Gabinet Stomatologiczny Marta Doraczyńska-Machaj

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Poniatowskiego 11/17
Przemyśl
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Marta Doraczyńska-Machaj

Dodaj opinię
1/5
ludzie unikajcie tego miejsca szerokim łukiem, nie polecam pani dr Machaj, przez nią straciłam zdrowego zęba, drugiego mi spiepszyła! Jak to powiadają posiadanie dyplomu to nie wszystko, przydałyby się jeszcze jakieś kwalifikacje!!! Bardzo arogancka kobieta, nie polecam wizyty u niej z dzieckiem, !!!
1/5
Bardzo nie mila kobieta o ile ta Panią można nazwać kobieta .Kwalifikacji zero i jak 60 % lekarzy w Przemyślu dyplom po znajomości wyrwała mi zdrowego zęba a na paradontoze powiedziała ze nie myje zebów i nie dbam o nie entysta z Krakowa wyczyscil paradontoze i powiedział że zeby jak nowe . UNIKAJCIE GABINETU MACHAJÓW
1/5
Totalne dno, brak umiejetnosci, to tez tyczy sie meza tej koniowałki, konie leczyc a nie ludzi!!!!
1/5
Prosze unikac tego miejsca ludzie nie potrafią nic chcą mieć jak najwięcej pieniędzy a nie robią nic dla zdrowia człowieka wręcz przeciwnie
5/5
Czytam opinie i nie wierze w to co czytam. Pani Doktor uratowala nie raz moje zeby leczyla kanalowo bez bolu. Dzieki Niej nie boje sie isc do dentysty. Polecam z calego serca. Kobieta zna sie na tym co robi a dodatkowo bardzo wspiera osoby ktore maja uraz po wczesniejszych przygodach z dentystami.
Dodaj opinię

Adres:

Poniatowskiego 11/17, Przemyśl