1. Stomatolog
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Gabinet Stomatologiczny

Al. Wyszyńskiego 70
Łódź
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
7 dni42 687 73 47
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:00
WT08:00-14:00
ŚR13:00-19:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
SO08:00-14:00

Opinie o Gabinet Stomatologiczny

Sugerujemy rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Co najmniej jeden z komentarzy na temat ośrodka jest napisany z tego samego adresu IP, którym posługuje się osoba podająca się za właściciela placówki i prosząca o aktualizację danych. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Aktualizacja (06-09-2018): Pani doktor i jej córka wyjaśniły, że pozytywne opinie są napisane przez najbliższą rodzinę oraz znajomych, którzy w czasie imprez towarzyskich korzystają z domowego laptopa i dobrowolnie piszą opinie. Podobno jest to "rzecz raczej normalna".

Aktualizacja (10-09-2018): Poinformowano nas, że informacja z 06-09-2018 jest nieprawdziwa ponieważ: "tylko dwie opinie były wysłane z jednego IP i były napisane przez moich pacjentów". Ponadto wprowadzamy w błąd sugerując, że wszystkie opinie są pisane z jednego adresu IP (co nie jest prawdą).

Administratorzy

Dodaj opinię
5/5
Świetny lekarz!! Bezbolesnie profesjonalnie, z doktor można porozmawiać nie ma uczucia ze szybko szybko bo zaraz kolejny pacjent. Naprawdę super
5/5
Witam,
Super atmosfera i profesjonalne podejście. Doświadczona Pani doktor szczególnie polecam prace protetyczne u niej!
5/5
Rewelacja!! Najlepszy lekarz z jakim miałem przyjemność. Bezbolesnie i z sercem śmiało można polecać :)
5/5
Pani dr godna polecenia
5/5
Bardzo polecam Panią Doktor, bezboleśnie i pełen profesjonalizm. Do tego bardzo miła kobieta, super!
1/5
Moja opinia jest zupełnie inna.Korzystałam z usługi w ramach NFZ.Dwa razy zakładana plomba na ten sam ząb.Pierwsza wypadła po 3 dniach,druga po tygodniu od założenia.Mało tego w drugi ząb -plomba wypada po 2 tygodniach.
Pani stomatolog tłumaczyła to złym dojściem do zęba i tym ,że jest to materiał na NFZ.Poczułam sie niezbyt komfortowo.No cóz z prywatnej praktyki u Pani nie skorzystam.
1/5
Chcialam zapisac sie na dobudowanie zlamanej "1"z nfz, bo skusilo mi, ze kolejka ,"0", ale po przeczytaniu opinii - rezygnuje. Tlumaczenie stomatologa, ze ploba dlatego wypadla u pacjeta po trzech dniach, bo to wina materialu z nfz - to jakas zenada. Z nfz to nie znaczy za darmo, to wszyscy podatnicy placa za to. A jak wypadnie plaba i po trzech dniach znowu plambuje, to ile razy zaplaci nfz? Czy nfz to analizuje i czyta opinie jak podpisuje umowy?
1/5
Niestety bez nfz tylko za kasę!!!!!!
5/5
Wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor jest rzetelna i profesjonalna.
Serdecznie polecam.
5/5
Z usług gabinetu korzystam od lat. Przy każdej wizycie otrzymuję pełną informację na temat stanu uzębienia, konieczności i przebiegu niezbędnych zabiegów stomatologicznych. Z usług gabinetu korzysta również mój 7 letni syn, który w świat szczotkowania I dbania o zęby, był wprowadzany przez Panią doktor od najmłodszych lat życia. Stąd śmiało mogę stwierdzić, że kolejne wizyty przebiegają bezstresowo. Polecam.
5/5
Polecam gabinet za podejście do klienta i profesjonalizm. Opieka stomatologiczna również w ramach NFZ
5/5
Jestem stałym pacjentem gabinetu stomatologicznego od wielu lat. Jest profesjonalna i mila obsluga. Zadowoleni sa tez moi synowie, a także chętnie leczy się mój wnuk. Polecam.
5/5
Trafiłam do tej Pani Stomatolog,ponieważ polecił mi ją znajomy, który leczy się w niej od kilku lat. Bardzo miły personel, profesjonalne podejście, ogromna wiedza połączona z umiejętnością jej wykorzystania w praktyce. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy Pani Stomatolog. Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa polecam tą przychodnię. Pani Stomatolog pracująca w gabinecie naprawdę leczy bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Cieszę się, że trafiłem do tej przychodni. Śmiało powiem że jest to górna półka usług stomatologicznych.W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza fachowa Pani Stomatolog sprawiła, że czułem się komfortowo. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Nie trzeba długo czekać na wizytę, a ceny są naprawdę przystępne.
5/5
Do pani doktor Moniki przyjeżdżam ponad 10 lat z drugiego krańca miasta.
Kameralny gabinet z przemiłą obsługą, nigdy nie zawiodłam się na leczeniu.
1/5
Nieprofesjonalne podejście. Jeżeli ktoś ma więcej ubytków pani zbywa takiego pacjenta. Zamiast uspokoić i sukcesywnie leczyć straszy pacjenta ile to ubytków i nie będzie się podejmowała leczenia. Mąż wrócił z jeszcze większym strachem przed dentystą. Bardzo nie poważne
1/5
Tu nie ma żadnego personelu, nikt nie odbiera telefonu. Być może pracuje tam tylko jedna osoba czyli stomatolog, więc nie jest to poważna placówka medyczna.
1/5
Wygląda to tak że wszyscy zadowoleni pacjenci to znajomi rodzina pani doktor. Miałem się zapisać na wizytę ale jednak podziękuję. Jeżeli będę chciał zapłacić za co już płacę w teorii to pójdę piętro niżej
Dodaj opinię

Adres:

Al. Wyszyńskiego 70, Łódź Polesie

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:00-19:00
WT08:00-14:00
ŚR13:00-19:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
SO08:00-14:00
Gabinet Stomatologiczny na mapie
Zdjęcie budynku Gabinet Stomatologiczny