Fhu Skibamed Mgr Arkadiusz Skiba

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 23-04-2016.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
M.N.Mysłowskiego 7
Brzostek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Fhu Skibamed Mgr Arkadiusz Skiba

Dodaj opinię
5/5
Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Fachowy, kompetentny i miły personel. Najważniejsze,że wykonywane tam zabiegi przynoszą dobre efekty. Neurolog kierował mnie na operacje kręgosłupa,dzięki ich rehabilitacji już od ok 4 lat operacje jest niepotrzebna.Staram się raz w roku umawiać na zabiegi. Jestem bardzo wdzięczny i polecam ten gabinet.
1/5
gabinet klapa.naciaganie klientow na kase a rezultatow brak!
5/5
Skoro Bożenko twierdzisz żę jest to naciąganie klientów to czemu są takie długie kolejki na NFZ skoro w okolicy jest pełno innych gabinetów...? hmmm skoro chodziłas tam na rehabilitacje to chyba nie przestrzegałaś wszystkiego o co proszą tam terapeuci...może zaraz po zabiegach ciężko pracowałaś a to raczej nie jest wskazane...ja korzystam z ich usług już prawie 4 lata i jestem bardzo zadowolona...chodze tam tylko prywatnie i uważam żę jest to warte każdych pieniędzy. Ludzie zapisują się tam w kolejce na odpłatne zabiegi więc o czymś to świadczy...
5/5
Korzystałem z usług różnych gabinetów, według mnie gabinet w Brzostku jest najlepszy na podkarpaciu. Polecam
5/5
Polecam. Pan mgr Arkadiusz jest bardzo dobrym rehabilitantem, który wie co zrobić żeby postawić chorego człowieka na nogi .
5/5
Polecam. Nie ma lepszego Gabinetu w Gminie Brzostek
Dodaj opinię

Adres:

M.N.Mysłowskiego 7, Brzostek