Gabinet Okulistyczny Anna Dobosz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 18-07-2020.
Chopina 20b
Żary
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Okulistyczny Anna Dobosz

Dodaj opinię
1/5
Pani doktor od roku przepisuje różne krople, które jedynie pogarszają kondycję oczu. W dodatku umawia spotkania co kilka dni i zakrapia oczy własnymi kroplami, które wywołały straszna wysypkę zaczerwienienie i podrażnienie
1/5
Ja tam byłam jakiś czas temu i niezbyt mile to wspominam. Dretwa rozmowa, przedmiotowe traktowanie. Rach ciach ciach i po robocie. Za dawała kolejne pytania nie czekając na dokończenie odpowiedzi. Cala wizyta trwala moze 5 minut. To co to ma być?
5/5
Oddana całym sercem pacjentowi. Moja przygoda rozpoczęła się się od krwotoku w prawym oku. Mimo późnych godzin udzieliła mi wszelkiej pomocy i czuwała nad przebiegiem całego leczenia. Potem po drodze pojawiła się witrektomia, parę zabiegów operacyjnych z współpracującym oddz. okulistycznym z Panią Doktor i teraz mogę powiedzieć śmiało. Dzięki Pani Dr. Dobosz oko mam ocalone.
5/5
Bardzo polecam Panią Dobosz. Dużo pomogła.
5/5
Bardzo polecam Panią doktor. Miła, sympatyczna a do tego dokladna w badaniu i skrupulatna.
Dodaj opinię

Adres:

Chopina 20b, Żary
Gabinet Okulistyczny Anna Dobosz na mapie