Foxmed Anna Kasialis

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Mikołaja Reja 10
Włocławek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Foxmed Anna Kasialis

Dodaj opinię
1/5
Beznadziejna przychodnia. Nie dosc, ze kazda wizyta prywatnie <na normlna min 6 miesiecy> trzeba czekac do godziny od momentu ustalenia wizyty, gdyz nasza eskpertka rozmawia sobie z pania psycholog na tematy prywatnych. Sama Panna Ania nie zwraca uwagi na nasz stan, lecz na to czy uda jej sie namowic nas na kolejna wizyte, zadaje bardzo malo pytan, jest nieuprzejma i ogolnie rzecz biorac ,,drazliwa''. Przepisuje ciagle te same leki, mimi wystepujacych skutkow ubocznych, jedyne zmiany jakie stosuje to inna nazwa preparatu z ta sama substancja. Nie mozna na nia liczyc, nie jest to osoba godna zaufania. Nie polecam nikomu tego lekarza, moj stan sie tylko pogorszyl i mysli samobojcze nawrocily.
1/5
Pani Anna jest lekarzem manipulantem, nie lekarzem który leczy. Zależy jej tylko, by utrzymać pacjenta na lekach, by znów do niej wrócił na prywatną wizytę po kolejną receptę. Męża leczy od wielu lat i podwyższa dawki leków, dodając dodatkowe specyfiki bez określania terminu zażywania leków. Nie widzę żadnej poprawy po wieloletnim "leczeniu" pod okiem tej Pani, wręcz przeciwnie. Jestem załamana, jak taka osoba może być psychiatrą..
5/5
Wybrałam się na wizytę do Dr Anny z mężem. I muszę przyznać, że myliłam się co do tej Pani. Nie jest tak obojętna na pacjentów, jak wydawało mi się, że jest. Już rozumiem dlaczego mąż tak bronił Pani Doktor :) dobra kobitka, a mnie w ciąży trochę hormony poniosły przy pisaniu poprzedniej opinii. Pozdrawiamy!
5/5
Co to za negatywne opinie, bardzo dobry lekarz. Leczylam się u pani doktor wiele czasu że skutkiem pozytywnym. Bez niej nie dalabym rady się podnieść.
5/5
Do każdego specjalisty czeka się długo . Pani doktor jest przesympatyczna ,miła i godna polecenia . Podchodzi do każdego indiwidualnie . Nie zgodzę się z opinią negatywa niestety leki które przepisuje muszą mieć czas na działanie może Pan ich nie stosuje wg zaleceń . To jest leczenie długo trwałe i nie przechodzi po jednej wizycie .
Dodaj opinię

Adres:

Mikołaja Reja 10, Włocławek
Foxmed Anna Kasialis na mapie
Zdjęcie budynku Foxmed Anna Kasialis