1. Dermatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Gniezno

Gnieźnieńska Poradnia Dermatologiczna

Cymsa 16
Gniezno
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
35 dni help 61 425 48 19
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:30
WT08:00-18:45
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-18:00
PT08:00-14:30

Opinie o Gnieźnieńska Poradnia Dermatologiczna

Dodaj opinię
1/5
Z przykrością muszę stwierdzić że telefony które są zamieszczone na stronie przychodni nie są odbierane przez pracowników.Więc by móc co cokolwiek się dowiedzieć telefonicznie nie ma szans!!!!
1/5
Czy ktoś tam pracuje mam wątpliwości. Wykonałam 43 połączenia nikt nie odbiera . To jest skandal, a przy okienku pusto !!!!!!!!!!!
1/5
Codziennie dzwonię i nikt nie odbiera
5/5
Ja nie miałam problemu z dodzwonieniem się, a dzwoniłam do przychodni nie raz. Chodzę na wizyty i widzę, że telefony są odbierane więc nie zgadzam się z powyższymi opiniami.
4/5
Pani Fela, pisze Pani, że przy okienku pusto. Na jakiej podstawie podaje Pani to stwierdzenie? Widzi Pani przez słuchawkę?
5/5
Ja jestem zadowolony
1/5
JA nie miałam problemu z dodzwonieniem się,pani które odebrała poinformowała mnie,ze nie można telefonicznie sie rejestrowac ponieważ jest kolejka oczekujących na wizytę i trzeba osobiście przyjechać aby pani doktor mogła tak zwanym rzutem oka stwierdzić czy to coś pilnego czy można miesiąc poczekać w kolejce.na moje pytanie w jakich godzinach najlepiej przyjechać usłyszałam że od rana.wybrałam się po dwóch dniach i byłam w przychodni 9,00 jak radziła pani z rejestracji . niestety przychodnia była zamknięta w w drzwiach kartka ,że czynne od 14,00 bo jedna pani doktor jest na urlopie.nie było to wcale zabawne.pani która odbiera telefony chyba nie do końca wie gdzie pracuje a już chyba w ogóle nie ma pojecia jak ta przychodnia funkcjonuje.droga pani z rejestracji potencjalni pacjenci to nie martwe przedmioty, chyba po to miedzy innymi macie stronę w internecie aby zamieszczać tam także informację o wszelkich zmianach w funkcjonowaniu przychodni.chętnie panią nauczę obsługi komputera jeśli to taki problem





1/5
Chcąc zarejestrować dziecko trzeba pojechać osobiście , nie ma szans na rejestrację telefoniczna gdyż Panie nie odbierają telefonu. Siedzą, rozmawiają , a telefon sobie dzwoni . Zero szacunku dla drugiej osoby. Tylko w tej poradni na terenie Gniezna jest taka kaszana delikatnie mówiąc.
1/5
Dzwonię od dwóch dni. Wykonałam kilkadziesiąt telefonów. Niestety nikt nie odebrał.
1/5
To jest" jedyna" w swoim rodzaju placówka!! O szczepieniach nikt nie informuje a nawet jak sam sprawdzisz to i tak nie można się dostać na szczepienie. Telefonicznie nie można, trzeba brać urlop, stać w kolejce przed budynkiem i o 7.30 przy próbie rejestracji dowiedzieć się, że nie ma numerków. Rejestracja jest tylko tego dnia i nie można zarejestrować na następny dzień. Trzeba od nowa stać w kolejce..... Jak to możliwe, że stojąc piąta w kolejce nie dostałam się do szczepienia??? Otóż znajomi są rejestrowani poza kolejnością, a Ty zwykły pacjent, pomimo, że osobiście jedziesz i stoisz w kolejce, to i tak się nie dostaniesz!!
To samo dotyczy wizyty u lekarza.

Nie polecam placówki, sama przenoszę się gdzie indziej!!!
1/5
Masakra dzwonię 60 raz i nikt nie raczy odebrać po jakie licho są telefony że nie można się zarejestrować :-(:-(:-(:-(:-(
5/5
Poradnia była zamknięta. Była informacja w przychodni
Dodaj opinię

Adres:

Cymsa 16, Gniezno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:30
WT08:00-18:45
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-18:00
PT08:00-14:30