Affidea

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 02-09-2018.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Polanki 117
Gdańsk
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Affidea

Dodaj opinię
1/5
Rezonans na NFZ - czas oczekiwania rok. Dzisiaj (20.02.2017) dzwonilem sie umowic, najblizsze wolne terminy to luty/marzec 2018.
5/5
Miałam robiony Rezonans Magnetyczny 22.08.17. Przyjechałam 1/2 godziny wcześniej tak jak proszono celem zrobienia wywiadu z pacjentem. Punktualnie o wyznaczonej godzinie zostałam poproszona na zabieg. Dużym zdziwieniem było dla mnie że 3 dni po badaniu otrzymałam informacje, że przesłano mi KOD i wynik mogę przeczytać w internecie. Dawno nie spotkałam się z taką kulturą i znajomością wykonywanej pracy oraz podejście do ludzi starszych.Oby tak było w innych placówkach
1/5
nie poleciła bym najgorszemu wrogowi. Wydanie wyniku badania to dla Pań z recepcji mission impossible - najpierw 20 minut przeglądania dokumentów tylko po to, aby stwierdzić, że wynik zniknął (wynik badania w prywatnej klinice!), następnie Pani z recepcji idzie nagrać płytę "ponownie". Jak długo zgrywa się taki wynik? Uwaga... godzinę! Żeby tego było mało, okazuje się, że trzeba dodrukować opis. Wydawało mi się, że już to nie powinno zająć dużo czasu. Nie doceniłam Pani Recepcjoniski, jedną kartkę drukowała 15 minut! Dodam, że oprócz mojego wyniku w magiczny sposób wyparowały też wyniki dwóch innych osób! Paranoja, żeby w prywatnej klinice działy się takie cyrki! Zatrudniono osoby niekompetentne, które wyraźnie nie potrafiły sobie poradzić z totalnym bałaganem, nie wspominając o żenującym podekścou do Klienta- Pacjenta. Co Pani z recepcji potrafiła powiedzieć zdenerwowanej Pacjentce? "Ja nic nie mogę z tym zrobić"! Żeby było jasne - komentarz nie jest o klinice- w Affidea w Gdyni wszystko jest zawsze w porządku. Chodzi tu o poziom umiejętności Pań z oddziału Gdańsk Polanki. Wstyd!!
1/5
Czekam na opis juz 6 tydzień, jestem odsylana od Annasza do Kajfasza. Nie polecam, masakra.
1/5
Koszmar , koszmar , koszmar. Najgorszemu wrogowi nie polecam. Na tomograf jamy brzusznej z kontrastem trzeba być na czczo 5 godz. przed badaniem po to żeby na 1/2 godz. przed tomografem pić wodę.!!!??? Na badanie czekałam 5 godz. w poczekalni. Skierowanie miało adnotację pilne no i super. Mam iść do szpitala z kamieniem 12 mm w przewodzie moczowym tylko teraz nie wiem czy badanie miało sens gdyż na wynik czekam już MIESIĄC.
1/5
dzisiaj dopwiedziałem się ze moje badanie tk na listopada jest nieaktuale gdyz zwineli manatki i nawet nie powiadomili pacjenta co dalej /super zmiana/ aby tak dalej.
5/5
Cóż...myślę, że jak się idzie "na NFZ" to nie można oczekiwać szybkiego załatwienia sprawy. Niestety w Pl jak chcesz sie szybko i skutecznie leczyć to potrzebna jest prywatna opieka medyczna. Co do Affidea to jestem zadowolona, wczyta oczywiście prywatna
Dodaj opinię

Adres:

Polanki 117, Gdańsk
Affidea na mapie
Widok z ulicy Affidea