Fontes-Med

Marii Curie-Skłodowskiej 26
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
77 dni52 340 01 92
Godziny otwarcia:
PN07:00-17:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-17:00
PT07:00-17:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
43 dni52 340 01 92
Godziny otwarcia:
PN13:00-18:00
WTnieczynne
ŚR07:00-12:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o Fontes-Med

Dodaj opinię
1/5
Fontes-med to poradnia rehabilitacyjna, która stwarza pozory profesjonalnej placówki, a w rzeczywistości jest rzemieślniczym Centrum, w którym pacjenta traktuje się przedmiotowo. Człowiek jest towarem, który ma przynosić jak największe korzyści materialne, zdrowie i dobro pacjenta nie mają żadnego znaczenia. Maciej K. systematycznie pozbywa się dobrych, uczciwie zaangażowanych terapeutów, gdyż nie przynoszą mu oczekiwanych zysków. W ostatnich miesiącach z sali gimnastycznej zdegradowano miłą, życzliwą i posiadającą dużą wiedzę panią Ewelinę, którą zastąpił pan Filip nieprzeciętny leń i nie posiadający żadnych cech fizjoterapeuty syn Macieja K. oraz wspaniałego masażystę pana Łukasza, terapeutę o wspaniałych umiejętnościach z dziedziny masażu, człowieka o wielkim sercu, będącego najsympatyczniejszą osobą w przychodni, na pozoranta pana Andrzeja P., niemającego pojęcia o fizjoterapii a już w szczególności o masażu. Jedynym solidnym pracownikiem pozozostaje pani Kamila, która jest maksymalnie wykorzystywana do wszystkiego i tylko dzięki Niej ten "burdel" jeszcze jakoś funkcjonuje. Ciekawe jak długo? To są procedury panujące w tej placówce. Układy i układziki. Sala gimnastyczna to fikcja, której przewodniczy M. Królak. Pacjenci z NFZ są zawadzającymi intruzami. Niezależnie od schorzenia wszyscy są podwieszani, mający sobie bezmyślnie machać nogami czy rękami przez kilka minut, bez żadnego nadzoru i instrukcji, gdzyż panowie Artur - rdynarny i arogancki oraz Filip zajmują się w tym czasie graniem w piłkę, w lotki na zapleczu lub pochłonięci są przez komputer, a pacjenci pozostawieni na pastwę losu. Na fizykoterapii nigdy nie widziani. Po dłuższych obserwacjach, okazuje się, że koalicja Maciej K., Artur M. i Filip K. jedyne czym póbują leczyć, to prywatne, najdroższe zabiegi falą uderzeniową i hiltterapią. Wykonują je często w godzinach pracy NFZ, olewając pacjentów, którymi powinni się zajmować w tym czasie. W sztuczny sposób nadskakuje się tylko prywatnym pacjentom, którym wmawia się, że na wszystkie schorzenia złotym środkiem są te 2 zabiegi. Tak wygląda pseudofizjoterapia dowodzona przez Macieja K. Więc zdecydowanie nie polecam tej placówki, bo jeśli nie jesteś osobą, z której można wyciągnąć dużą kasę, stajesz się niezauważalnym intruzem, którym ma się zająć pani Kamila.
1/5
Zgadzam się takze z panią Barbarą - to PRAWDA . NEGATYW DUZY -OPINIA.
5/5
Moja opinia jest wręcz odwrotna. Fontes -med to poradnia rehabilitacyjna z tym się zgadzam i według mnie bardzo profesjonalna. Wszyscy pracownicy są mili, sympatyczni i zawsze uczynni. Wszyscy też posiadają duże umiejętności z zakresu fizjoterapii i masażu. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, że zostałam pozostawiona sama sobie /a chodzę tam na zabiegi dobre parę lat/. Jeżeli chodzi o masażystę , to ten obecny Pan Andrzej jest lepszym masażystą od poprzedniego. Pan doktor Maciej Królak, to bardzo dobry fizjoterapeuta, miły , sympatyczny, posiadający bardzo dużą wiedzę i zawsze pomocny. Ja z kolei zawsze, wszędzie i wszystkim polecam tę placówkę.
1/5
Pani Magdalena to podstawiona wazeliniara, która całkowicie mija się z prawdą. Fakty są takie, że Maciej K. ignoruje pacjentów z NFZ. Jedyne co potrafi robić, to wciskać kit, że fala uderzeniowa i laser wysokoenergetyczny to panaceum na wszystkie choroby narządu ruchu, ponieważ za te zabiegi słono kasuje. Nic innego nie potrafi zaproponować, gdyż tak ubogi jest jego warsztat fizjoterapeutyczny. Typowy papierowy doktorek. Po prostu żeruje na ludzkiej naiwności. Nie ma zielonego pojęcia o profesjonalnej fizjoterapii. A ten cały masażysta Andrzejek, to rzeczywiście jest lepszym przydupasem Macieja K., który znakomicie wcielił się w rolę kolejnego pozera i dołączył do drużyny Artura M. i Filipa K. Ta placówka to jedna wielka ściema. Eliminuje się dobrych pracowników, a zostawia posłusznych żołnierzyków - papierowych fizjoterapeutów, którzy realizują nikczemny plan despotycznego, zadufanego w sobie Macieja K. Jedyni pracownicy, którzy zasługują na szacunek, to pani Kamila i pan Michał. Nie polecam nikomu tej placówki.
5/5
Te opinie sa bardzo dziwne. Przychodnia Fontes med to bardzo dobra placówka. Długo leczyłem ostrogę piętowa i dobiera dr MK mi pomógł. Polecam z całego serca
5/5
Bardzo profesjonalna przychodnia, zarówno lekarze jak i fizjoterapeuci. Rehabilitacja na najwyższym poziomie w Bydgoszczy. Tutaj w pełni przywrócono mi sprawność. Miły i dobrze wyszkolony personel znający się na rzeczy. Wiedzą co robią. Polecam wszystkim którzy wymagają profesjonalnej rehabilitacji
5/5
Mam jak najlepsze zdanie o tej placówce. Bardzo dobrze wyszkolony personel, który zawsze stara się pomóc pacjentom i w praktyce wykorzystuję swoją wiedzę. Dzięki fizjoterapeutom z tej placówki odzyskałem w pełni sprawność i nadal mogę uprawiać sport. Dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim tę przychodnię. Jestem bardzo wdzięczny. Nadmienię, że wszystko odbywało się w ramach procedur NFZ.
5/5
Byłam w tej przychodni z dzieckiem u alergologa. Wreszcie uzyskałam fachową pomoc od pani dr Królak. Super, polecam
5/5
Profesjonalizm,pracowitość i życzliwość to cechy osób tam pracujących zarówno pani doktor Mackiewicz od rehabilitacji jak i fizjoterapeutów z panią Kamilą na czele.
Miałam tam kilkakrotnie zabiegi z NFZ i nigdy nie czułam się intruzem, ani gorzej traktowaną od pacjentów prywatnych.
Gorąco polecam te przychodnię (a może nie warto polecać ,bo będą większe kolejki ?)
Super zabiegi, przyjazna atmosfera.
5/5
Jestem zachwycona jakością świadczonych usług oraz zaangażowaniem całego zespołu. Świetna obsługa, miła atmosfera, profesjonalizm. Polecam.
5/5
I chciałam dodać na koniec, ze Pan Artur i Pan Filip sa bardzo mili i bardzo zaangażowani.
1/5
Nie polecam tej placówki Pacjeny z NFZ jest traktowany przedmiotowo. Przy bardzo duzżym natłoku pacjentó zabiegi saskaracane 9np. jonoforeza, i inne prądy).
1/5
Nie polecam usług rehabilitacyjnych!!! 7.10 br. byłem umówiony na masaż, dodam, że odpłatnie. Nikt przez 15 min. się mną nie zainteresował, okazało się, że Pan rehabilitant poszedł sobie do domu. W rejestracji nawet mnie nie przeproszono! Skandal.
5/5
Bardzo dobra placówka. Korzystałam z zabiegów na kręgosłup. Świetni fachowcy. Duże zaangażowanie fizjoterapeutów. Wszyscy mili i bardzo grzeczni. Pokecam
5/5
Super placówka. Świetni fizjoterapeuci. Polecam
5/5
Kilkukrotnie korzystałam z porad lekarskich w przychodni . Zostałam przyjęta zawsze wzorowo . Porady bez opóźnień , lekarze kompetentni ,pomocni . Panie w rejestracji uśmiechnięte podchodzą. z wysoka kultura do pacjenta .
Wracamy z Fontes -med zawsze z pozytywnymi wrażeniami.
5/5
Usłyszałam od znajomej, ze maja Państwo najkrótsze terminy na zabiegi i nie było to kłamstwo. W porównaniu do innych przychodni, czekałam na zabiegi (bez dopisku pilne) dwa miesiące. Fizjoterapeuci bardzo rzetelni. Panie z rejestracji pomimo tego, ze maja bardzo dużo pracy (przez pandemie domyślam się ze jeszcze więcej) są bardzo pomocne, uśmiechnięte i tłumacza wszystko.
Moje biodro wracocilo do sprawności dzięki Wam.
Dziękuje
Genowefa D.
5/5
Szukałem pomocy z ostroga piętowa już w dwóch przychodniach dopiero dr. Krolak postawił mnie na nogi dziękuje
5/5
Jestem pod wrażeniem, ze można tak szybko się dodzwonić do rejestracji. W innych przychodniach to niemożliwe. Moja sprawa była nagląca i z dnia na dzień zostałam przyjęta z dzieckiem do dr Jaszowskiej, ktora jest aniołem ! Polecam !!!!
5/5
Trafiłem po acl kolana. Polecam
5/5
Najlepsza przychodnia ! Panie rejestratorki są zawsze pomocne i uśmiechnięte tak samo jak i panie fizjoterapeutki. Panowie fizjoterpeuci pomogli mi dojść do siebie po wypadki samochodowym. W szczególności dr Krolak. Polecam !
1/5
Na rehabilitacji nie są przestrzegane zasady zachowania dystansu . Na powierzchni około 10 metrów w jednym dniu naliczyłam 17 pacjentów oczekujących, w następnym 14 osób
Pani rehabilitantka chodzi i krzyczy o zachowanie dystansu . Sama jest zestresowana i wrzeszczy na seniorów. Nie polecam
5/5
Pani Róża pisze totalne bzdury. Wielokrotnie uczęszczam na zabiegi w Fontes-med. Podczas pandemii również. Fizjoterapeuci pracują jak mróweczki w bardzo ciężkich warunkach. Pomimo nowej sytuacji odnajdują się w niej w 100%. Panie rejestratorki mierzą na wejściu do przychodni temperaturę. Jeśli dorośli ludzie tacy jak Pani Róża nie potrafią zachować odpowiednich odstępów to nic dziwnego, ze pracownicy zwracają na to uwagę. Ja dla higieny swojej psychiki, zawsze czekam na bardzo długim korytarzu. Fizjoterapeuci wołają po imieniu i maja bardzo donośne głosy wiec idzie usłyszeć kiedy nadchodzi moja kolej. Wszystko dezynfekowane. Współczuje Państwu pracować w tak trudnych warunkach i życzę więcej zrozumienia przez pacjentów, bo pracować w takich czasach i z pacjentami, którzy nie rozumieją prostych poleceń to ciężki orzech do zgryzienia.
Katarzyna, państwa pacjentka, która nie raz wróci (zapalenie ścięgna w udzie).
1/5
Nie polecam, Pacjent traktowany przedmiotowo z NFZ.
5/5
Pracownicy bardzo mili i pomocni. Polecam !
5/5
Polecam serdecznie rehabilitacje !
5/5
Polecam
5/5
Serdecznie polecam ! Obsługa na 6 . Rejestratorki miłe ,uśmiechnięte i bardzo pomocne . Znalazły mi szybki termin do specjalisty . Na pewno wrócę i będę polecał dalek .
5/5
Serdeczne pozdrowienia dla rejestratorek, dzięki nim wyleczyłam bardzo szybko ostrogę piętowa u dr krolaka.
5/5
Miałam okazję być na wizycie u kardiologa dziecięcego z dzieckiem. Przychodnia bardzo przyjazna dzieciom, Pani doktor z super podejściem do dzieci. Rejestratorka pomocna przy dziecku, zagadując i wymyślając zadania pomogła zachęcić syna do badania . POLECAM
2/5
a few days ago I was at the clinic to buy walking crutches. the registration lady tried to set the ball at the right height, she struggled with it, so she asked a colleague from work, probably a physiotepreute (blonde hair glasses), who thought that I probably wouldn't understand him and instead of helping, she only replied "I'm going home". I am embarrassed by the situation and I will definitely not come back again. a huge plus for the gentlemen from registration but because of such behavior of the employee I can not give more than 2 stars
1/5
Rehabilitacja to jakaś kpina, nikt się nie potrafi zając pacjentem, panowie na sali urządzają sobie pogaduszki wiecznie i nie sa zainteresowani pacjentami. Jedynie pani Kamila przejawia zainteresowanie
Dodaj opinię

Adres:

Marii Curie-Skłodowskiej 26, Bydgoszcz Bielawy

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Fontes-Med na mapie
Zdjęcie budynku Fontes-Med