Gabinet Stomatologiczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 12-08-2018.
Mazurska 1
Barczewo
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny

Dodaj opinię
1/5
Przez Panią mój syn będzie miał przesunięty zabieg chirurgiczny w Centrum Wad Twarzoczaszki.Ma wady genetyczne i czeka nas 2-etapowa operacja,a Pani miała Go do tego przygotować.Od października 2017 r. nie zrobiła nic (prócz wycisku szczęk),a zabieg jest w marcu 2018 r.Do tego syn ma 16 lat i nie wiem,czy uda się zmieścić z leczeniem do ukończenia 18 lat i czy nie będziemy musieli ponieść jeszcze kosztu chirurga szczękowego (2 etap operacji).Do 18 lat mamy chirurga na NFZ i liczy się czas.
Pani jest bardzo chaotyczna,niekonkretna,zabiegana,przyjmuje kilku pacjentów na raz,nie ma żadnych konkretów.Otrzymaliśmy tylko koszt szacunkowy, bez konkretnej wyceny usług leczenia,Pani nigdy nie wiedziała i nie była do końca pewna,miała problem z konsultacjami z chirurgiem,a na wiadomość o numerze konta w celu wykonania przelewu za aparaty zostaliśmy zaproszeni osobiście do gabinetu.Dobrze tylko,że aparatów nie założono i zostawimy gotówkę gdzie indziej.
1/5
Pani Doktor jest bardzo niedelikatna. Przyjmuje w ciągu 15 min. Rozmawia na tematy prywatne. Uwaga jest skupiona na koleżance obok dr Martyn. Pani Doktor nieraz niechcący, przez brak tej uwagi, przy zdejmowaniu drutu, zawsze mnie kaleczyła w nos lub w wargę. Zdarzyło się, że zostałam uderzona stolikiem (podstawką) w brodę. Pani Doktor przeprosiła. Byłam w tym czasie wpatrzona w koleżankę i rozmawiały o prywatnych sprawach. Wizyty nie są tanie. Chodziłam prywatnie i bardzo żałuję leczenia w tym gabinecie. Pani Doktor nie tłumaczy. Pacjenci są zawsze przyjmowani z opóżnieniem np. poł godzin. Raz weszłam po 40 min, gdzie sama się musiałam upomnieć, że przecież jestem pod drzwiami i czekam. Bardzo nieładne traktowanie pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

Adres:

Mazurska 1, Barczewo
Gabinet Stomatologiczny na mapie
Widok z ulicy Gabinet Stomatologiczny