Gabinet Stomatologiczny "Prima Dent" Renata Szyszymar-Kierpiec

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Dąbrowskiego 33/1
Nakło nad Notecią
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny "Prima Dent" Renata Szyszymar-Kierpiec

Dodaj opinię
5/5
Miałam wielu dentystów ale żaden nie spełnił moich oczekiwań tylko popsuł moje zęby nie dość że płaciłam za wizyty grube pieniądze. Wkońcu zdecydowałam się odwiedzic gabinet Prima-Dent i jestem bardzo zadowolona. Nie dość że za darmo to nic nie boli Ani w trakcie zabiegy ani po. Panie są bardzo miłe i szybko wykonują zabieg.
5/5
Panie bardzo miłe bardzo dobrze wykonują swoją pracę , moim zdaniem najlepszy gabinet stomatologiczny w Nakle.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z gabinetu stomatologicznego Prima Dent , bardzo miłe Panie , profesjonalna obsługa . Do każdego pacjenta dr.Renata podchodzi ze starannością . Bardzo polecam iść prywatnie choć na kasę chorych również wykonuje pracę prawidłowo.
Moja drobna uwaga iż niestety nie posiada urządzenia co wysysa ślinę i jest taki dyskomfort . Polecam
5/5
Bardzo mile panie i szybka obsluga najwazniejsze bez bolu
1/5
Czy robia protezy na NFZ???
1/5
gdyby po mału wbijała igłe to tez super by było
5/5
WSPANIAŁA PANI DOKTOR.WSZYSTKO ROBI BEZ BÓLU.POLECAM SERDECZNIE.
1/5
Rzeznia...znieczulenie nie dziala...15 minut walki z 8 i niestety odeslanie na chirurgie...prywatnie zab wyrwany w 2 minuty...
5/5
Bardzo dziękuję Pani Doktor! Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, wszytko szybko, dokładnie, bez problemów:) polecam serdecznie
5/5
Bardzo mile Panie i przede wszystkim bez bolu i strachu bardzo polecam
5/5
Bardzo super Panie,a Pani Doktor doskonała nie zamienię na żaden inny gabinet.Polecam
1/5
Chamska "pani doktor" i jej asystentka. Trzeba chodzić poprawiać u innych dentystów. Nie polecam!
5/5
Jestem bardzo zadwolona:) dziękuję i polecam serdecznie.
5/5
Z całą serdecznością polecam pełen profesjonalizm. Najwyższa jakość usługi , a pani asystentka przesympatyczna.
5/5
Polecam
5/5
Czy robia protezy na kase chorych
1/5
Katastrofa. To była moja najgorsza wizyta u "dentysty". Byłam na NFZ co nie znaczy że jakoś przeprowadzonej usługi powinna być gorsza niż prywatnie. Pomijając fakt że trzeba wkładać palce do buzi żeby przytrzymać waciki chłonące sline co moim zdaniem jest niedopuszczalne, Pani doktor nawet nie zapytała czy chciałabym znieczulenie. Tak czy inaczej siedząc na fotelu, na krzesełku z tyłu była inna pacjentka czekająca aż plomba się utwardzi. Sam fakt że Doktor przyjmuje hurtowo to nic w porównaniu z komentarzem na moją prośbę opracowania plomby która mi przeszkadzała. Usłyszałam że mam przyjść następnego dnia bo świeżej plomby nie może za bardzo ściąć bo wyleci, gdzie w innych gabinetach stomatologicznych to normalna sprawa bo który wykwalifikowany stomatolog wypuścil by pacjenta z niedopracowana plomba nawet na NFZ. Masakra i katastrofa. Spełnienie najgorszego snu o dentyscke.
5/5
Pani Doktor sprawnie, szybko, sympatycznie i po problemie:) ząbek wyleczony, polecam
5/5
stałem 15 w kolejce z bólem zęba i zostałam przyjęty profesjonalnie i miło
5/5
Uwielbiam przychodzic do Pani Doktor:) polecam
5/5
Goraco polecam i na fundusz i prywatnie. Fachowa opieka jesli boli nie ma problemu żeby podać znieczulenie. Balem sie stomatologa po wizycie w tym gabinecie zmienilem zdanie .
4/5
W gabinecie Prima Rent jest przemiła obsługa. Pani doktor zawsze pyta czy chce znieczulenie i bez problemu mi je podaje. (A przez ostatni czas nawet nie pytała tylko od razu podała mi znieczulenie) Profesjonalna usługa. Pani doktor wyleczyla moje wszystkie zęby, które inna dentystka w Nakle mi zepsuła. Jedynym minusem jest to że znieczulenia są podawane bardzo boleśnie.
5/5
polecam gabinet,
1/5
Obsługa fatalna. Jakość usługi również mimo, że na NFZ ale to przecież nie jest za darmo bo pieniądze są pobierane z funduszu przez firmę. Jeżeli państwo chodzicie tam do dentysty do kontrolnie polecam założyć konto na zip.nfz.gov.pl. Niedokładna obróbka. Materiał używany przy plombach to jakaś samo zasychająca masa. Plomby są bardzo wrażliwe na zimno / cieplo. Pani miała mi poprawić brak wypełnienia to zeszlifowała mi końcówkę zęba "5" Dodatkowo wszystko jest na czas jeden pacjent wchodzi drugi siedzi i "zasycha na fotelu" obok z otwartymi ustami. Wyjęcie wacików i foli nie jest wykonywane przez lekarza, należny to zrobić sobie samemu ciekawe jak jest teraz (covid-19) Pani pomocnik bardzo nieprzyjemna wszystko z łaską jakby to robiła "za darmo". ODRADZAM omijać szerokim łukiem.
5/5
mam nadzieję,że niebawem Gabinet zostanie ponownie otwarty. Niestety z powodu covid jest od marca nadal zamknięty a ja nie pójdę do innego lekarza niż Pani doktor, ponieważ jestem zadowolona z usług.
5/5
Najlepszy gabinet w Nakle pełen profesjonalizm, panie przemiłe i zawsze uśmiechnięte.
Dodaj opinię

Adres:

Dąbrowskiego 33/1, Nakło nad Notecią
Gabinet Stomatologiczny "Prima Dent" Renata Szyszymar-Kierpiec na mapie
Zdjęcie budynku Gabinet Stomatologiczny "Prima Dent" Renata Szyszymar-Kierpiec