Gabinet Stomatologiczny Grażyna Morkowska-Pawlak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Broniewskiego 7
Włocławek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Grażyna Morkowska-Pawlak

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam , po wizytach u tej pani mam zęby w gorszym stanie niż przed leczeniem.
5/5
Chodzę do Pani doktor regularnie i nigdy nie miałam problemów. Wyleczyła mi wszystkie zęby a mam z nimi duże problemy i chodzę na NFZ. Zawsze jest miła i można z nią nawet porozmawiać.
5/5
Polecam z całego serca Panią doktor.Wyleczyla mi wszystkie zęby.plomby idealnie się trzymają.Pani doktor bardzo miła i widać że lubi swój zawód.jestem zadowolona i napewno będę do niej chodzić
5/5
Dobrze leczy polecam miła osoba oceniam jej pracę na5.
1/5
Pani doktor pomimo uzgodnionej wizyty na konkretną godzinę wmawiała mi, że się spóźniłem a ja siedziałem na poczekalni 15 min wcześniej. Twierdziła, że ona wyglądała na korytarz i nikogo nie było (kłamała) a ja spokojnie czekałem bo miała pacjenta i nie chciałem przeszkadzać. Zbyła mnie, była niemiła, z łaski zaproponowała inny termin ale ja u takiej pani doktor nie chcę leczyć już zębów.
5/5
Najlepsza! Polecam. Fachowa i przemiła.
Dodaj opinię

Adres:

Broniewskiego 7, Włocławek