Gabinet Stomatologiczny "Dent-Med" Jolanta Gulcz-Zielińska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 03-09-2017.
Wyszyńskiego 4a
Lipno
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny "Dent-Med" Jolanta Gulcz-Zielińska

Dodaj opinię
1/5
Po spotkaniu z tą Panią stwierdziłam ze to gburowata sadystka,podejście do pacjenta masakryczne w życiu nie pójdę się leczyć do niej chociaż bym umierała z bólu . Takie osoby jak ona nie powinny pracować w takim zawodzie !
5/5
Do Magdy umieraj w bólu i nie blokuj miejsca innym. Dla mnie zawsze jest miła i sympatyczna.
1/5
Straszne podejście do pacjenta. Z wielką łaską przyjmuje i do tego jak zauważyłam wszystko wie najlepiej. Miałam zdiagnozowanego zęba przez 2 dentystów do usunięcia. Zdaniem pani doktor nie i odesłała mnie z kwitkiem stwierdzeniem, że nie wyrwie i już. Z bólu wiję się stwierdziła jednak, że to nie jej problem. Moja dentystka była w szoku jak to opowiedziałam. Nie polecam. Bardzo nie miły lekarz. !
1/5
Potwierdzam.Nie miła!!!!Miałam zeba do usunięcia ktòry mnie bolał,a ona kazała mi pisać jakąś zgode na usunięcie bo ona twierdzi ze to ząb di leczenia.A co jà to obchodzi!!!Moje zęby moja sprawa czy ja leczę czy usuwam.Jakbym poszła prywatnie to napewno by nie robiła problemu!!!
5/5
2razy rwalem zeba Nie moge narzekac.. Fakt faktem moze i wszystko wie najlepiej ale kobieta sympatyczna i do tego gadatliwa.. No chyba ze pacjent cipa przychodzi a z takimi wiadomo ze nie ma o czym gadac. polecam
1/5
Odp do tego z gory sam jestes cipa kultura 0 podejscie 0 nie wiem czy tak mogla zrobic nie dala mi zadnego srodka na bol po wyrwaniu 7 chociaz prosilem oraz zwolnienia w tym dniu
1/5
Czy bylo warto nieeeeeeeeee???!!!™ powinno sie elminowac takich kowali tak kowali doslownie
1/5
Pani doktor prowadzi monolog - nie dialog z pacjentem, z podniesionym głosem na wejściu. Ton pretensjonalny, brak możliwości zadania pytania i uzyskania odpowiedzi. Odsyła do innych specjalistów, nie mając absolutnie racji. Przykładowo mnie odesłała do ortodonty, który z kolei kazała mi zmienić chirurga, jak usłyszała te głupstwa. Czyżby brak wiedzy w swojej dziedzinie lub przestarzałe informacje posiada pani chirurg...? Poza tym totalny brak higieny. Nic dziwnego, że nie ma kolejek.
1/5
Nigdy w życiu nie spotkałam takiej ******. Szkoda mi asystentki bo jest bardzo miła.
1/5
Witam
Przyznaję rację , tym którzy nie chcą mieć do czynienia z panią doktor . Jest bardzo nie miła i nieuprzejma w stosunku do pacjenta. Jeśli chodzi o udzielenie jakiejkolwiek informacji , wręcz opryskliwa . Omijajcie szerokim łukiem!!!! Ta jedna gwiazdka to za wiele .
1/5
Bardzo nie miła Pani z rejestracji odbierająca telefony. Gburowaty typ. Kobieto jak wstałaś lewą nogą to się połóż lub zmień pracę!!!
1/5
Nie polecam tego gabinetu. To co tam przeżyłam było straszne. Mam dopiero 16 lat ale takiego bólu jak żyje jeszcze nie przeżyłam. Pani Jolanta Gulcz-Zielińska dała mi złe znieczulenie czułam wszystko co działo sie z moim zębem. Kiedy zabrała sie do wyrywania myślałam ze spadne z fotela. Ciągnęła wgl. bez wyczucia. Krzyczałam w niebo głosy. Moja mama została wyproszona z gabinetu a kiedy slyszała ze strasznie krzyczałam chciała wejsć do środka ale drzwi były zamknięte! Kto to widział żeby drzwi były zamykane. W dodatku Pani Gulcz- Zielińska kiedy krzyczałam zaczęła mnie szarpać żebym sie uspokoiła. To jest skandal! W dodatku po powrocie do domu zauwazyłam ze spuchła mi dolna warga. Nie polecam tego gabinetu nikomu po prostu nikomu. Pani Gulcz-Zielińska jest w dodatku bardzo nie miła. Na pytania mojej mamy odpowiadała wręcz chamsko. Nie ma wgl. szacunku do pacjenta. Traktuje człowieka jak przedmiot. Taka osoba jak ona nie powinna pracować w tym zawodzie aby nie krzywdzić ludzi. Wcale nie dziwie sie że w tym gabinecie nie ma kolejek i zostałam przyjęta jeszcze w ten sam dzień kiedy moja mama dzwoniła. Omijajcie ten gabinet z dala!!!! Mam jeszcze do wyrwania 3 zęby ale na pewno nie u Pani Jolanty Gulcz-Zielińskiej...
1/5
Po usunieciu osemki zero wizyty kontrolnej ani antybiotyku. Problemy do tej pory.Porazka.
5/5
Konkretna babka, bez zbędnego pierd... nie bolalo wcale, jeżeli ktoś idzie na wyrwanie zęba to wie ze nie jest to nic przyjemnego. Polecam jak najbardziej.
1/5
Na dzień dobry kiedy weszłam do gabinetu i chciałam postawić torbę na podłodze Pani Gulcz jakaś tam wzięła torbę i cisnęła nią we mnie. Zatem siedziałam na fotelu trzymając mocno przy piersi swoją torbę. Jej agresja sprawiła że wyszłam stamtąd z całej siły trzaskając drzwiami. Bo przecież nikt mnie nie będzie szarpał i rozciągał z całej siły twarzy. Oficjalnie powinno się takie rzeczy zgłaszać do NFZ żeby jej zabrali kontrakt.
1/5
Byłam u pani stomatolog po wypadnięciu plomby która trzymała się 12 lat na zębie. Nowa założona przez pania doktor wypadła po 2 dniach. Po poprawce trzymała 2 tygodnie. Musialam zgłosić się do innego stomatologa i ponieść dodatkowe koszty. Oczywiście nie polecam.
1/5
Pani Gulcz bardzo niemiła, komentuje stan zębów w sposób chamski, brak szacunku do pacjenta, brak profesjonalizmu. Ząb wyrwany na pół żywca, zostałam potraktowana jak zwierzę. Nie polecam nikomu. Trauma na kilka lat po usługach tej Pani. Jak ktoś coś robi tylko dla pieniędzy a nie z pasji i powołania to tak jest, krzywdzi pacjentów zamiast pomagać. Tragedia przez duże T.
Dodaj opinię

Adres:

Wyszyńskiego 4a, Lipno