Gabinet Stomatologiczny Alina Stępnik-Mardzyńska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 31-12-2017.
Komisji Edukacji Narodowej 27
Rybnik
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Alina Stępnik-Mardzyńska

Dodaj opinię
1/5
Bardzo nie miła Pani doktor! Już wiem dlaczego okres oczekiwania na wizytę jest taki krótki!
1/5
Zdecydowanie odradzam!!! Zero podejścia do dzieci. Nie wytłumaczy, a wrzeszczy. Stracony czas i pieniądze
5/5
Bardzo fachowe podejście, uprzejma, mało wylewna, chciałabym ją widzieć krzyczacą :-) :-) :-)
1/5
Potwierdzam poprzednie negatywne opinie. Zdecydowanie odradzam. Takiego chamstwa ze strony lekarza jeszcze w moim 40-letnim życiu nie spotkałem. Moje dziecko bało się tam chodzić - ta Pani się po prostu nad nim wyżywała.
5/5
Bardzo miła i z dobrym podejściem do dzieci. Szybko i dobrze zrobiony aparat. Syn chętnie go nosi ją z czystym sumieniem mogę polecić
1/5
Bardzo nie miłą i naprawdę Noe polecam... Wredna , nie grzeczna i z zerowym podejściem do dzieci jak i do swojej specjalizacji
1/5
Nie wiem kto ta Pania dopuscil do wykonywania zawodu na calym obrebie Rybnika i Żor ale na pewno nie nadaje sie do pracy z doroslymi osobami a co dopiero dziecmi. Nigdy nie spotkałam sie z tak pretensjonalna, nieuprzejma, bezczelna, niekompetentna lekarka! Traktuje czlowieka w taki sposob ze odechciewa sie umawiac na kolejna wizyte. Nie ma w sobie zadnych zasad kultury osobistej i opanowania co jest niezbedne do wykonywania zawodu, jestem w szoku, ze wykonuje Panstwowa prace !!!!
1/5
Bardzo niemiła i niekompetentna osoba. Kompletny brak podejścia do dzieci. Wyraźnie ta Pani minęła się z powołaniem. Można odnieść wrażenie, że osobiste frustracje przelewa na małych pacjentów i rodziców. Nie wiem skąd się biorą niektóre pozytywne opinie, chyba sama je pisała. Nie używa rękawiczek lateksowych a nawet jeżeli założy to ich nie zmienia dla kolejnych pacjentów. Zalecam omijać szerokim łukiem jej gabinet.
1/5
Byłam niedawno w gabinecie tej Pani,jestem w cieżkim szoku.Jej podejście do pacjętòw jest conajmniej naganne. Zero szacunku do ludzi. Zastanawiam się co zrobić z tą całą sytuacją. Obraża ludzi nie widząc swojego zachowania. Wredna,niemiła,dzieci się ją boją.....👎
1/5
Popieram wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze. Radzę omijać szerokim łukiem PANIĄ doktor.
1/5
Pani doktor jest baaaardzo niemiła obraża dzieci mówiąc że jak nie będzie nosiła aparatu to zostanie sama w domu z lalkami i nikt nie będzie jej umiał zrozumieć jak mówi.Tak się nie mówi do 4-letniej dziewczynki która jest wystraszona i na korytarzu mówi że nie chce iść do tej Pani. Jednym słowem odradzam i choćby byłaby to ostatnia lekarka na ziemi to wolałabym aby moje dziecko sepleniło.
1/5
Odradzam wizytę u tej Pani bardzo nie miła osoba ,stracony czas i pieniadze.
5/5
A ja uważam, że Pani doktor wie co robi i polecam ją. A JAK KOMUŚ NIE PASUJE JEJ PODEJŚCIE TO PROSZĘ ZMIENIĆ LEKARZA I JUŻ. Ja jestem zadowolona i moja córka też. Córka miała usuwaną nadliczbową jedynkę i Pani doktor bardzo nam pomogła.
1/5
Moja opinia niestety również jest negatywna i bynajmniej nie chodzi tu o to czy Pani doktor jest miła czy nie. Podczas wizyty kazała matce cofnąć za bardzo rozkręcony aparat a to chyba raczej do niej należy ustawienie aparatu tak żeby pasował do zgryzu dziecka, bo w takim razie po co ta wizyta????
1/5
Nie polecam byłam i masakra👎
5/5
W przeciwieństwie do poprzedników ja polecam Panią Doktor, którą cenię za ogromną wiedzę i duże doświadczenie, które ujawniły się już po pierwszym spotkaniu. Wrócimy z synkiem na pewno.
1/5
Kompletna porażka!!! Lekarka nastraszyła mi dzieci i z rozkosznego uśmiechu mojej córeczki zostało przerażenie w oczach.
Wiedzę może ma ale podejścia 0.
Już nie wspomnę o syfie panującym w gabinecie...
Że też muszę zaznaczyć ta jedną gwiazdkę - nie dała bym żadnej!!!
5/5
Bardzo dobry lekarz, aparat otrzymałam szybko i już widzę jak mojej córci prostują się ząbki!
5/5
Mega sprawna wizyta, polecam :)
1/5
Wizyta w gabinecie w Bytomiu - czytałam przed wizytą opinie i jakoś stwierdziłam, że może nie będzie tak źle. Myliłam się... Jak już poszłam z dzieckiem powinnam poprzestać na pierwszej wizycie i więcej z dzieckiem tam nie iść. Byłabym w stanie przymknąć oko na wyposażenie "gabinetu" i ogólnie panujący tam (delikatnie mówiąc) nieporządek.
Pani doktor opryskliwa, do dziecka w ogóle się nie zwracała, nie mówiła co będzie mu robiła. Robiąc 6-letniemu dziecku wycisk, nawet nie "uprzedziła" co będzie robiła, słowem się nie odezwała do dziecka. Dziecko było zdezorientowane, a Ona tylko opryskliwe to komentowała, twierdząc, że dziecko moje jako pierwsze reaguje płaczem, że nigdy wcześniej się z takim zachowaniem nie spotkała. Bzdura - byłam świadkiem, jak dziecko przyszło na kolejną wizytę, jeszcze nie usiadło na pożal się boże obskurnym fotelu, a już płakało (w Bytomiu między poczekalnią, a "gabinetem" nie ma drzwi - wszystko widać, wszystko słychać!). Kolejne nasze wizyty nie były lepsze... Wytrzymałam do czwartej. Pani doktor nie używa rękawiczek, a jak już używa to są to rękawiczki wielokrotnego użytku (raz kiedy zdarzyło się, że je miała to nie zmieniła ich po dziecku, które było na wizycie przed Nami!!!). Dziwię się, że mając taki gabinet (wyposażenie sprzed 30 lat co najmniej) NFZ podpisało kontrakt z tą Panią.
Generalnie żałuję, że nie zraziłam się komentarzami, które zostały tu już wcześniej zamieszczone.
Daję 1 gwiazdkę, bo mniej nie można...
Dodaj opinię

Adres:

Komisji Edukacji Narodowej 27, Rybnik

Strona internetowa: