IPS Anna Sobocińska-Kozłowska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Zdrojowa 46
Ciechocinek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o IPS Anna Sobocińska-Kozłowska

Dodaj opinię
1/5
Witam!Ta pani nie powinna otrzymać zgody na wykonywanie zawodu i na kontakt z pacjentem.Brudna.Niestaranna.Niezbyt miła.Zero podejścia do dzieci.Plomby wypadają na drugi dzień po wizycie w gabinecie.Nie polecam.
1/5
Po kilku wizytach leczone zęby się połamały.
5/5
A ja jestem b.zadowolona z kolejnej juz wizyty u Pani stomatolog. Leczenie zéba- plomba trzyma sié trzeci rok,fakt,ze Po powtórnym zalozeniu. Usuniécie zéba- wczoraj-bezbolesne, dobre znieczulenie, bez rozrywania dziásel,krótko I skutecznie. Czekalam na ból,który zwykle pojawia sié gdy minie znieczulenie ale nie boli do dzis,co swiadczy o dobrej technice.. Goi sié b.dobrze. Jestem Ciechocinianká I nie bujam.
1/5
Pojechałam z bólem zęba do przychodni, w której pani doktor pomaga (rzekomo) w nagłych przypadkach. Mój chyba nie był dość nagły, ponieważ na przybycie pani doktor czekałam dobrą godzinę. Po fatalnym początku dalej wcale nie było lepiej – pani doktor wypisała receptę na antybiotyk i się pożegnała. Nie sprawdziła, co się dzieje, w żaden sposób nie pomogła. Co było przyczyną jej pośpiechu? Nie wiem, być może pozostawiony na podjeździe, odpalony samochód. Zdążyła mnie nim nawet wyprzedzić. Nie polecam.
1/5
Mąż od półtora tygodnia czeka na telefon od Pani DOKTOR tzw teleporada w nagłym przypadku nie został przyjęty tylko odesłany do domu przez Panią z rejestracji Pani DOKTOR ma w d...e pacjentów najważniejsze żeby kasa wpływała na konto za dyżury w pogotowiu stomatologicznym
1/5
w tej pszechodni lecza jak zab boli teleporada panie w rej nie mile wrecz ordynarne czekalem godzine na lekarza wcale sie nie pojawil nie polecam
1/5
Jedno wielkie dno, chamstwo i brak podstawowych kompetencji do wykonywania zawodu.
Dodaj opinię

Adres:

Zdrojowa 46, Ciechocinek
IPS Anna Sobocińska-Kozłowska na mapie
Zdjęcie budynku IPS Anna Sobocińska-Kozłowska