Gabinet Stomatologiczny Jolanta Wróbel

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kiepury 65
Jelenia Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Jolanta Wróbel

Dodaj opinię
1/5
Przestrzegam wszystkich!!! Leczyłam jednego z ostatnich zębów. Nie dość, że kilka razy wypadał mi z niego lek i musiałam jeździć żeby mi go znowu włożyli, to jeszcze na końcu Pani zażyczyła sobie 250zł zapłaty!!! Ok, pomyślałam, że może za lepszej jakości plombe. Po miesiącu ząb mnie zaczął strasznie boleć, poszłam do innego dentysty, rozwiercił i okazało się, że w środku wszystko gniło bo nie było wyczyszczone! Jakbym poczekała jeszcze z miesiąc, dwa to byłoby po zębie. Dostałam nową plombę i nic nie nie musiałam płacić. Podsumowując, nie dość że zostałam oszukana na pieniądze, to jeszcze prawie straciłam zęba!!!
1/5
Dentystka naraziła mnie i spowodowała długotrwały uszczerbek na moim zdrowiu oraz dodatkowe - wysokie koszty leczenia.
Zastosowała protezę mimo, iż leczenie kanałowe zęba pod protezą nie zostało przeprowadzone prawidłowo.
Powyższy stan ostrego zapalenia przyzębia w kieszonkach nie powinien zostać przez tą dentystkę zignorowany a proteza nie powinna zostać założona.
W związku z zaistniałą sytuacją, zmuszona byłam wykonać ponowne badania, które wykazały konieczność zdjęcia założonej przez nią protezy i wykonanie nowej z uwzględnieniem zastosowania prawidłowej protezy porcelanowej po wcześniejszym leczeniu kanałowym.
O dramatycznym bólu spowodowanym zaniedbaniami tej doktor nie wspomnę - trauma na całe życie. Nie polecam nawet wrogom...
1/5
Ludzie nigdy do tej znachorki, to Co ze mna zrobila jest tragedia, po wizycie u niej cierpiec z powodu bolu, uszkodzila mi dziala, ktore do dzisiaj mnie boli, kto jej dal uprawnienia.
1/5
Witam,wiem tylko tyle że obecnie bardzo cierpie przez brak profesjonalizmu tej Pani.
Wydaje się miłą kobietą,zdecydowaną w działaniu ale to tylko pozory.Nie dajcie się nabrać, pracuje na bardzo kiepskim sprzęcie nie mówiąc o materiałach takich jak np.wątpliwej jakości wypełnienia po 120 zł.Te światłoutwardzalne białe wypełnienia wypadają po tygodniu. Jedna mi się utrzymała ale co z tego skoro pod nią był syf bo pani stomatolog nie oczyściła zęba no bo i po co.Ważna jest kasa,kasa i kasa.Pani stomatolog, proszę zakończyć tą farse i dziękować Bogu, że ludzie których Pani skrzywdziła nie przychodzą do Pani z reklamacją bo nie wypłaciłaby się Pani.
1/5
Kompletne średniowiecze!!! Wyrwała mi zęba bez znieczulenia, z zaskoczenia, gołom ręką, bez żadnych narzędzi, z cyniczny uśmiechem na twarzy.
1/5
Nie przestrzegam ale blagam, ludzie ta Pseudo dentysta za ciezkie pieniadze zniszczyla mi zdrowie, nie ma sprzetu, ani materialow, z ust tej Pani czuc Alkohol, tyle ile sie nacierpialam, nikomu tego nie zycze. Znachorka, która udaje dentystke. Koszmar, nie polecam.
1/5
Nie polecam , i odradzam wszystkim
5/5
Polecam Panią Stomatolog. Syn leczył Zęba u tej Pani. Przebywał wówczas w Placowce Wychowawczej w Jeleniej Górze. Pani doktor Miła rozmowna i do tego jeszcze szczodra i łaskawa. Nie przyjęła od Syna zapłaty za zabieg mówiąc żeby za te pieniążki zabrał swoją dziewczynę do kawiarni lub kina. Oprócz fachu wyrozumiała i uczuciową Polecam. Mama z Dawidem..
1/5
Pani zapewne leczyła jeszcze w średniowieczu:(
5/5
Nie zgadzam się z tymi opiniami ją jestem zadowolona z leczenia tej dentystki i nie leczyłam w sredniowieczu
1/5
Ja myślałam ,,że jako jedyna zostałam przez niszczycielkę zębów załatwiona nie dość ,,,,że za pieniądze to ledwo uratowałam zęba,żle wyczyszczony póżniej leczony kanałowo,to jeszcze zaplombowała 2 razem dwójka z trójką ,uciekać ludzie
Dodaj opinię

Adres:

Kiepury 65, Jelenia Góra