Gabinet Stomatologiczny - Mariola Nyka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kopernika 7
Inowrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny - Mariola Nyka

Dodaj opinię
5/5
Super dentysta. Miła, uprzejma, rozmowna. Przyjęła mnie poza kolejnością z bólem zęba bez rejestracji. Zabieg zrobiony całkowicie bezboleśnie. Profesor w swoim fachu. Serdecznie polecam.
5/5
Pani doktor jest bardzo miła uprzejma bardzo dobry lekarz, leczę się od ponad 20 lat i nigdy nie narzekalem. Szczerze polecam
1/5
Nikomu nie polecam tego stomatologa podejście do pacjenta poniżej normy, nigdy nie spotkałem się z takim "lekarzem" .
5/5
Nie zgadzam się z Arturem. Wspaniały Człowiek i Lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam każdemu, a Artur niech się zastanowi co za bzdury wypisuje.
1/5
Masakra
5/5
Inni stomatolodzy chcieli mi leczyć zęba kanałowo a Pani Doktor wyleczyła zakładając plombę. Dla mnie jest najlepszym lekarzem. Wyjątkowa dokładność to cecha Pani Doktor. Oby nigdy nie zamykała swojego gabinetu - dla mnie jest najuczciwszą i najlepszą lekarką w Polsce.
5/5
Mam pytanie mam dość duży problem z przednimi zębami mam ubytek w przednich zębach chciałbym wstawić dwa siekacze i dwójką ile by kosztowało ten zabieg proszę o odpowiedź
Dodaj opinię

Adres:

Kopernika 7, Inowrocław