Gabinet Stomatologiczny Grażyna Majka, Stanisław Majka

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
1 dzień 15 864 29 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
1 dzień 15 864 29 10
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT07:00-13:00
ŚR12:00-18:00
CZ07:00-13:00
PT12:00-16:00

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Grażyna Majka, Stanisław Majka

Dodaj opinię
5/5
Rewelacyjny lekarz do usuwania zebow najlepszy specjalista. Polecam każdemu. Szybko, fachowo, bezboleśnie.
5/5
super fachowcy polecam
5/5
Super lekarz, złota rączka do usuwania zębów, szybko, sprawnie i bezboleśnie. Proszę się nie bać, Pan Doktor jest przemiłym, sympatycznym człowiekiem. Cechuje Go ludzkie podejście, jako człowieka i pacjenta.Dlatego polecam Pana Doktora.
5/5
Wyrwałam cztery ósemki bezboleśnie i w radosnej atmosferze. Polecam jak najbardziej.
5/5
Polecam każdemu, super lekarz
5/5
Polecam każdemu, nie naciąga, nie gada bajek, szybka fachowa pomoc. Krotko i na temat. Dobry człowiek i prawdziwy specjalista. Pozdrawiam!
5/5
Witam
Usuwałem kilka zębów jestem zadowolony miłe podejście do pacjenta szybko i na temat
5/5
Brakuje słów, aby w pełni opisać profesjonalizm Pana Doktora. Mistrz w swojej dziedzinie. Polecam każdemu!
5/5
Jak większość rodzaju męskiego na samą myśl o spotkaniu ze stomatologiem bolały mnie wszystkie kości, ale nadszedł dzień, że po dwóch nie przespanych nocach i domowych zabiegach przeciw bólowych postanowiłem skorzystać z pomocy fachowca. Dr Stanisław Majka rewelacja w usuwaniu zębów. Zrobił to szybko i bezboleśnie. POLECAM!!!
5/5
Witam czy robił ktoś tzw.mostek u pana doktora .Proszę o opinie
5/5
Świetny specjalista,temat załatwia w mgnieniu oka ,wie co robi,super gość, mądry człowiek z poczuciem humoru.
On the road again Doktorze
5/5
Polecam w stu procentach! ❤️
Przyjechałam do gabinetu bez mała 70 km, nikt nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba,gdzie miałam ropień .
Zaczynając od bardzo miłej Pani asystentki, która ze współczuciem i pełnym zrozumieniem umówiła mnie na wizytę ,
poprzez wspaniała Panią Doktor ,która zrobiła wstępny przegląd zębów i rozplanowała leczenie , kończąc na Panu Doktorze,który rozluźnia atmosferę wizyty ,a zęba wyrwał tak że nie wiem czy siedziałam na fotelu 3 sekundy.
Oboje z żoną to lekarze z powołania , lekarze-ludzie ,którzy po prostu przynoszą ulgę w cierpieniu pacjenta i nie traktują nikogo gorzej ,bo leczysz sie na fundusz .
Co często się zdarza wśród lekarzy,ale tutaj jest inaczej.
Jestem bardzo wdzięczna Pani asystentce za umówienie wizyty,
Panu Doktorowi za ulgę w okropnym bólu i Pani Doktor za rozplanowanie leczenia .
Wspaniali ludzie ,jestem bardzo wdzięczna.
Jeśli trzeba by było przyjechała bym i 200 km.
5/5
Bardzo dobry lekarz stomatolog. Szczególnie polecam do usuwania zębów.Przemiły Pan.
5/5
Witam byłem dziś u pana dr Stanisław Majki z byłem zęba i wyrwane mi go bez boleśnie polecam pana dr Stanisław Majke
5/5
Polecam pana dr Stanisław Majki
5/5
Świetny lekarz, przyjął praktycznie od ręki i od ręki rozwiązał problem. Gdyby cała służba zdrowia działa jak Pan Doktor to w tym kraju żałoby się lepiej!
5/5
Lekarz godny polecenia !!! Pomógł mi z bardzo silnym bólem zęba, wyrwał Go bardzo szybko i bezboleśnie. POLECAM!!
5/5
Bardzo dobry lekarz. Mistrz w swoim rzemiośle.
5/5
Super Stomatolog! Usunął mi korzeń zęba bez problemu. Polecam i pozdrawiam Pana doktora Majkę!
3/5
Pani „asystentka’’ wredna , niemiła , brak kultury osobistej . Jednym słowem dno .
Co do Pani doktor Majki miła kobieta .
5/5
Lekarz Stanisława majka sprytnie usuwa żeby
5/5
Oboje świetni specjaliści. Pani asystentka do tych ludzi nie pasuje kompletnie. Nie miła i wredna
5/5
Dla mnie fachowiec.Szybko,bezboleśnie.
Polecam Pana doktora tym bardzo wystraszonym.Po wyjściu z gabinetu na pewno będą uśmiechnięci.
5/5
Polecam wizytę u pani doktor i pana doktora profesjonalne podejście do pacjenta
5/5
Polecam z całego Serca lekarz zajebisty taki pozytywny wariat. Mega fach w ręku zeba 8 wyrwał mi max 2 minuty . Bezboleśnie i naprawdę mega profesjonalnie . Polecam każdemu niema się czego bać. Pełna profeska
1/5
Lekarz niekompetenty nie umie odróżnić zdrowych zębów od chorych. Wyrywa zdrowe zęby. Nie przyznaje się do błędów.
5/5
Super chirurg,polecam z całego serca.
1/5
Witam nie polecam Wyrwany pniak po wyrwaniu ból 3 tyg gorzej jak boli ząb . Grzebał robił mi tam smarował nic nie pomagało wkoncu wyszedł mi kawałek zęba przestało boleć . Ale najlepsze jest to że po pół roku - czasu wyszedł znowu ząb z wyrwanego co nie powinno być tam nic tragedia ale od początku mi się to nie podobało miałam uczucie że nie jest tak jak powinno być . Nie pójdę już do niego nigdy .
5/5
Polecam panią dr i pana doktora naprawdę wyrywa zęby bez bólu, idealnie, sprawnie, szybko .Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam każdemu
5/5
Polecam w 100% lekarza Stanisława Majkę. Bez problemu usunął mi zęba w Ok.2 minuty.Wlasciwe i ludzkie podejście do Pacjenta.Pozdrawiam.
5/5
Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejście do pacjenta
1/5
Podczas zabiegu lekarz przystąpił do ekstrakcji ósemki ,jednak w trakcie procedury doszło do naruszenia dziąsła oraz zęba,po czym lekarz przerwał zabieg , tłumacząc decyzję brakiem siły do kontynuowania usunięcia zęba.Nie polecam!!!
5/5
Polecam z całego serca lekarz bardzo pozytywny, mega dach w ręku wyrywałem zęba 7 max 4 minuty, i zęba nie ma. Bezboleśnie, na początku się bałem ale niema się tam czego bać. Polecam każdemu
1/5
Byłem na ekstrakcji zęba. Znieczulenie dawkowane dwa razy, za każdym razem nietrafione co powodowało okrutny ból. Co do wyrywania - około 20 minutowa męczarnia i rzeźnia. W trakcie zabiegu byłem kierowany do poczekalni bo pan stwierdzał, że nie ma takich narzędzi. No to czekałem tak z cieknącą krwią. Ponowne wejście do gabinetu i ponownie walka z wyrywaniem na żywca bo znieczulenie nie działało. Koszmarny ból.

Pan doktor chyba w końcu się poddał i stwierdził że CHYBA już wszystko "wyjął". Swoją drogą bardzo niepokojący taki brak pewności od osoby, której z definicji ufamy. Dopytałem więc - czy nie będzie żadnych problemów już, czy mi nie został jakiś korzeń? Odpowiedź, że NIE i żebym teraz był cicho i zaczął klikać coś w komputerze.

W ten sam dzień ratowałem się jeszcze prywatną wizytą prywatnie. Dostałem jasna opinię, że robota wykonana fatalnie z możliwymi konsekwencjami dla zdrowia. Cały korzeń zęba zostawiony w dziąśle, kość naruszona, wszystko rozdłubane. Interwencja chirurga, antybiotyki, założone szwy. Nie polecam bo przeżyłem koszmar.
5/5
Jaką ma Pan stomatolog cenę na usunięcie zębów
5/5
Zajebisty lekarz do rwania , wiadomo znieczulenie zaboli ale samo usunięcie w ogóle nie poczułem polecam tym co się boją
1/5
Dwa lata temu byłam usunąć ósemkę i dziś byłam prywatnie usunąć drugą ale u innego doktora, i doktor spojrzał na zdjęcie zębów i powiedział że mam źle usuniętą ósemkę którą usunął bez korzenia mimo gdy przyniosłam zdjęcie zębow to pan Majka nie spojrzał nawet. Nie polecam
1/5
Nie polecam, pan Majka nawet nie umie wyrwać zęba w całości. Nie nazwe go doktorem bo na to nie zasługuje, jeśli widzi że jest ząb ciężki do usunięcia i nie potrafi tego zrobić to lepiej powiedzieć prawdę i odesłać człowieka. Przez pana muszę ponownie wyrwać zęba koszmar a asystentka wredna NIE POLECAM. Lepiej wydać pieniądze na usunięcie i wiedzieć że wszystko dobrze a na NFZ to teraz o tyłek rozbić płacimy składki i na odpierdol robią
Dodaj opinię

Adres:

Długa 10, Staszów

Numer telefonu: