Boh. Westerplatte 4
Giżycko
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
0 dni87 429 36 60
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:30
WT12:00-18:30
ŚR07:30-15:30
CZnieczynne
PT07:30-14:00

Opinie o Ewa Gurowska

Dodaj opinię
5/5
Najwyzszy i najlepszy poziom. Tak trzymac!
1/5
Omijać tę Panią szerokim łukiem. Pani już ma swoje lata. Można znaleźć kogoś lepszego
5/5
Pani Ewa uratowała mi oko, zawsze przyjmie. Polecam
1/5
Nie polecam tego lekarza. Odmowa przyjęcia na badanie z powodu wytknięcia przeze mnie błędów w recepcie na okulary.
5/5
Najlepszy okulista w Giżycku Wesoła babka Super podejście do dzieci POLECAM
1/5
Pani doktor badała wzrok mego taty. Niezauważyła, że ma zaćmę.
1/5
Nie przychodzi do pracy, czekam już godzinę pod gabinetem żenada
1/5
Zostałem postraktowany jak śmieć. Podczas gdy inni pacjenci czekali na wejście maksymalnie godzinę, ja siedziałem 4,5. Gdy zapytałem o powód pominięcia mnie, nie otrzymałem odpowiedzi.
1/5
Zostałam pominięta w kolejce, w dodatku pani była wyjątkowo opryskliwa.
1/5
Dno totalne, nieuprzejma pani, która ma problem ze sama sobą.
1/5
Nie polecam. Siedze z mężem w kolejce ponad godzinę. Z urazem oka! Pani doktor się spóźniła. Przyjęła dopiero 1 osobę. Masakra.
5/5
Skuteczny i rzeczowy lekarz! Pani doktor przyjela mnie interwencyjnie, a zastosowana terapia zadzialala natychmiastowo. Polecam.
5/5
Serdecznie polecam Panią doktor,miła,kompetentna,życzliwa.Dzięki Niej rozwiązałem problem z zaćmą.
1/5
Pani w recepcji bardzo opryskliwa!!!! Przyszłam na badanie wzroku A ona się pyta po co przyszlam jak nie mam czerwonych oczu.!!!!
5/5
Bardzo kompetentna i miła pomocna i słucha pacjenta polecam
1/5
Pani doktor w porządku ale pani w recepcji jest tak nie miła i niesympatyczna jakby pracowała tam za karę.Czas zmienić podejście do pracy albo zmienić pracę, ta pani kompletnie się tam nie nadaje.
1/5
Dzwonię już przez tydzień do pani doktor - miała wrócić z miesięcznego urlopu i nikt nie odbiera telefonu. A co do pani w recepcji to zgadzam się, że jest nieuprzejma. Za każdym razem zadaje jakieś niedorzeczne pytania, gdy wcześniej udawało mi się tam dodzwonić.
1/5
Do pani doktor nie mam większych zastrzeżeń, ale pani rejestratorka rzeczywiście bardzo niesympatyczna, często wręcz niegrzeczna i opryskliwa.
5/5
Przemiła Pani doktor, potrzebującego przyjmie zawsze nawet gdy nie był zapisany. Sumienna, dokładna.
1/5
Rejestratorka - to pokłosie komunistycznego wychowania. Jeżeli mam szczątek jakiejkolwiek władzy - wykorzystam ją z całą pryncypialnością i surowością. Pokaże, kto tu rządzi - najlepiej w relacji ze słabszym i choćby chwilowo zależnym ode mnie . Pani z taką osobowością powinna z tej pracy zostać wylana na zbity p..k. Problem leży natomiast w tym, czy te wszystkie opinie są znane pani Gurowskiej. I czy czasami taka postawa rejestratorki przypadkiem jej nie odpowiada. Ja przecież jestem wspaniała, a rejestratorka zrobi całą brudną robotę, z którą jest mi wcale wygodnie.
1/5
to ta pani okulistka jeszcze pracuje?
1/5
Dawno nie spotkałam tak wrednej osoby. Lekarz powinien wspierać, wyjaśniać, a nie krytykować.
W czasach w których na każdym kroku uczymy o tym by pytać w sytuacji, gdy nie jesteśmy czegoś pewni, szanowna pani twierdzi, że należy sprawdzić w Internecie.
Omijać szerokim łukiem chyba, że ktoś ma ochotę na "przemiłe" przytyki.
1/5
Nie neguję kompetencji pani Gurowskiej, ale zachowanie w przypadku przyjmowania pacjentów na NFZ, to akurat jak w opiniach powyżej. Skąd tyle agresji, braku szacunku do ludzi. Zarówno u lekarki jak u rejestratorki? Nie wiem. Kiedy przyjmuje prywatnie jest zupełnie inną osobą. Wszelkie te opinie powinny trafić do Okręgowej Izby lekarskiej choćby na adres mailowy;
e-mail:[email protected] A jeśli i to nie odniesie skutku, to do Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie. Bierność jest gorsza niż zachowanie tych którym pozwalamy się poniżać, bo oni myślą, że wszystko jest w porządku i tak ma być. Mają chore, wręcz brudne dusze, które należy wyleczyć piętnując, a wówczas jest szansa na refleksję i ich uratowanie.
4/5
Ta pani z recepcji wydawałoby się że jest niemiła ale przecież musi trzymać w ryzach tych emerytów bo inaczej to by tam burdel taki był że szok. Nie raz tam byłem i ogólnie otrzymałem pomoc, chociaż czasem, ale nie zawsze, trzeba było poczekać.
Ogólnie dla mnie lekarka i ok.
1/5
Pani która pracuje w rejestracji TO jakaś pomyłka totalna! Każe przyjść w przeciągu godziny i czekać w kolejce, a później nie raczy wpuścić do gabinetu, żeby się zapisać. Wydziera się na wszystkich dookoła, niekompetencja, brak szacunku do drugiego człowieka. Żenada.
1/5
Pani w recepcji to za kare tam pracuje? Wielkie oburzenie i brak wiedzy przy prostym pytaniu, pretensjonalność w głosie i zero pomocy - "a nie wiem" i aż strach zapytać czy byłaby łaskawa się dowiedzieć....
5/5
Polecam poradnię.szybko otrzymałem pomoc.
5/5
Byłam z dzieckiem z chorym okiem. Szybka pomoc.Pani lekarka i pielęgniarka bardzo sympatyczne.
5/5
Przyjechalem na święta do rodziny z Wrocławia.Zaczęły się problemy z okiem.Zostalem przyjęty w dniu zgloszenia.Szybka fachowa pomoc.Oby wiecej takich lekarzy . Dziękuję.

1/5
Nie polecam !
badanie zrobione na szybko. Miałam wrażenie,że ludzie są przyjmowani na ilość nie na jakość. Tato mój już w starszym wieku został przebadany ogólnikowo. Na pytanie o okulary dostałam odpowiedz.. 2,5-3 kupcie sobie.. a gdzie recepta? czy plusy czy minusy? zero profesjonalizmu. Widocznie tylko prywatnie ta Pani potrafi w jakikolwiek sposób pomóc bo na NFZ tragedia!
szkoda tylko czasu i paliwa żeby dojechać do przychodni. Pani recepcjonistka jakby za karę tam pracowała.. polecam się zwolnić dla tej Pani skoro ludzie ją irytują !!
5/5
Wspaniałe podejście do dziecka.Usunęła ciało obce z oka.Jestem bardzo wdzięczna.Oby więcej takich lekarzy.
5/5
Bardzo dobry lekarz.Polecam.
5/5
Super lekarz.Oby więcej takich okulistów.Polecam
5/5
Chciałem podziękować personelowi poradni okulistycznej w Giżycku za szybką i fachową pomoc.
5/5
Dziękuję za szybką i fachową pomoc na bolące oko.
5/5
Dziękuję personelowi poradni okulistycznej w Giżycku za szybką pomoc.
1/5
Kolejka 0 dni, a zapisano mnie na listopad
5/5
Dziękuję za udzieloną szybką pomoc,
5/5
Doświadczony, profesjonalny lekarz, dokładny. Troskliwa. Raczej rzadko dzisiaj o takich lekarzy zatem- skąd paskudne opinie? zawsze znajdzie się ktoś, by wsypać " sól do oka ".
1/5
Pani doktor bardzo miła i zdecydowanie warta polecenia ale Pani tam pomagająca strasznie chamska nie miła . Po zapytaniu się standardowego pytania skoczyła do mnie jak bym nie wiadomo co zrobiła . Przykro jest to że człowiek drugiego człowieka może tak
potraktować . Z ośrodka zdrowia wyszłam cala zapłakana. Zgłoszę sprawę napewno dalej .
1/5
Pani "pomagająca " strasznie mie miła , chamska strasznie opryskliwa . Nie wiem wogole dlaczego tacy ludzie pracują w takim zawodzie . Człowiek powinnien pomagac tym bardziej kiedy podejmuje się pracy w takim zawodzie . Napewno tej sprawy tak nie zostawie. Pani doktor sama w sobie bardzo miła, sympatyczna ,pomocna . Napewno warta polecenia. Tym bardziej prywatnie 😏
Dodaj opinię

Adres:

Boh. Westerplatte 4, Giżycko

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-15:30
WT12:00-18:30
ŚR07:30-15:30
CZnieczynne
PT07:30-14:00
Ewa Gurowska na mapie
Zdjęcie budynku Ewa Gurowska