Fontes-Med

Marii Curie-Skłodowskiej 26
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
145 dni help 52 340 01 92
Godziny otwarcia:
PN07:00-17:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-17:00
PT07:00-17:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
64 dni help 52 340 01 92

Opinie o Fontes-Med

Dodaj opinię
1/5
Fontes-med to poradnia rehabilitacyjna, która stwarza pozory profesjonalnej placówki, a w rzeczywistości jest rzemieślniczym Centrum, w którym pacjenta traktuje się przedmiotowo. Człowiek jest towarem, który ma przynosić jak największe korzyści materialne, zdrowie i dobro pacjenta nie mają żadnego znaczenia. Maciej K. systematycznie pozbywa się dobrych, uczciwie zaangażowanych terapeutów, gdyż nie przynoszą mu oczekiwanych zysków. W ostatnich miesiącach z sali gimnastycznej zdegradowano miłą, życzliwą i posiadającą dużą wiedzę panią Ewelinę, którą zastąpił pan Filip nieprzeciętny leń i nie posiadający żadnych cech fizjoterapeuty syn Macieja K. oraz wspaniałego masażystę pana Łukasza, terapeutę o wspaniałych umiejętnościach z dziedziny masażu, człowieka o wielkim sercu, będącego najsympatyczniejszą osobą w przychodni, na pozoranta pana Andrzeja P., niemającego pojęcia o fizjoterapii a już w szczególności o masażu. Jedynym solidnym pracownikiem pozozostaje pani Kamila, która jest maksymalnie wykorzystywana do wszystkiego i tylko dzięki Niej ten "burdel" jeszcze jakoś funkcjonuje. Ciekawe jak długo? To są procedury panujące w tej placówce. Układy i układziki. Sala gimnastyczna to fikcja, której przewodniczy M. Królak. Pacjenci z NFZ są zawadzającymi intruzami. Niezależnie od schorzenia wszyscy są podwieszani, mający sobie bezmyślnie machać nogami czy rękami przez kilka minut, bez żadnego nadzoru i instrukcji, gdzyż panowie Artur - rdynarny i arogancki oraz Filip zajmują się w tym czasie graniem w piłkę, w lotki na zapleczu lub pochłonięci są przez komputer, a pacjenci pozostawieni na pastwę losu. Na fizykoterapii nigdy nie widziani. Po dłuższych obserwacjach, okazuje się, że koalicja Maciej K., Artur M. i Filip K. jedyne czym póbują leczyć, to prywatne, najdroższe zabiegi falą uderzeniową i hiltterapią. Wykonują je często w godzinach pracy NFZ, olewając pacjentów, którymi powinni się zajmować w tym czasie. W sztuczny sposób nadskakuje się tylko prywatnym pacjentom, którym wmawia się, że na wszystkie schorzenia złotym środkiem są te 2 zabiegi. Tak wygląda pseudofizjoterapia dowodzona przez Macieja K. Więc zdecydowanie nie polecam tej placówki, bo jeśli nie jesteś osobą, z której można wyciągnąć dużą kasę, stajesz się niezauważalnym intruzem, którym ma się zająć pani Kamila.
1/5
Zgadzam się takze z panią Barbarą - to PRAWDA . NEGATYW DUZY -OPINIA.
5/5
Moja opinia jest wręcz odwrotna. Fontes -med to poradnia rehabilitacyjna z tym się zgadzam i według mnie bardzo profesjonalna. Wszyscy pracownicy są mili, sympatyczni i zawsze uczynni. Wszyscy też posiadają duże umiejętności z zakresu fizjoterapii i masażu. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, że zostałam pozostawiona sama sobie /a chodzę tam na zabiegi dobre parę lat/. Jeżeli chodzi o masażystę , to ten obecny Pan Andrzej jest lepszym masażystą od poprzedniego. Pan doktor Maciej Królak, to bardzo dobry fizjoterapeuta, miły , sympatyczny, posiadający bardzo dużą wiedzę i zawsze pomocny. Ja z kolei zawsze, wszędzie i wszystkim polecam tę placówkę.
1/5
Pani Magdalena to podstawiona wazeliniara, która całkowicie mija się z prawdą. Fakty są takie, że Maciej K. ignoruje pacjentów z NFZ. Jedyne co potrafi robić, to wciskać kit, że fala uderzeniowa i laser wysokoenergetyczny to panaceum na wszystkie choroby narządu ruchu, ponieważ za te zabiegi słono kasuje. Nic innego nie potrafi zaproponować, gdyż tak ubogi jest jego warsztat fizjoterapeutyczny. Typowy papierowy doktorek. Po prostu żeruje na ludzkiej naiwności. Nie ma zielonego pojęcia o profesjonalnej fizjoterapii. A ten cały masażysta Andrzejek, to rzeczywiście jest lepszym przydupasem Macieja K., który znakomicie wcielił się w rolę kolejnego pozera i dołączył do drużyny Artura M. i Filipa K. Ta placówka to jedna wielka ściema. Eliminuje się dobrych pracowników, a zostawia posłusznych żołnierzyków - papierowych fizjoterapeutów, którzy realizują nikczemny plan despotycznego, zadufanego w sobie Macieja K. Jedyni pracownicy, którzy zasługują na szacunek, to pani Kamila i pan Michał. Nie polecam nikomu tej placówki.
5/5
Te opinie sa bardzo dziwne. Przychodnia Fontes med to bardzo dobra placówka. Długo leczyłem ostrogę piętowa i dobiera dr MK mi pomógł. Polecam z całego serca
5/5
Bardzo profesjonalna przychodnia, zarówno lekarze jak i fizjoterapeuci. Rehabilitacja na najwyższym poziomie w Bydgoszczy. Tutaj w pełni przywrócono mi sprawność. Miły i dobrze wyszkolony personel znający się na rzeczy. Wiedzą co robią. Polecam wszystkim którzy wymagają profesjonalnej rehabilitacji
5/5
Mam jak najlepsze zdanie o tej placówce. Bardzo dobrze wyszkolony personel, który zawsze stara się pomóc pacjentom i w praktyce wykorzystuję swoją wiedzę. Dzięki fizjoterapeutom z tej placówki odzyskałem w pełni sprawność i nadal mogę uprawiać sport. Dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim tę przychodnię. Jestem bardzo wdzięczny. Nadmienię, że wszystko odbywało się w ramach procedur NFZ.
5/5
Byłam w tej przychodni z dzieckiem u alergologa. Wreszcie uzyskałam fachową pomoc od pani dr Królak. Super, polecam
5/5
Profesjonalizm,pracowitość i życzliwość to cechy osób tam pracujących zarówno pani doktor Mackiewicz od rehabilitacji jak i fizjoterapeutów z panią Kamilą na czele.
Miałam tam kilkakrotnie zabiegi z NFZ i nigdy nie czułam się intruzem, ani gorzej traktowaną od pacjentów prywatnych.
Gorąco polecam te przychodnię (a może nie warto polecać ,bo będą większe kolejki ?)
Super zabiegi, przyjazna atmosfera.
5/5
Jestem zachwycona jakością świadczonych usług oraz zaangażowaniem całego zespołu. Świetna obsługa, miła atmosfera, profesjonalizm. Polecam.
5/5
I chciałam dodać na koniec, ze Pan Artur i Pan Filip sa bardzo mili i bardzo zaangażowani.
1/5
Nie polecam tej placówki Pacjeny z NFZ jest traktowany przedmiotowo. Przy bardzo duzżym natłoku pacjentó zabiegi saskaracane 9np. jonoforeza, i inne prądy).
Dodaj opinię

Adres:

Marii Curie-Skłodowskiej 26, Bydgoszcz Bielawy

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN07:00-17:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-17:00
PT07:00-17:00