Gabinet Dermatologiczny Grażyna Jabłecka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Olszewskiego 23b
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Dermatologiczny Grażyna Jabłecka

Dodaj opinię
5/5
Bardzo polecam Panią doktor! konkretne fachowe podejście do diagnostyki i leczenia. Efekty leczenia po jej zaleceniach pojawiły sie bardzo szybko.
1/5
Dodzwonienie się graniczy z cudem - nikt nie odbiera telefonu. Albo zajęte a jak przestaje być zajęte to nikt nie odbiera
1/5
Poszłam do tej pani z problemem swedzenia na brzuchu i z obejrzeniem pieprzyka na plecach pani dermatolog stwierdziła,że skóra swedzi bo sucha ;/ a pieprzyk zmierzyła telefonem robiac zdiecie dajac na kompa ;/ i dostałam skierowanie na jego usuniecie i tyle swedzenie przeszło,a pieprzyk mam do dzisiaj bo taki spec to nie spec ;D nie polecam
5/5
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Grażyny. Po badaniu odpowiadała na moje pytania, nie przerywała mi, była pomocna w pokierowaniu do dalszego leczenia. Dawno nie spotkałem się z tak dobrym podejściem do pacjenta.
1/5
Nikt tam nie odbiera telefonu
Dodaj opinię

Adres:

Olszewskiego 23b, Wrocław Biskupin