Gabinet Stomatologiczny "Ela-Dent"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 04-06-2020.
Myśliwska 5
Żary
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny "Ela-Dent"

Dodaj opinię
1/5
Ogromny negatyw !!!! Brak profesjonalizmu. Mój partner poszedł wyrwać ósemkę która go bardzo bolala , a Pani "dentystka" rozwiercila cała siódemkę i stwierdziła ze teraz ja trzeba wyrwać bo już i tak jest pęknięta ! I jeszcze wzięła za to pieniądze, a narzeczony wrócił z jeszcze bardziej bolącą buzia.
Jeszcze do nie dawna była dobra i miała dobre ceny. A teraz? Ani profesjonalizmu a zdzierstwo totalne . Pozdrawiam
5/5
ja z kolei mam całkowicie odmienne wrażenia niż moja poprzedniczka: mogę tylko pochwalić pracę p. Wojciechowskiej, wyrwanie 8-emki zajęło jej...5-6 minut - niemal bezboleśnie, bezproblemowo i w przyjemniej atmosferze. Cena też przystępna. Cóż, ja mogę tylko polecić innym :)
1/5
Leczyłam u tej Pani jednego zęba, efektów nie oceniam, bo na to trzeba poczekać. Prosiłam o podanie przybliżonej ceny za usługę, po tym jak zostało uzgodnione co będzie robić. Odmówiła twierdząc, że sama nie wie. Po "skończeniu" zęba podała cenę 160 zł i powiedziała, że co do zasady bierze 150-170 zł za leczenie ubytku. Mój mąż zadzwonił do niej 2h później i okazało się, że cena za leczenie ubytku mieści się w granicach 110-130 zł! To tylko pieniądze, ale czuje się oszukana, totalny brak etyki.
5/5
Niestety nie mogę się zgodzić z Przedmówczynią - ceny w gabinetach są bardzo różne, począwszy od 110 do 200 zł w zależności od wielkości ubytku.
A swoją drogą chodzę do Pani Doktor i cenię ja za profesjonalizm
5/5
Pani stomatolog jest profesjonalistą w każdym calu - polecam
5/5
Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera, fachowa ręka i co najważniejsze przystępna cena. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy. Gorąco polecam!!
5/5
Jedyne co mogę powiedzieć. Polecam!
5/5
Moja żona była u Pani Doktor z bólem zęba. Górna ósemka. Nie wiedzieliśmy co jej jest. Pani Ela szybko zbadała żonę i podala diagnoze. zaproponowała leczenie kanałowe. Szybko, fachowo i w miłej atmosferze. Jesteśmy z zona pod wrażeniem wiedzy jaka Pani Doktor posiada. Polecamy wszystkim znajomym i oni również są zadowoleni. Pani Ela jest najlepsza specjalistka :))
5/5
Super
1/5
Nikomu nie polecam tej Pani doktor najlepszym stomatologiem na naszym terenie jest Pan doktor Jankowiak z Gubina ktory leczy bezbolesnie usuwa bezbolesnie spokone podejscie do pacjenta znieczulenie komputerowe polecam doktora Jankowiaka
5/5
Ta Pani stomatolog to fenomen profesjonalizm ,spryt,uprzejmość i nie odmówi w potrzebie pełen szacunek i dziękuję .
5/5
miła,doba profesjonalna obsługa,dobrze bezboleśnie wykonana usługa w przystępnej cenie---zdecydowanie polecam
5/5
Fajna kobieta i zna się na rzeczy a pieniądze to nie wszystko dobra prace się ceni polecam
4/5
Mi szybciutko załatwiła temat, wyrywając 7 i 8 za jednym razem, szybko fachowo rzetelnie,a co do kasy to niech mi ktoś powie gdzie jest teraz tanio ? Chyba że na kasę chorych i byle jak.
1/5
Przypadkowo trafiłam do tej Pani doktor. Leczę zęby regularnie u różnych dentystów ze względu na zmianę miejsca zamieszkania (co jest związane z moją pracą). Powiem jedno... Najdroższy dentysta, którego do tej pory odwiedziłam ( taniej jest we Wrocławiu gdzie gabinet jest na wysokim poziomie).
2/5
Zgadzam się z poprzedniczką - najdroższy dentysta w Żarach (aczkolwiek muszę przyznać, że bardzo miła i sympatyczna Pani doktor). Podczas pierwszej wizyty na pytanie o cenę za leczenie zęba usłyszałam 150-200 - zapłaciłam 150 zł. Na drugiej 160, na trzeciej 150 zł. Leczenie zęba wyszło 460 zł i trwało 5 tygodni ... Wnioski pozostawiam czytelnikom ...
Dodaj opinię

Adres:

Myśliwska 5, Żary
Gabinet Stomatologiczny "Ela-Dent" na mapie
Widok z ulicy Gabinet Stomatologiczny "Ela-Dent"