"Euromedicare" Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Pilczycka 144-148
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o "Euromedicare" Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Dodaj opinię
2/5
Czytam tu, że do poradni gastroenterologicznej przy ul. Pilczyckiej czeka się średnio 88 dni, mam więc pytanie dlaczego ja musiałam czekać w roku 2014 przeszło 180 dni? Czyżby zabrakło jedynki przed tymi 88, czy też inni pacjenci czekali 1 tydzień aby wyrównać tę średnią?
2/5
Przyjmą ciebie do gabinetu nawet w tym samym dniu ale tylko prywatnie szybko ! Zapewne posłowie i rządzący łącznie z ministrem zdrowia nie czekają w kolejkach więc pospólstwa ,gawiedzi nie rozumieją .
1/5
Niesympatyczna w rozmowie telefonicznej (delikatnie ujmując) rejestratorka - i jeżeli konsekwentnie tak ma wyglądać leczenie to należy omijać szerokim łukiem tą placówkę.
1/5
Dramat...na stronie informacja o 1,5 - miesięcznym okresie oczekiwania, natomiast przez telefon usłyszałam około 5 miesięcy na NFZ...pytam, gdzie się leczyć??
1/5
Oczekiwanie na rezonans na nfz, to oczekiwanie bez sensu. Po 9 miesiącach od dostarczenia skierowania jeszcze nie otrzymałam informacji o terminie-tragedia!
1/5
Do urologa 64 dni, nieprawda chciałem się zarejestrować na NFZ 12 miesięcy _masakra.
5/5
A ja dzwoniłam i terminy idealnie się pokrywają z tym co podał mi Pan z recepcji.
1/5
Moja Babcia miała u nich mieć operację w listopadzie 2017... przesunięto jej termin na 2026 rok!!! PORAŻKA!!
1/5
Miałam wyznaczony termin na wycięcie migdałków w grudniu 2018 roku, zabieg nie doszedł do skutku bo musieli odwołać zabieg i nie wiem w sumie dlaczego, jest koniec sierpnia 2019 roku i do tej pory nie potrafią mi powiedzieć na kiedy zostanie mi wyznaczony nowy termin. Porażka !!!
Dodaj opinię

Adres:

Pilczycka 144-148, Wrocław
"Euromedicare" Szpital Specjalistyczny z Przychodnią na mapie
Zdjęcie budynku "Euromedicare" Szpital Specjalistyczny z Przychodnią