Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Ciechanowska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Cicha 2
Miłomłyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Ciechanowska

Dodaj opinię
1/5
Fatalne wyposażenie gabinetu. Brak rozważenia możliwych powikłań. Ząb było trzeba ratować u innego dentysty. Do tego dwa dniu bólu. Nie polecam. Niestety brak profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia do pacjenta. Jedyny plus - łatwo można się dostać na wizytę, krótkie oczekiwanie
5/5
Może i gabinet wyposażony podstawowo, ale ja jestem bardzo zadowolona z wizyt. Miałam już leczonych kilka zębów i na prawdę nie mam się do czego przyczepić. Szybko i fachowo + krótki czas oczekiwania nawet na NFZ
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, zabieg przeprowadzony zostal sprawnie, dobrze i bezbolesnie, rowniez cena uslugi zadowalajaca.Polecam wszystkim, ktorzy cenia sobie czas, jakosc uslugi oraz maja na wzgledzie strone finansowa.

Adres:

Cicha 2, Miłomłyn