Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Gabinet Lekarski Neurologiczny Alicja Jaciów-Mrozowska
Dodaj opinię
Joanna
5/5
26-12-2017 17:01
Stawia trafną diagnozę. Byłam zdziwiona jak pokazała mi miejsca mojego bólu mimo, że nic o nich nie mówiłam.
Monika
1/5
24-02-2022 12:19
to nie jest lekarz to sadysta !!!Hitler w spódnicy!!!
Karolina
1/5
04-04-2023 18:19
Tragedia, normalnie na ilość nie na jakość. Tam tylko wchodza, wychodzą... Ja byłam z 5 minut dostalam jakieś leki sprawdzilam na co okazało się że jakieś na padaczkę i depresję, a przyszłam z bólami glowy. Przeraziłam się, nie wykupilam tej trucizny a bóle glowy minely same po 3 tygodniach. NIE POLECAM!!!!Nie dziwię się, że najszybciej są terminy
Bożena
5/5
04-10-2024 19:50
Super lekarz
Ja
1/5
11-04-2025 09:07
Pani doktor ma już swoje lata i zdecydowanie powinna przejść na emeryturę. Daje tylko jedną gwiazdkę, ale to tylko za szybkie przyjęcie na NFZ. Na wizycie przeglądała tylko moją historię choroby (nie zbadała mnie) i kilkanaście razy zadawała to samo pytanie dotyczące brania przeze mnie leków
Jolanta
5/5
05-05-2025 17:43
Pani Doktor z empatią, która wychodzi naprzeciw potrzebom pacjenta.
Barbara
5/5
24-08-2025 07:55
Cudowny lekarz pełen mądrości i empatii - czuję się bardzo zaopiekowana - dziękuję Pani Doktor