Gabinet Okulistyczny Iwona Wołyniak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 20-02-2016.
Kopernika 13
Milicz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Okulistyczny Iwona Wołyniak

Dodaj opinię
1/5
pani Wołyniak nie jest lekarzem kompetentnym. odwiedzam ją, gdy skończą mi sie krople. o tym, ze nie jest popularna moze świadczyć chociażby fakt, że można sie do niej dostać od razu, bez kolejki, a do drugiej w Miliczu okulistki są kolejki , czeka się około 3 miesiecy
1/5
zdecydowanie nie polecam, nigdy więcej do pseudo okulisty po okulary. Po wizycie u optometrysty miałam dobrane dużo lepiej okulary.
5/5
Nie zgodzę się z osobami dającymi opinie wcześniej. Pani doktor przyjęła mnie i wujka w gabinecie na ul. Kasztanowej. Bardzo przemiła Pani doktor. Kompetentna i wypytała o historię choroby wujka. Wujek jest niepełnosprawny a Pani doktor miała do Niego doskonałe podejście. Pani doktor wykazuje się empatią i nie owija w bawełnę tylko mówi jak się sprawy mają. Co do mnie Pani doktor też zbadała mi dokładnie wzrok i wypisała odpowiednie krople. Z całym przekonaniem Panią doktor polecam. Jeszcze będę szedł do Pani doktor z ciocią i jestem pewien że ta wizyta dla cioci będzie bez stresowa.

Adres:

Kopernika 13, Milicz