Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Gabinet Stomatologiczny Barbara Warakomska
Dodaj opinię
Ewelina
1/5
01-09-2023 20:51
Daję jedną gwiazdkę by w ogóle dodać opinię...
Najgorsza dentystka na świecie!
Ta osoba nie ma z profesją stomatologa nic wspólnego.
Uwaga!!! Omijać szerokim łukiem!
Jestem wk*******, to w sumie delikatnie powiedziane.
Wszystkie zęby leczone u pani Barbary (a trochę ich jest) są popsute, pod każdym wypełnieniem "coś się dzieje", odwapnienie na jedynkach, źle usunięty kamień, który teraz nieustannie powraca.
Dodam, że ostatnia wizyta u tej pani miała miejsce niespełna pół roku temu.
Będzie pozew.
Także nie polecam...
Najgorsza dentystka na świecie!
Ta osoba nie ma z profesją stomatologa nic wspólnego.
Uwaga!!! Omijać szerokim łukiem!
Jestem wk*******, to w sumie delikatnie powiedziane.
Wszystkie zęby leczone u pani Barbary (a trochę ich jest) są popsute, pod każdym wypełnieniem "coś się dzieje", odwapnienie na jedynkach, źle usunięty kamień, który teraz nieustannie powraca.
Dodam, że ostatnia wizyta u tej pani miała miejsce niespełna pół roku temu.
Będzie pozew.
Także nie polecam...