Retro Klinika

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Krynicka 22/1a
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Retro Klinika

Dodaj opinię
1/5
Lekarz przyjmujący w tej poradni strasznie naciąga na kasę- niby NFZ, ale leki trzeba kupić w poradni, straszy powikłaniami i naciąga na inne badania poza NFZ.
1/5
Byłam. Przeżyłam. Nigdy więcej. Lekarz Krzysztof Filipiuk, który tam pracuje to porażka...nawet na mnie nie spojrzał, a już zaczął się wymądrzać. Okropny i nieprzyjemny
1/5
Okropny lekarz, wyszlam w trakcie wizyty na ktora czekalam 20 minut pod gabinetem. Na trzeciej wizycie nie zalozyl karty ciazy, nie udzielal zadnych informacji. Nie polecam, nie zasluguje nawet na 1 gwiazke
1/5
Najgorszy lekarz nie powinien wogole leczyć .
Nigdy więcej tam się nie wybiorę
1/5
Nie polecam.
1/5
Szarlatan nie lekarz. O moich przygodach z doktorem (chyba dyplom kupił) książkę można byłoby napisać. Tak prowadził moja pierwsza ciąze, że nie potrafił zdiagnozować cukrzycy ciążowej, makrosomii płodu. Kiedy zbliżal sie termin porodu, dostałam temperatury to ten mi kazał biegać po schodach na 10 piętro i leczył mnie na zapalenie pęcherza - dziecko urodziło sie na 3 pkt, w zamartwicy + zapalenie płuc. Ale to ponoć tylko zapalenie pęcherza. Uciekać od niego!!!
Dodaj opinię

Adres:

Krynicka 22/1a, Wrocław Gaj