Gabinet Okulistyczny Iwona Wołyniak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Kopernika 13
Milicz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Okulistyczny Iwona Wołyniak

Dodaj opinię
1/5
pani Wołyniak nie jest lekarzem kompetentnym. odwiedzam ją, gdy skończą mi sie krople. o tym, ze nie jest popularna moze świadczyć chociażby fakt, że można sie do niej dostać od razu, bez kolejki, a do drugiej w Miliczu okulistki są kolejki , czeka się około 3 miesiecy
1/5
zdecydowanie nie polecam, nigdy więcej do pseudo okulisty po okulary. Po wizycie u optometrysty miałam dobrane dużo lepiej okulary.
5/5
Nie zgodzę się z osobami dającymi opinie wcześniej. Pani doktor przyjęła mnie i wujka w gabinecie na ul. Kasztanowej. Bardzo przemiła Pani doktor. Kompetentna i wypytała o historię choroby wujka. Wujek jest niepełnosprawny a Pani doktor miała do Niego doskonałe podejście. Pani doktor wykazuje się empatią i nie owija w bawełnę tylko mówi jak się sprawy mają. Co do mnie Pani doktor też zbadała mi dokładnie wzrok i wypisała odpowiednie krople. Z całym przekonaniem Panią doktor polecam. Jeszcze będę szedł do Pani doktor z ciocią i jestem pewien że ta wizyta dla cioci będzie bez stresowa.
1/5
Nie polecam
Przez dziesięć lat leczenia na jaskrę u tej pani mama teraz nie widzi na lewe oko , a prawe jest sprawne w 60% . Przez ten czas zapisywane tylko kropelki do oczu. Ludzie szukajcie innego specjalisty,bo ona nim nie jest.
1/5
Pani doktor leczyła mojego ojca na jaskrę. Wypisywała krople za każdym razem inne, po których ciśnienie w oku nie spadało.
Pojechałem z ojcem do Wrocławia i tam zapisane tabletki i krople zadziałały ciśnienie unormowało się.
Lekarz okulista we Wrocławiu powiedział że ciśnienie w oku było za wysokie zbyt długo i doszło do uszkodzenia nerwu zwrokowego.
Z pani Wołyniak taki okulista jak z jej męża ginekolog.
Dodaj opinię

Adres:

Kopernika 13, Milicz