Gabinet Laryngologiczny - Ewa Woźnicka w Brodnicy

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 12-03-2020.
Kopernika 8
Brodnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Laryngologiczny - Ewa Woźnicka w Brodnicy

Dodaj opinię
5/5
Profesjonalna obsługa chorego.Bardzo życzliwe osoby, pani doktor bardzo dokładnie bada a pielęgniarka zawsze pomoże.
5/5
Pani doktor super lekarz. Podejście do pacjenta indywidualne. Wszystko wyjaśni, podpowie co dalej robić. Lekarz z powołania. Co do pielęgniarki , porażka :niemiła, opryskliwa,beszczelna,mierząca pacjentów miarą portfela.
5/5
Nie zgadzam się z panią na temat pielęgniarki życzliwa miła i dobrze wykonuje swoją pracę
3/5
Co do pani pielęgniarki - porażka. Nie odbiera telefonów przez cały dzień. Powinna służyć pomocą, a jest arogancka, niemiła, zachowuje się jakby to ona była lekarzem. Byłam u pani doktor kilka razy i pani pielęgniarka za każdym razem zachowywała się tak samo. Dziwi mnie, że w dzisiejszych czasach tacy ludzie wybierają zawód pielęgniarki. Pani doktor zasługuje na 5, lecz pielęgniarka zaniża noty, stąd moja ocena.
5/5
Po raz pierwszy zgłosiłam się do tej poradni,ja i mój mąż .Pani w rejestracji ,chociaż to była godzina w której już nie rejestrują(do 12-tej)przyjęła nas bardzo sympatycznie,przyjęła skierowania,coś tam spisała i wyznaczyła wstępnie wizytę u Pani doktor.Otrzymałam również nr.tel by zadzwonić następnego dnia o potwierdzeniu wizyty.Jestem bardzo zadowolona z załatwienia sprawy co oszczędziło nam dodatkowego przyjazdu do Brodnicy w celu rejestracji w wyznaczonym czasie.Dziękuję za uprzejmość młodej Pani pielęgniarki.Takich ludzi nam potrzeba.
Dodaj opinię

Adres:

Kopernika 8, Brodnica