Fundacja "Unia Bracka" - Przychodnia Bracka przy GIG

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Aleje Wojciecha Korfantego 79
Katowice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Fundacja "Unia Bracka" - Przychodnia Bracka przy GIG

Dodaj opinię
5/5
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u okulisty w tej przychodni. Polecam pana doktora.
5/5
Chodziliśmy do paru specjalistów dopiero pomogła Pani doktor rodzinna.zebrała długi wywiad zapoznała się z dotychczasowym leczeniem,dlugo badala i trafila.Ma wielka wiedzę z wielu dziedzin i to pomogło na 100%.
5/5
Lekarz okulista tez jest konkretny i rzetelny w tym co robi to się czuję i widać
1/5
Jestem bardzo zniesmaczona i zdegustowana po wizycie u laryngologa w tej przychodni. Nieuprzejmy, niegrzeczny, odrażający Pan Doktor, który chyba już dawno nie powinien pracować z ludźmi. Nie polecam laryngologa.
1/5
Poradnia laryngologiczna odradzam!
1/5
Zmanierowana obsługa, począwszy od pań w rejestracji, kończąc na lekarzach. Przychodnia jest reliktem poprzedniego ustroju. Mój "ulubiony" duet to opryskliwy laryngolog, niekryjący swojego uwielbienia dla obecnych władz państwowych i chamski okulista, przerywający w pół zdania, bo z plebsem się to on rozmawiać nie będzie. Brak rejestracji na godziny, ogromne kolejki, dziwne godziny pracy... Nie polecam!
5/5
Trudno wyrażać opinie po jednorazowej wizycie.Moja rodzina chodzi od lat do tej przychodni i nie narzekamy.Porównując z innymi to nikt tutaj nie oszczędza na pacjenci ,a wiem to z relacji od innych znajomych z innych poradni.Pielęgniarka Czesława jest jak najbardziej szczera i kompetentna.Lekarz rodzinny ocenia pacjenta cholistycznie co jest bardzo ważne. Widać ma wiedzę .Dr okulistyka wiekowa ale też oddaną pacjentowi.Oceniamy całkiem dobrze ta poradnie.
5/5
Najlepsza przychodnia do jakiej chodziła moją rodzina.Chodziła - bo ja zamykają .Wszystko co dobre to ginie w szale pogoni za zlym tego swiata.
Dlaczego nikt nie pyta pacjentów o zdanie?!!, lekarz ,pielegnoarka to zawod zaufania publicznego.Trudno, ciągle u nowych wszystko z siebie wylewać!
Dodaj opinię

Adres:

Aleje Wojciecha Korfantego 79, Katowice
Fundacja "Unia Bracka" - Przychodnia Bracka przy GIG na mapie
Zdjęcie budynku Fundacja "Unia Bracka" - Przychodnia Bracka przy GIG