Gabinety Lekarskie "Ekovisus"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 16-01-2021.
Snycerska 5
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinety Lekarskie "Ekovisus"

Dodaj opinię
1/5
Niestety nie można się zarejestrować w piątek o 16.10 a napisane jest ,że do 20.oo. Nikt nie odbiera ani komórki ani stacjonarnego telefonu. Przykre ale prawdziwe.
1/5
Panie w rejestracji pracują za karę. Siedząc we trzy przez kilka minut nie interesują się wchodzącym pacjentem, a gdy wreszcie to robią robią to z łaską i wątpliwym pojęciem kultury.
Lekarze ok, ale personel rejestracji do wymiany.
3/5
Nie wiem skąd ta strona ma informacje o godzinach pracy rejestracji, ale są od czapy. Kolejka oczekujących też nie jest adekwatna do rzeczywistości.
1/5
Nie polecam. W rejestracji zasiada bardzo nie uprzejmy personel, który niegrzecznie i z niskim poziomem kultury odnosi się do pacjenta (z wielką łaską i za kare pracuje). Ogólnie sama wizyta była obojętna. Byłam tam raz i raczej nikomu tej placówki nie polecę.
1/5
Nie polecam!!!! Miło i sympatycznie naciągają na wydanie pieniędzy. Brak możliwości reklamacji, złych oprawek i szkieł. Byłem tam ostatni raz i nikomu nie polecam.
1/5
Zarejestrować się do okólisty telefonicznie to tak jak wygrać w totka.
Dodaj opinię

Adres:

Snycerska 5, Łódź Bałuty
Gabinety Lekarskie "Ekovisus" na mapie
Widok z ulicy Gabinety Lekarskie "Ekovisus"