Gabinet Stomatologiczny Anna Włodarczyk-Górz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Anna Włodarczyk-Górz

Dodaj opinię
1/5
NIE POLECAM!!!! Bardzo niemiła kobieta!
1/5
Nie polecam tej Pani chyba, że ktoś ma ochotę zjeść dużo nerwów. Poprosiłam o przyjęcie z bólem, dentystka przyjęła mnie i zamiast zająć się zębem robiła mi wyrzuty, a ja siedziałam na fotelu z ogromnym bólem. Przez 10 minut musiałam prosić o znieczulenie za które płaciłam. Ta Pani wysłała mnie z wacikiem w zębie do domu zamiast założyć lekarstwo aż mój stomatolog złapał się za głowę jak to zobaczył, bo gdybym nie pojechała do niego na drugi dzień to pewnie nie byłoby co zbierać z zęba. Pani bardzo nie miła, niedelikatna i złośliwa. Swoją opinie już dodałam jednak została ona usunięta zapewne przez nią. NIE POLECAM!!!!
1/5
Potwiedznam bardzo nie miła stomatolog.nie polecam
5/5
Bardzo miła kobieta. Polecam! Szczególnie dla osób, które mają niemiłe doświadczenia z leczeniem zębów. Przyjemna atmosfera, dokładna praca, estetyka i fach.
1/5
Roszczeniowa i nieprzyjemna, podczas wizyty kreuje się na guru dentystycznego, kwestionując decyzje innych dębickich dentystów. Usługi dentystyczne na bardzo niskim poziomie, jest wielu lepszych lekarzy, po co ryzykować i tracić nerwy?
1/5
Ptwierdzam wczesniejsza opinie, wizyta i swiadczenie na niskim poziomie.
Nie polecam!!!
1/5
Potwierdzam, Pani jest bardzo nie miła, nie wie jak pracować z pacjentami, pierwszy i ostatni raz u niej byłem. Dramat !
5/5
Polecam! Rzeczowe i konkretne podejście do sprawy ! Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, gdyż wśród moich znajomych większość leczy się u Pani Doktor. Zwrócę uwagę, że miałam poprawy to wcześniejszy, dość drogim leczeniu, po innym dentyście. A co najważniejsze brak kolejek na dwa miesiące.
Dodaj opinię

Adres:

Jodłowa 25