1. Hematolog
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Chocimska 5
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia hematologiczna
Hematolog
835 dni 459 595 805
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00

Opinie o Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Dodaj opinię
1/5
10 dni to chyba jakiś żart, właśnie chciałam umówić się na wizytę pierwszy raz i usłyszałam termin czerwiec 2017 r.
5/5
Długo się czeka, zresztą nie z winy poradni , ale z taką kulturą w rejestracji w publicznej służbie zdrowia nie spotkałam się jeszcze. I okazuje się jak zwykle że nie pieniądze są najważniejsze - tylko podejście do pacjenta. Gratulacje !!!! Szkoda tylko że takim poradniom nie zwiększa się subwencji .
5/5
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pracowników
Poradni Chorób Krwi. Panie w rejestracji są bardzo przyjazne i przejmują się pacjentami. Wszyscy pomagają. W trudnych sytuacjach taka postawa jest na wagę złota. Bardzo dobra organizacja pracy w
Poradni
Jako pacjent dziękuję .
.
1/5
Jestem pacjentką Przychodni Hematologicznej od kilku lat. Od początku lekarzem prowadzącym dla mnie byl p.dr Tomasz Rusjan- hematolog. Wizyty były wyznaczane raz na pół roku. Jednoczesnie podczas wizyty lekarz wystawial mi zlecenie na wykonanie badań na tydzień przed nastepną wizytą. W grudniu miałam wyznaczoną wizyte. Niestety , odebralam telefon z rejestracji , ze pan doktor nie będzie mógł mnie przyjąć gdyż jest nieobecny. Wyznaczono mi wizyte na styczen . Jednoczesnie na tydzień wczesniej miałam wykonać zlecone mi badania, co tez uczyniłam . Jakież bylo moje zdziwienie , kiedy przyjęła mnie pani dr Mądro -internista. Okazalo sie , ze mimo tego , ze pobrano mi krew na 4 badania krwi( morfologia, rozmaz, biochemia krwi oraz poziom wit B12) wykonano tylko podstawowe badanie krwi. Nic poza tym.Ponadto pani doktor stwierdzila, ze mimo iz nie zapoznala sie z historia mojej choroby nie ma potrzeby monitorowania mnie i zlecania dodatkowych badan. Nie uslyszalam tez odpowiedzi na pytanie kto zadecydowal o tym , ze moje badania nie beda wykonane. Po raz pierwszy spotkalam sie z takim potraktowaniem pacjenta. Na moja zdecydowana prosbe p.doktor wystawila mi powtorne zlecenie na te same badania , na ktore pobrano mi krew a ktorych nie wykonano. To co dzieje sie w tej przychodni obecnie wola o pomste do nieba. Wystarczy posluchac opinii pacjentow czekajacych na korytarzu. Mam prawo przypuszczas , ze nie tylko ja zostalam w ten sposob potrzaktowana. Jeden wielki skandal!
1/5
Poradnia już z samego wyglądu przyprawia o dreszcze. Później zbijamy się z recepcja niby młode panie (które siedzą tam za pieniądze podatników) a takie już zepsute zero empatii do drugiego człowieka. Później jest wspaniała pani profesor która robi taki chaos bo a to komputer nie działa a to badania pomieszała. Człowiek wychodzi z tego gabinetu z mętlikiem w głowie. A na koniec jęczącą pani od pobierania krwi płacze jak ona ma mi krew pobrać mam takie słabe żyły a oprócz tego odsyła mnie do lekarza bo lekarz nie dopełnił wszystkich formalności do pobrania badań genetycznych. Cyrk za nasze pieniądze. Życzy im wszystkim po kolejki żeby podczas choroby ktoś ich tak traktował.
2/5
Jestem "leczona" regularnie od 4 lat. Wizyty mam co pół roku. Pani Doktor zleca badania i jedynie maskuje moją przypadłość zleceniem suplementacji żelazem, bez szukania przyczyny tego co się dzieje. Dodatkowo po zmianie numeru do rejestracji, czas oczekiwania na połączenie jest znacznie dłuższy niż do infolinii operatora komórkowego. Próbuje się dodzwonić od poniedziałku, tj. od jakiś 3 dni. Zmarnowała już ok 4h na oczekiwanie, a nie mam całego dnia. Chciałam jedynie przenieść wizytę na inny dzień, co powinno zająć max 5 minut rozmowy, a tym czasem kolejny dzień ślęczę słuchając jesteś ... w kolejce. Dzisiaj jestem 4 w kolejce już od ponad 40 minut. Kiedyś rejestracja działała sprawnie, a oczekiwanie na połączenie to max 4-5 min. Nie na taką dbałość o pacjenta liczyłam zapisując się do jak się powszechnie uważa najlepszego instytutu hematologii w Polsce.

Jedyny plus to Panie w laboratorium, które w sposób umiejętny i prawie bezbolesny pobierają krew do badań, gdyby nie one ocena wynosiłaby 1/10.
1/5
Przychodnia totalne dno.
Po odejściu dokora Tomasza Russjsna brak słów na pozostałych lekarzy typu A.ŁUCZAK. Olewanie, prywatne decyzje, sympatie I antypatie do pacjentów, brak szacunku nie mówiąc już o zaangażowaniu czy głębszego spojrzenia na problem.
Praca uwiera lekarzy w przychodni zarobić I się nie narobić niczym w komuniźmie.Czapa w instytucie nie lepsza popiera ten burdel, zmiejszanie badań a najlepiej wywalanie pacjentów na pysk do lekarzy POZ. Tylko czy lekarz POZ jest hematologiem? a no nie jest i bardzo łatwo może pomylić się w rozpoznaniu (opinia lekarza POZ). Szczerze? wymiana kadry lekarzy konieczna lub likwidacja tej pseudo przychodni.
Bo póki co to biorą ciężką kasę za pozbywanie się pacjentów.
Dodaj opinię

Adres:

Chocimska 5, Warszawa Mokotów

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00