1. Dermatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Gniezno

Gnieźnieńska Poradnia Dermatologiczna

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
41 dni 61 425 48 19
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:30
WT08:00-18:45
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-18:00
PT08:00-14:30

Opinie o Gnieźnieńska Poradnia Dermatologiczna

Dodaj opinię
1/5
Z przykrością muszę stwierdzić że telefony które są zamieszczone na stronie przychodni nie są odbierane przez pracowników.Więc by móc co cokolwiek się dowiedzieć telefonicznie nie ma szans!!!!
1/5
Czy ktoś tam pracuje mam wątpliwości. Wykonałam 43 połączenia nikt nie odbiera . To jest skandal, a przy okienku pusto !!!!!!!!!!!
1/5
Codziennie dzwonię i nikt nie odbiera
5/5
Ja nie miałam problemu z dodzwonieniem się, a dzwoniłam do przychodni nie raz. Chodzę na wizyty i widzę, że telefony są odbierane więc nie zgadzam się z powyższymi opiniami.
4/5
Pani Fela, pisze Pani, że przy okienku pusto. Na jakiej podstawie podaje Pani to stwierdzenie? Widzi Pani przez słuchawkę?
5/5
Ja jestem zadowolony
1/5
JA nie miałam problemu z dodzwonieniem się,pani które odebrała poinformowała mnie,ze nie można telefonicznie sie rejestrowac ponieważ jest kolejka oczekujących na wizytę i trzeba osobiście przyjechać aby pani doktor mogła tak zwanym rzutem oka stwierdzić czy to coś pilnego czy można miesiąc poczekać w kolejce.na moje pytanie w jakich godzinach najlepiej przyjechać usłyszałam że od rana.wybrałam się po dwóch dniach i byłam w przychodni 9,00 jak radziła pani z rejestracji . niestety przychodnia była zamknięta w w drzwiach kartka ,że czynne od 14,00 bo jedna pani doktor jest na urlopie.nie było to wcale zabawne.pani która odbiera telefony chyba nie do końca wie gdzie pracuje a już chyba w ogóle nie ma pojecia jak ta przychodnia funkcjonuje.droga pani z rejestracji potencjalni pacjenci to nie martwe przedmioty, chyba po to miedzy innymi macie stronę w internecie aby zamieszczać tam także informację o wszelkich zmianach w funkcjonowaniu przychodni.chętnie panią nauczę obsługi komputera jeśli to taki problem
1/5
Chcąc zarejestrować dziecko trzeba pojechać osobiście , nie ma szans na rejestrację telefoniczna gdyż Panie nie odbierają telefonu. Siedzą, rozmawiają , a telefon sobie dzwoni . Zero szacunku dla drugiej osoby. Tylko w tej poradni na terenie Gniezna jest taka kaszana delikatnie mówiąc.
1/5
Dzwonię od dwóch dni. Wykonałam kilkadziesiąt telefonów. Niestety nikt nie odebrał.
1/5
To jest" jedyna" w swoim rodzaju placówka!! O szczepieniach nikt nie informuje a nawet jak sam sprawdzisz to i tak nie można się dostać na szczepienie. Telefonicznie nie można, trzeba brać urlop, stać w kolejce przed budynkiem i o 7.30 przy próbie rejestracji dowiedzieć się, że nie ma numerków. Rejestracja jest tylko tego dnia i nie można zarejestrować na następny dzień. Trzeba od nowa stać w kolejce..... Jak to możliwe, że stojąc piąta w kolejce nie dostałam się do szczepienia??? Otóż znajomi są rejestrowani poza kolejnością, a Ty zwykły pacjent, pomimo, że osobiście jedziesz i stoisz w kolejce, to i tak się nie dostaniesz!!
To samo dotyczy wizyty u lekarza.

Nie polecam placówki, sama przenoszę się gdzie indziej!!!
1/5
Masakra dzwonię 60 raz i nikt nie raczy odebrać po jakie licho są telefony że nie można się zarejestrować :-(:-(:-(:-(:-(
5/5
Poradnia była zamknięta. Była informacja w przychodni
1/5
przychodnia dermatologiczna nie zasługuje nawet na jedna gwiazdkę....dlaczego ?Panie rejestrujące nie odbierają tel.dzwoniłam nawet siedząc w przychodni ....mogłam dzwonić a panie dyskutowały sobie....proszę szanownych rejestratorek na Pań miejsce są inne Panie ,które z miłą chęcią będą wykonywały swoją pracę tak jak się.. należy.WIĘC PROSZĘ SIĘ WZIĄĆ DO PRACY
1/5
Niestety nie można się dodzwonić w godzinach urzędowania.
Proszę odbierać telefony, ja również pracuję i nie mam możliwości dojechać do rejestracji tylko po to, żeby się zarejestrować np. za 30 dni .
1/5
Porażka. W ogóle nie można się dodzwonić. Albo numer zajęty (pewnie też ktoś próbuje się połączyć), albo nikt nie podnosi słuchawki. Dzwonię w godzinach pracy poradni. Może tam nikt nie pracuje na rejestracji albo udaje, że pracuje. Rozumiem, że można wyjść na chwilę, obsługiwać pacjenta na miejscu, ale bez przesady, żeby przez cały dzień nie odbierać telefonu!!!! Nie każdy może dojechać osobiście się zarejestrować.
Dodaj opinię

Adres:

Cymsa 16, Gniezno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:30
WT08:00-18:45
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-18:00
PT08:00-14:30