IPS Tomasz Moskal

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Drzymały 39/1
Jelenia Góra
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o IPS Tomasz Moskal

Dodaj opinię
5/5
Wspaniali,profesjonalni,wyrozumiali dla pacjenta.Pełna opieka,porada.I co najważniejsze-NIE BOLAŁO!!!Teraz wraz z narzeczonym cieszymy się pięknymi uśmiechami,dlatego polecamy wszystkim mieszkańcom Jeloneczki ten gabinet i zgrany team profesjonalistów. AGNIESZKA i JACEK.
5/5
Pan doktor jak i pani doktor są godni najwyższego polecenia. Profesjonalni, solidno, z super podejściem do pacjenta. Dzięki kompetencjom, pewności siebie , przez cały czas trwania wizyty, czułam się komfortowo i na luzie. polecam wszystkim ktorzy sie boja fotela dentystycznego, a to wszystko na NFZ, polecem.
1/5
Nie polecam
5/5
Wizyta przebiegła sprawnie i bez boleśnie. Bardzo miła Pani wykonująca zabieg odkamieniania i piaskowania wykazała się szeroką wiedzą na temat higieny jamy ustnej. Dostałam wiele wskazówek jak poprawić i uleprzyć codzienną rutynę dbania o zęby. Zabieg był wykonany bardzo dokładnie i bezboleśnie. Wypełnienie ubytku zajęło chwilkę. Pełen progesjonalizm i luźna atmosfera czynią gabinet wyjątkowym miejscem. Przystępne ceny. Polecam!
Dodaj opinię

Adres:

Drzymały 39/1, Jelenia Góra
IPS Tomasz Moskal na mapie
Zdjęcie budynku IPS Tomasz Moskal