Adres:
Długa 10, Staszów
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog |
1 dzień | 15 864 29 10 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00 WT12:00-18:00 ŚR08:00-14:00 CZ12:00-18:00 PT08:00-14:00 |
|||||
| Poradnia stomatologiczna
Stomatolog |
1 dzień | 15 864 29 10 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00 WT07:00-13:00 ŚR12:00-18:00 CZ07:00-13:00 PT12:00-16:00 |
|||||
Usuwałem kilka zębów jestem zadowolony miłe podejście do pacjenta szybko i na temat
On the road again Doktorze
Przyjechałam do gabinetu bez mała 70 km, nikt nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba,gdzie miałam ropień .
Zaczynając od bardzo miłej Pani asystentki, która ze współczuciem i pełnym zrozumieniem umówiła mnie na wizytę ,
poprzez wspaniała Panią Doktor ,która zrobiła wstępny przegląd zębów i rozplanowała leczenie , kończąc na Panu Doktorze,który rozluźnia atmosferę wizyty ,a zęba wyrwał tak że nie wiem czy siedziałam na fotelu 3 sekundy.
Oboje z żoną to lekarze z powołania , lekarze-ludzie ,którzy po prostu przynoszą ulgę w cierpieniu pacjenta i nie traktują nikogo gorzej ,bo leczysz sie na fundusz .
Co często się zdarza wśród lekarzy,ale tutaj jest inaczej.
Jestem bardzo wdzięczna Pani asystentce za umówienie wizyty,
Panu Doktorowi za ulgę w okropnym bólu i Pani Doktor za rozplanowanie leczenia .
Wspaniali ludzie ,jestem bardzo wdzięczna.
Jeśli trzeba by było przyjechała bym i 200 km.
Co do Pani doktor Majki miła kobieta .
Polecam Pana doktora tym bardzo wystraszonym.Po wyjściu z gabinetu na pewno będą uśmiechnięci.
Pan doktor chyba w końcu się poddał i stwierdził że CHYBA już wszystko "wyjął". Swoją drogą bardzo niepokojący taki brak pewności od osoby, której z definicji ufamy. Dopytałem więc - czy nie będzie żadnych problemów już, czy mi nie został jakiś korzeń? Odpowiedź, że NIE i żebym teraz był cicho i zaczął klikać coś w komputerze.
W ten sam dzień ratowałem się jeszcze prywatną wizytą prywatnie. Dostałem jasna opinię, że robota wykonana fatalnie z możliwymi konsekwencjami dla zdrowia. Cały korzeń zęba zostawiony w dziąśle, kość naruszona, wszystko rozdłubane. Interwencja chirurga, antybiotyki, założone szwy. Nie polecam bo przeżyłem koszmar.