Firma Usługowo-Handlowa Rehadom

Pod tym samym adresem działa aktywna przychodnia Rehadom.
Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Rehadom

Dodaj opinię
1/5
Porażka...miałem przepisany drenaż limfatyczny...całej kończyny dolnej...miałem wykonany zwykły masaż do kolana. Czllowiek był nieświadomy. Kiedy trafiłem do innego gabinetu miałem wykonany prawidłowo drenaż i teraz wiem jak na to ma wyglądać. Nie polecam gabinetu w Jodlowej.
5/5
Jeździłam już do innych gabinetow gdzie zdażało się że skracano czasy zabiegów, albo kazali mi samej robić ultradźwięki w jodłowej tak nie robią a do tego obsługa pierwsza klasa.
Polecam.
5/5
Polecam
5/5
Profesjonalna obsługa pacjenta na najwyższym poziomie. Polecam ten gabinet.
1/5
Porażka. Masaże po 10 minut. Pozbywają pacjentów. Nie polecam.
5/5
Profesjonalna obsługa i nie trzeba na nic czekać, zabieg po zabiegu, u mnie masaż trwał 15 min, z tego co wiem tyle co powinien, wszystkie zabiegi wykonuje fizjoterapeuta a nie tak jak gdzie indziej musiałam sobie sama robić ultradźwięki, widać że sprzęt nowoczesny, dbają również o bezpieczeństwo pacjentów (maseczki i dezynfekcja po każdym zabiegu). Ja serdecznie polecam i na pewno tam wrócę.
5/5
Świetni fachowcy. Podziękowania dla pana masażysty.
5/5
Profesjonalna obsługa, bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.
5/5
Polecam za profesjonalne podejście do pacjenta.
5/5
Polecam
Korzystałam z zabiegów płatnych
i z NFZ.Nie widziałam różnicy, było profesjonalne podejście do pacjenta.
😊👍
5/5
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie, dodatkowa zaletą są długie godziny otwarcia, można dostać się również po pracy. Jak dla mnie nie mają w okolicach żadnej konkurencji.
5/5
Polecam serdecznie tą przychodnię. Profesjonalna obsługa i rzetelne, bardzo miłe podejście do pacjenta. W szczególności polecam Pana Dawida👌 bardzo dobry specjalista, znający się na temacie😉
Dodaj opinię

Adres:

Jodłowa 25