W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny Jarosław Kubicki
Raz byłam nawet prywatnie żeby dziecu popatrzyli na zeba bo spuchł mi po wyrwaniu zeba,no to co pokazal ten dentysta to przechodzi samego siebie.Wydarł się na syna.Na zywca mu grzebał w dziurze po zebie,dziecko wylo a on to mił w dupie, w końcu mu wyciagnoł maly Kawalek i skasował 50 zł ,nawet paragonu nie dał! skarbówka się kłania!
Uratowali mi zęby po leczeniu w ośrodku zdrowia naprzeciwko.
Mają wysmienity sprzet między innymi tomograf, no i tyle specjalistów ze w niewielu miejscach w KRAKOWIE TYLU JEST.Szczególnie polecam panią dr.Wilk Agnieszkę , nie spotkałem tak dobrego specjalisty w żadnym gabinecie.
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , wizyta w terminie, najbardziej nowoczesny gabinet na terenie Gdowa i rzetelni lekarze.
Pracują tam lekarze specjalisci -chirurg,endodonci,protetycy wykonujac usługi na najwyższym poziomie
żaden gabinet nie oferuje tak kompleksowych usług wykonanych przez lekarzy specjalistów