomocna. Dziękuję.
5/5
Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność Pani Joannie z recepcji. Zawsze jest gotowa pomóc i dobrze traktuje mnie. Jestem zadowolona że są takie świetne rejestratorki w Euroklinice. W razie potrzeby będę zwracać się tylko do niej.
Dziękuję
1/5
Pani w rejestracji ma mnóstwo powodów,by nie umówić terminu. Czas oczekiwania na odebranie telefonu prawie 30 minut ( pierwsza w kolejce) po czym przekazana jest informacje że termin do lekarza pierwszego kontaktu jest za kilka dni. Nie wspomnę już że idąc pod gabinet nie ma pacjentów, albo jedna oczekująca osoba.
1/5
Długi czas oczekiwania na połączenie pomimo komunikatu jesteś pierwszy w kolejce
Dodaj opinię

Adres:

Piotra Skargi 9, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00