Gminna Przychodnia w Dragaczu z siedzibą w Dolnej Grupie w Likwidacji

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Akacjowa 1
Dolna Grupa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gminna Przychodnia w Dragaczu z siedzibą w Dolnej Grupie w Likwidacji

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobra obsługa.
1/5
Obecnie z lekarzami masakra zero podejścia do pacjenta pomoc polecić to za dużo Panie w rejestracji pomocne i mile
1/5
Jestem zawiedziony sytuacją którą spotkałem się w ośrodku rejestrowałem się w dniu 16 08 do lekarza pielęgniarka która miała dyżur powiedziała że niema już miejsc do lekarza i morze mię zarejestrować na 17 08 zgodziłem się na godzinę 17 co się okazało ja i jeszcze jeden pań niejestesmy zarejestrowani lękasz odmówił mi porady mimo że jestem rencistom na pierwszej grupie na serce lękasz przyjął tylko jedna osobę pomnie a ja najelem samochód by dotrzeć do ośrodka kto jest winien za błędy lękasz poszedł do domu pielęgniarki niebyło już a ja jestem bez wizyty lękasz kazał mi przyjść do jego żony rano ale ja nieman samochodu i wizyty niema pani Krawczyk by nie zostawiła mię beż porady smutne

Adres:

Akacjowa 1, Dolna Grupa

Strona internetowa:

Gminna Przychodnia w Dragaczu z siedzibą w Dolnej Grupie w Likwidacji na mapie