Provisus

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Rędzińska 112
Częstochowa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Provisus

Dodaj opinię
5/5
Byłam w tej przychodni na usunięciu zęba.Jestem straszną panikarą i okropnie się bałam. Pani doktor była bardzo miła. Zęba usunęła mi po mistrzowsku. Polecam wszystkim.W życiu nie pomyślała bym że można miło wspominać wizytę u chirurga. Było naprawdę super.
3/5
Tragedia. Okłamywanie klientów. Czekam umówiony na 12 do 13 i ciągle są wchodzą znajomi. Argument recepcji to ból u tych ludzi, całkiem jakbym dla przyjemności tam był. Tragedia!!!!!
1/5
Bardzo slaby personel.niedokształcona kadra. Nie polecam
1/5
Po seri dodatkowych badań okazuje się że były one niepotrzebne. Pieniędzy nikt nie odda, lekarz nie przyjmie
1/5
Wszystko super z okiem lecz
byłam świadkiem oszustwa pacjenta. Mimo pieniędzy na wizytę pomoc nie była udzielona. Spychlogia i napychanie kieszeni. A wydawało się ok....
2/5
s
1/5
Mam 52 l jestem po usunięciu zaćmy soczewka truj ogniskowa najwyższa półka nie żałowałem pieniędzy.Kierownik kliniki stwierdził że będę widział jak orzeł. Na drugi dzień po operacji jakiś obrzęk w oku lub woda.Obraz rozmazany.Mam potrójne widzenie, i jakieś promienie nie mam ostrości ? kilka krotne reklamowanie. dojazdy na badania plus kierowca.kierownik twierdził .??? skłaniamy się do wymiany coś z tą soczewką nie tak.??? zero ostrości.??? po otrzymaniu pisma od mecenasa zostałem wezwany ponownie na badanie.Stwierdzili operacja okej, tylko pacjent nie za adoptował się pogorszenie nie można dobrać okularów. na drugi dzień po operacji jedna pani nie widziała wcale jakiś pan miał krwiaka w oku był bardzo zdenerwowany pytałem lekarza stwierdził że pielęgniarka diabła go w oko i wiele innych przypadków co ludzie nie piszą.??? szukam pomocy klinika ustawiona na kasę????? nie polecam ???????
5/5
Byłam u Pani chirurg stomatolog na wyrwanie dwóch osemek i jednej siódemki nic nie bolało ta kobieta jest cudowna w jednym dniu wyrwala mi ósemke ma drugi dzień siódemke i ósemke po prostu tylko do takiej Pani można chodzić na rwanie ząbków polecam ja w 100%
5/5
Wspaniała obsługa w rejestracji. Więcej dowiedziałam się od Pań w rejestracji o zabiegu usunięcia zaćmy dla mojej babci niż od lekarza. Aż miło było przebywać w takiej przychodni. Polecam
5/5
Byłem w tej przychodni na doborze soczewek u pana Marcina. Przemiły i kompetentny człowiek. Poświęcił mi dużo czasu, odpowiedział mi na wszystkie pytania. W soczewkach czucie się bardzo dobrze.
5/5
Moja mama miała właśnie dwa dni temu operacje usunięcia zaćmy w Klinice Provisus w Czeskim Cieszynie na NFZ (to oddział Provisus dawniej Euromedic z Częstochowy) i jest bardzo zadowolona z efektu. Widzi lepiej niż jak była młodszą kobietą i bez zaćmy :-) Pan dr Rubajczyk to wspaniały chirurg. Przemiły człowiek, w pełni kompetentny. Każdemu polecam pana doktora. I Klinikę Provisus, gdzie można wykonać operację usunięcia zaćmy ze zwrotem NFZ i w bardzo szybkim czasie. Od kwalifikacji do operacji mama czekała 2 tygodnie. Po prostu super możliwość na wykonanie zabiegu w tak dostępnej cenie. Klinika bardzo nowoczesna, kadra i obsługa cudowna :) polecamy z mamą:-)
1/5
Zostawiono mnie na świeta z bolącym zębem, który miał być pierwotnie usunięty 5 grudnia :( niestety poinformowano mnie że Pani doktor bierze sobie urlop i przekładają mi wizyta na 17 stycznia!! Prosiłem, mówiłem że ząb pobolewa, a to bardzo dużo czasu!! W odpowiedzi dowiedziałem się od miłej Pan i w recepcji, że Pani doktor nie będzie specjalnie dla mnie zostawać na nadgodziny ;( apogeum bólu przyszło 24 grudnia BARDZO dziękuję Euromedicowi za cudowne święta :( trzeba serca nie mieć by tak człowieka zostawić!!
5/5
Miałam usuwana ósemkę w tej placówce. Jestem zachwycona bezbolesnym i profesjonalnym usunięciu mojego zęba. Dr Ociepa jest jednym z wybitniejszych chirurgów stomatologicznych w Częstochowie, albo i w szerszym regionie. Polecał każdemu kto się boi usuwać zęby, w tej placówce jest fachowe i serdeczne podejście do pacjenta.
5/5
Miałam rok temu wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Po mojej wadzie wzroku nie został ślad:-) Jestem zachwycona nowoczesnym sprzętem jaki posiada ta klinika. Podejście do pacjenta jest serdeczne oraz profesjonalne. Nareszcie mogłam pozbyć się całkowicie okularów. Hurrra!!!! Polecam wszystkim!!!!
5/5
Chciałem sprostować bądź prosić o skasowanie mojej opinii z dnia 26.12.2017. Byłem na usunięciu ósemki, który był przeprowadzony w pełni profesjonalnie i perfekcyjnie. Pani Doktor bardzo miła, po zabiegu wszystko roiło się w bardzo szybkim tempie mogę śmiało polecić i przepraszam za poprzednią krzywdzącą opinie.
5/5
Nie rozumiem dlaczego w miejscu na opinie o poradni chirurgii stomatologicznej ludzie wpisują opinie o okulistyce. To dwie różne poradnie chociaż pod tym samym adresem. Byłam pacjentką obu. I było OK.
5/5
Jestem pozytywnie zaskoczona obsługą w rejestracji, jeszcze nigdy tak miło i fachowo nie zostałam obsłużona. Panie posiadają dużą wiedzę z zakresu okulistyki, są bardzo pomocne. Lekarz również wykazał się profesjonalizmem. Polecam
5/5
Nie wiem dlaczego w miejscu na opinie o poradni chirurgii stomatologicznej umieszczone są opinie o okulistyce. Niemniej jednak obydwie poradnie oceniam bardzo dobrze bo byłam pacjentką jednej i drugiej.Poszłam do okulisty i przy rejestracji dowiedziałam się że jest tam też chirurgia stomatologiczna. Zapytałam o konsultację bo miałam ząb do usunięcia. Bez żadnego problemu zostałam zbadana,dostałam skierowanie na zdjęcie i umówiono mnie na następny dzień. Dawno nie spotkałam tak sensownego,lekarza jak doktor Ociepa. Obejrzała zdjęcie.Powiedziała co i w jakiej kolejności trzeba zrobić.Wszystko wytłumaczyła tak, że chyba po raz pierwszy dokladnie rozumiałam co mówi do mnie lekarz. Tak ze mną rozmawiała,że całkowicie przestałam się bać wyrywania zęba. A potem usunęła mi zęba.I do tej pory nie wiem jak to zrobiła. MISTRZOSTWO ŚWIATA!
5/5
Jestem zadowolony z zabiegu laserowego. Kadra specjalistów pod kątem okulistyki. Miła i życzliwa opieka pielęgniarek oraz recepcji. Jeśli miałbym wybierać to na pewno wybrałbym to miejsce jeszcze raz.
1/5
Dramat, nie polecam. Dziecko tak mi zniechęcili wyrywaniem zęba że dramat . Nigdy w życiu nie polecę wyrywającej tam zęby pani stomatolog.
Dodaj opinię

Adres:

Rędzińska 112, Częstochowa Wyczerpy-Aniołów
Provisus na mapie
Zdjęcie budynku Provisus