Affidea

Długa 2e
Wałbrzych
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Rezonans Magnetyczny
191 dni 22 441 11 11
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
44 dni 22 441 11 11

Opinie o Affidea

Dodaj opinię
1/5
Panie które siedzą na recepcji urządzają sobie prywatę.Wciskają znajomych bez kolejki. Dla przeciętnego Kowalskiego okres oczekiwania na tomograf to tylko rok. Myślę że przełożeni tej ''wspaniałej'' kadry zainteresują się tym problemem
1/5
Bezczelne traktowanie płacącego klienta. W recepcji brak elementarnych podstaw kulturalnego traktowania klienta. Jeśli nie wyniosłą pani tego z domu to powinna mieć kurs obsługi klienta. Badanie zostało opóźnione nie było wiadomo na jak długo, zrezygnowałem.takie firmy powinny sie zamykać
1/5
Minął już miesiąc od dnia tomografii komputerowej jamy brzusznej na NFZ, a wyniku dalej nie ma...
1/5
To jest żałosne.Panie na recepcji nic sobie nie robią z kolejki..pracują w trybie włoskim chyba bo jakby mogły to interesantów przyjmowaly by na leżąco..słów brak bo po odbiór wyników czekam godzinę i jeszcze ich nie mam..dziwne że nikt nic z tym nie robi bo Panie zapomniały że mają doczynienia z ludzmi chorymi i powinny załatwiać sprawy szybciej
1/5
Na pierwszy rzut oka ładnie i nic więcej. Panie niby miłe ale zajęte sobą. Terminy z "kosmosu"
Terminy odbioru opisu badania to 6-8tygodni. Nie polecam.
1/5
Nawet gwiazdki bym nie dała, rok czekania na badanie rezonansu na nfz, po miesiącu od badania wyniki nie ma.Ale to nie mój pierwszy przypadek, mąż na wynik rezonansu magnetycznego prywatne badanie czekał ponad miesiąc.Chyba im się wydaje że tam te badania robią ludzie zdrowi a wynik jest im nie potrzebny.Nie ponoszą żadnych konsekwencji za takie traktowanie pacjentów. Nie polecam placówki.
5/5
Przy drugiej wizycie (tomograf głowy na NFZ) już wszystko idealnie. Miłe panie, niedługie czekanie na badanie, a wynik już na drugi dzień po badaniu.
1/5
Recepcja a zwłaszcza jedna z Tych Pań ( chyba za karę tam pracuje) powinna zostać przeszkolona przymusowo z zasad kulturalnej obsługi klienta. Jest opryskliwa. nie miła, krzyczy. Klientów ma za nic.
1/5
Również nie polecam tej placówki. Zgadzam się z opinią o braku uprzejmości i kultury pań z recepcji. Zastanawiam się czy władni tej placówki czytają te opinie i coś z tym robią, chyba nie. Miałam prywatnie robiony Rezonans Magnetyczny. Poinformowano mnie, że na wynik będę czekać do trzech tygodni, co też według mnie jest wielkim absurdem. Obecnie od trzech dni mija czwarty tydzień ja nie mam wyniku i nie wiem kiedy będę mieć. Wszyscy rozmówcy grzecznie zbywają mnie z tą informacją. Skandal- jak pieniądze za badanie się pobiera, to wszędzie jest zasada dotrzymywania terminów. Widać tej zasady tu nie ma i chyba nikt do tej pory nie ubiegał się o zwrot pieniędzy. Moim zdaniem powinno się to zmienić. Po za granicami naszego państwa taka firma nie miałaby szansy bytu. Czas to zmienić. Pan doktor też za darmo tego nie opisuje, widać kiepsko mu to idzie. A chory pacjent wcale go nie interesuje.
1/5
Ludzie uważajcie na badania rezonansu w tym miejscu. Nie dość, że wyniki gruuubo po terminie z łaski swojej i zgłoszeniu reklamacji, to uwaga: OPIS NIEPRAWIDŁOWY ZE STANEM FAKTYCZNYM!!!!!! Lekarz opisujący nie widział pęknięcia kości i napisał, że jest w porządku. PATOLOGIA!!!!! Dopiero inny lekarz oglądający już prywatnie zdjęcia zauważył co trzeba.
1/5
Czekam od 6 tygodni na wyniki TK Głowy... Paranoja.
1/5
DNO!!!!! DNO!!! DNO!!! Jak za głębokiej komuny.
1/5
Masakra !!! Robiłam prywatnie TK i na opis muszę czekać niby do 3 tygodni. Minęły dwa a opisu jak nie było, tak nie ma !!!
1/5
Takiego bałaganu ,ignorancji braku jakiejkolwiek organizacji pracy, nie widziałam nigdzie.A jeżdziłam w różne miejsca na badania.Żeby odebrać wyniki badań trzeba odstać ponad godzinę albo i więcej.Kilka dni temu otrzymałam smsa że, mam do odebrania wyniki TK wraz z opisem,ponieważ nie jestem z Wałbrzycha ,pokonałam ponad 40 km i zmarnowałam pół dnia oczekując w kolejce 1,5 godziny na odbiór wyników ,tylko po to żeby sie dowiedzieć że owszem jest tylko płyta ale bez opisu.Po opis trzeba przyjechać znów jak otrzymam smsa.To zwyczajne kpiny z pacjentów.Spółka Affidea podpisała umowę z NFZ na obsługę pacjentów,obsługę badań itp.Otrzymują z NFZ fundusze z naszych składek,to poprostu niepojęte jak taka firma ,mogła otrzymać taki kontrakt.Aby oszczędzić, do obsługi są dwie osoby na zmianę,które nie radzą sobie z taką pracą,która w ogóle wygląda jak przekładanie papierków.Pacjęci tylko po odbiór wyników oczekują w tej samej kolejce co pacjęci rejestrujacy się i oczekujący na badania. Zmuszona byłam dać jedna gwiazdkę choć nie dałabym ani jednej!!!!
1/5
Badanie rezonansem magnetyczny wykonane jako płatne, obietnica wyniku od 2 dni do 3 tygodni, co już wygląda mocno podejrzanie! Po dwóch tygodniach opis dostarczono na maila i niestety echo... Miała być informacja SMS o możliwości odbioru wersji papierowej wyniku i płyty. Po trzech tygodniach porządna pyskówka na miejscu w recepcji i o dziwo wynik wydany w ciągu 5 minut. Pani z recepcji zdziwiona, że musi coś robić dla klientów, że powinna być uprzejma i starać się o zadowolenie, tych co się dokładają do jej pensji. Stanowczo odradzam badanie w tej placówce, ewentualnie doradzam być mocno asertywnym w dochodzeniu uzyskania wyniku, gdy nie da się w innym miejscu. Zarządzającym Affideą doradzałbym zająć się placówką pod kątem jakości obsługi, gdyż ta jest poniżej wszelkiej krytyki.
1/5
Placówka to patologia. I obiecuję Wam że będę to dalej zgłaszać aż Was ktoś nauczy kultury i organizacji pracy. Popieram wszystkie powyższe opinie. Panie z recepcji nie znają podstaw obsługi klienta brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Źle trafiliście bo ja tak Waszej ułomności nie zostawię i na tym komentarzu się nie skończy.
1/5
Po 3 miesiącach od zarejestrowania informacja o zmianie terminu rezonansu z czerwca 2019 na czerwiec 2020. Tragedia.
1/5
Bardzo niepoważne podejście do pacjenta badanie TK wykonane na PZU 19-05-2019r czas oczekiwania na wynik to już miesiąc mimo pytań telefonów nikt nie potrafi dać żadnej sensownej odpowiedzi jak długo będę jeszcze czekała kolejka do specjalisty kierującego na badanie już minęła .
1/5
DNO, DNO ????? mąż czeka na wynik 2 m- c - miał być do 35 dni roboczych od badania ???? MASAKRA !!!! telefony na infolinię nic nie dają - mało tego skierowanie męża na badanie było w trybie PILNYM !!!! 1 m-c czeka na badanie i już 2 m-c czeka na wynik i jeszcze czeka...……. sam lekarz ocenił tej placówki jako DNO - za NIC mają pacjentów...…...
1/5
Zastanawiam się czy ktoś z zarządzających PLACÓWKĄ czyta komentarze i nie zastanawia się nad oceną placówki ???????????? Badanie TK w trybie PILNYM trzy miesiące i jeszcze nie ma wyniku...…….???? wcześniej 2018 r. też, mąż czekał 2 m-ce na wynik …………………………...
1/5
Zrobiłem prywatnie badanie ponad miesiąc temu. Do dzisiejszego dnia nie dostałem opisu. zarzekają się że opis będzie do 15 dni a mija już drugi miesiąc. Pracują tam Nie odpowiedzialni ludzie, lub nie pełnosprawni umysłowo prawdopodobnie barany okradające pacjentów z kasy.
1/5
Nie mogę niestety napisać nic dobrego. Panie pracujące nie są mile niestety. Na wynik czekam już 5 tygodni. Zaznaczam że za rezonans magnetyczny płaciła i jak wszyscy wiedzą nie są to małe pieniądze!! To jest skandal żeby tak długo czekać na wynik!!!! Nie polecam tej placówki. To jest jakaś kpina!!
1/5
Szczerze nie polecam tej placówki ! Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie, infolinia to kpina, brak rzetelnych informacji. Na wynik czekam już miesiąc i pan na infolinii ze spokojem informuje mnie, że mogę jeszcze poczekać - jak długo ? - tego sam nie wie. Robiłem wcześniej rezonans w innej firmie we Wrocławiu i od ręki dostałem płytę z nagraniem, a opis był w ciągu tygodnia - za te same pieniądze ! Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy !
1/5
To co się dzieje w tej placówce to niestety jest żenujące panie tam pracujące to wielka pomyłka czekam na wynik rezonansu już ponad 6 tygodni znajoma robiła rezonans głowy a że jest z USA i wyśmiała ich że musi czekać na wynik tyle czasu co w Ameryce jest nie do pomyślenia to po rozmowie z kierowniczką Affidea w Wałbrzychu dostała wynik po 3 dniach czyli można
5/5
Nie wiem skąd te wszystkie negatywne opinie.Robiłem badanie RM 7.12.2019r. Miło zaskoczyła mnie profesjonalna, uprzejma obsługa, zarówno Pani w recepcji, jak i Pań, obsługujących urządzenie RM.Faktem jest, że miało miejsce opóźnienie o jakieś 45 minut, ale trzeba wziąć pod uwagę, że przychodzą różni pacjenci, w różnym wieku, często z problemami ruchowymi, co opóźnia przesuwanie się kolejki.Nikt przecież nie będzie popędzał tych ludzi do szybszego ruszania się.Takie opóźnienie więc uważam za dopuszczalne.Ja jestem z przebiegu badania mega zadowolony.
1/5
Na wynik rezonansu czekam już osiem tygodni, badanie wykonane 15.12.2019 r. Za co im płaci NFZ, z informacji Affidea polecają czekać cierpliwie może się kiedyś doczekam opisu. Zdecydowanie nie polecam danej placówki.
1/5
Nie polecam to jest jakieś nieporozumienie pacjent dla nich jest nikim traktują nas jak zero masakra
1/5
Czy ktoś wie, czy już się poprawiło w tym ośrodku? Chcę zrobić tomografię i zastanawiam się, gdzie się umówić na termin. Proszę o odpowiedź klientów, a nie pracowników.
5/5
Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Affidea w Wałbrzychu, a szczególnie dla P. Doktor Iwony Włodarskiej- Polińskiej za fachową pomoc i opiekę w czasie radioterapii - pacjentka
5/5
Nie wiem skąd tyle złych opinii. Ja na badanie TK jamy brzusznej czekałam ok 1.5 miesiąca, opis otrzymałam po dwóch tygodniach. Panie w recepcji i pani przygotowująca do badania bardzo miłe. Same udzielały wszystkich informacji i odpowiadały wyczerpująco na zadawane pytania. Polecam placówkę.
5/5
Wszystko było ok i o czasie. teraz czekam na opis.
2/5
Moja mama czeka już 6 tydzień na wynik rezonansu miednicy małej. Zwija się z bólu, ale kogo to obchodzi. Bez tego wyniku żaden lekarz nie chce się podejmować diagnozy i leczenia. Badanie było płatne, czas oczekiwania niecały miesiąc. Panie w recepcji bardzo miłe, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak czas oczekiwania na wynik jest nie do przyjęcia. Po moim telefonie do centrali miał przyjść sms ... miał, ale nie przyszedł.
1/5
Staruszek 90 lat. O lasce.4 miesiące czekał na rezonans. Dieta, wyniki prywatnie, dojazd 50 km. W szpitalu zamknięte. Żadnej informacji. 😡Sprzątaczka informuje, że na Długiej. Nie znamy Wałbrzycha na tyle, ale znaleźliśmy. Na miejscu, bardzo niegrzecznym tonem kobieta mówi, że jeszcze badań nie robią 🤬. Dzwoniła, ale żekomo nikt nie odbierał. Ciekawe kiedy i ile razy. Sprawdzę to😡 Proponuje kolejny termin. za kolejne 2 miesiące. Może kuźwa chociaż jakieś przepraszam!
Dodaj opinię

Adres:

Długa 2e, Wałbrzych

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN15:00-21:00
WT08:00-17:00
ŚR07:00-17:00
CZ08:00-14:00
PT15:00-21:00