Affidea Onkoterapia

Chałubińskiego 7
Koszalin
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Oddział radioterapii 12 dni94 711 13 00
Świadczenia onkologiczne
Poradnia Radioterapii
7 dni94 711 13 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-18:00
CZ09:00-15:00
PT08:00-15:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
13 dni94 711 13 01
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT13:00-18:00
ŚR13:00-18:00
CZ08:00-12:00
PT13:00-15:00

Opinie o Affidea Onkoterapia

Dodaj opinię
5/5
Tata ma stwierdzonego raka nosogardła. Jeździliśmy do Poznania na konsultacje i byliśmy tam traktowani jak jedni z wielu pacjentów. Za każdym razem rozmawialiśmy z innym lekarzem. Nic na nie tłumaczono. Musieliśmy prosić lekarzy o wizytę, bo inaczej czekalibyśmy na konsultację kilka miesięcy.
W końcu trafiliśmy do Koszalina, ponieważ operacja nie wchodziła w grę. Na wizytę czekaliśmy 2 dni bez proszenia. Zajął się nami 1 lekarz, który nas prowadził cały czas. Pierwsza wizyta trwała 1,5 godziny. Lekarz przeprowadził wyczerpujący wywiad, przeczytał każdy dokument z osoba, zadawał mnóstwo pytań. Zbadał tatę. Poszedł skonsultować się z p. profesor, wszystko dokładnie wytłumaczył i przy tym był bardzo profesjonalny i miły.
Diagnozowanie w Poznaniu trwało ponad 3 miesiące bez żadnego szczególnego efektu, ponieważ w końcu skierowano nas do Koszalina na radioterapię. W Koszalinie - konsultacje, dodatkowe badania (tomografia, badania krwi, prześwietlenia i wykonanie maski do radioterapii) trwało tydzień!!! Nasz lekarz zajął się wszystkim kompleksowo, nawet wypełniał za nas dokumentację.
Nawet wizyta w przychodni euromedic w Koszalinie była milsza - atmosfera jest dużo lepsza niż w Poznaniu, gdzie panuje chaos i bałagan.
Może i w Poznaniu są wybitni profesorowie, ale zwykły pacjent bez prywatnej wizyty nie spotka się z nimi osobiście. Może gdyby tata musiał mieć operację to poznań byłby lepszy, ale jeśli chodzi o kompleksową opiekę, przychylność lekarzy i szybkość działania to Koszalin zdecydowanie przoduje nad Poznaniem.
1/5
Dziewczyny w rejestracji bardzo miłe zawsze chętne do pomocy mimo natłoku w Poradni. Gorzej z lekarzami tzn z jednym Marek G nie sympatyczny nerwowy i majacy chyba problem z alkoholem masakra. Tak chyba nie powinno być????????
5/5
super opieka mila atmosfera polecam z calego serca tylko tam
1/5
Witam opinie chciałabym wystawić pani kierownik Jolanta Musiał.
Osobie odpowiedzialnej za przyjmowanie pracowników do pracy. Byłam u tej pani na rozmowie w sprawie pracy. Była bardzo zadowolona z mojej osoby , bardzo mila....oprowadziła nawet mnie w miejscu gdzie miałabym zacząć pracę. Na koniec rozmowy Powiedziała że zadzwoni w tym samym dniu w ciągu godziny aby podpisać umowę w sprawie pracy. Czekałam na telefon kilka dni i w końcu postanowiłam sama zadzwonić. Pani Musiał była bardzo niemiła. Z wielkimi pretensjami powiedziała że ogłoszenie jest nieaktualne. Nie spodziewalam sie takiej reakcji... Byłam na kilku rozmowach w sprawie pracy i ludzie tak mnie nie traktowali jak ta pani. A wystarczyło zadzwonić i powiedzieć że praca jest nieaktualna. Przykro mi bardzo że ta firma tak traktuje pracowników. Na pewno nie chciałabym być nawet ich pacjentką. Mam nadzieję że kierownicy wyżej zainteresuja się tą sprawą.
Dodaj opinię

Adres:

Chałubińskiego 7, Koszalin

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

Affidea Onkoterapia na mapie